Dywizja A:
DRUG-ony – AZS UEK Kraków 4:12 (2:3)
(W. Ślusarczyk 2, Przesór, Kurylak – Pavlenko 4, Wuwer 3, Dikhtiaruk 2, Grzyb 2, Bartczak)
DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Przesór, Rogóż, W. Ślusarczyk, Kurylak, Dębski
AZS UEK Kraków: Pokrywka – Wuwer, Dikhtiaruk, Pavlenko, Grzyb, Bartczak
Drink Team – Brotherm 1:14 (1:5)
(Lis – Świątek 6, Kapusta 4, Kowalski 2, Skałbania, Sułecki)
Żółta kartka: Lis (Drink Team)
Drink Team: Szala – Włodarz, Światłoń, Lis, Żaba, Grabias
Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Kapusta, Światek, Kowalski, Sułecki, Miśkowicz
MK Team – Sparta Kraków 6:5 (3:1)
(Szubartowski 3, Karaś 2, Tarnopolski – R. Gruchała 2, Moryc 2, A. Kaczmarczyk)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Goraj, Tarnopolski, Nawrot, Szczupak
Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, A. Kaczmarczyk, Lahmann, R. Gruchała. Moryc
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Boanerges 1:5 (0:3)
(J. Klęk – K. Łęcki 2, D. Łęcki, D. Kluza, Dominik Domagała)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank, M. Knapik – Ogonek, J. Klęk, Stanula, Pietrzyk, Ścieszka, Bogucki
Boanerges: Dybała – M. Nowak, Dominik Domagała, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, M. Kluza
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Pavlo Pavlenko (AZS UEK Kraków), Damian Świątek (Brotherm), Marcin Kluza (Boanerges), Maciej Szubartowski (MK Team)
Zawodnik kolejki: Damian Świątek (Brotherm) – król strzelców Tarnowskiej Ligi Futsalu wjechał w ligę na pełnej dając wszystkim znać, że królem może być również w Nowej Hucie!
Dywizja B:
Lajkoniki – Żarłacze 7:1 (4:1)
(Czepiec 3, Kil 2, Pasich, Karcz)
Żółta kartka: Karcz (Lajkoniki)
Lajkoniki: Popławski – Czepiec, Pasich, Karcz, Uniwersał, Rybałtowski, Kil
Żarłacze: Ofiarski, Dzięgiel – Połubiński, Kopeć, Antoszewski, Ćwięczek, Chwalińśki, Sychta, Grabowski, Wieszeniewski, Panek Szymański
Elefanti – Gross Graden 9:2 (3:10
(Klim 6, D. Janiszyn 3 – Janus, Ryś)
Żółta kartka: Janus (Gross Garden)
Elefanti: Strug – Seweryn, D. Janiszyn, Klim, Suchan, Szymański
Gross Garden: Gross – Janus, Dulemba, Ryś, Rzepecki
Venatores FC – eNHa 4:6 (1:2)
(Michnowicz, K. Stawiarski, Bielach, Adamski – Urbanowicz 2, Kopeć 2, Warszycki, Bednarek)
Venatores FC: Sapuła – Potępa, M. Kopacz, Michnowicz, K. Stawiarski, Bielach, Kałkus, Adamski
eNHa: Kisiel – Kopeć, Górka, Rachwał, Urbanowicz, Bednarek, Warszycki
Popalone Styki – Hattrick 1:14 (0:4)
(Nesterak – samobójcza – Nesterak 4, Niziołek 3, Barański 3, Makuła 2, Janowicz, Turek)
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Mirek, M. Kaczmarczyk, Szywalski
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Barański, Niziołek, Makuła, Janowicz, Nesterak, Turek
Nowy Ład – JRU Futsal 3:5 (2:3)
(Ilczuk, Wątroba, Szczepan – J. Kowaliński 2, B. Kowaliński, Burczyk, Jaskowski)
Żółta kartka: Klich (JRU Futsal)
Nowy Ład: Wnuk – Ilczuk, Kopera, Kapuścik, Wątroba, Bujas, Sokołowski, Szczepan
JRU Futsal: Drużyński – Jaskowski, Burczyk, Klich, Kolodiyazhnyi, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Menczak
WKS Futsal Team – Ukraine 2:9 (1:1)
(Kuska, Fijoł – Serhiienko 3, Nazarov 2, Turov, S. Bahrii, Kotyk, Matsuk)
Żółta karta: Ślusarski (WKS Futsal Team)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Stokłosa, Rajczyk, Fijoł, Świerczyński, Gębski
Ukraine: D. Bahrii – Turov, Tanskyi, Kysylytsia, Nazarov, Serhiienko, S. Bahrii, Kotyk, Skoryk, Volkov, Matsiuk
Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Jakub Czepiec (Lajkoniki), Daniel Klim (Elefanti), Dawid Urbanowicz (eNHa), Artem Serhiienko (Ukraine)
Zawodnik kolejki: Artem Serhiienko (Ukraine) – tak naprawdę to drużynowe wyróżnienie dla ekipy Ukraine, która zagrała futsal z najwyższej półki, a Serhiienko popisał się najlepszą skutecznością