Dywizja A:
Racing Kart – tor gokartowy – MK Team 4:8 (4:4)
(Grochalski, Kościółek, Kapera, Szczupak – samobójcza – Tarnopolski 2, Szubartowski 2, Doniec, Karaś, Rogowski, Kościółek – samobójcza)
Żółte kartki: Kościółek (Racing Kart – tor gokartowy) oraz Doniec (MK Team)
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Grochalski, Kościółek, Kapera, Urbaniec
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Warszawa, Goraj, Szczupak, Tarnopolski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 0:5, walkower
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski, Karpeta, Bieda, Śliski, M. Kuc
Gospodarze nie stawili się na meczu
Drink Team – Brotherm 9:3 (3:2)
(Rajek 4, Żaba 2, P. Cholewicki 2, K. Cholewicki – Skałbania 2)
Drink Team: Szala – Dłubisz, Rajek, Lis, Włodarz, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Żaba
Brotherm: Hamryszczak – Miśkowicz, Biegun, Kapusta, Skałbania
DRUG-ony – Boanerges 2:13 (1:5)
(Dębski, Pietrańczyk – Sz. Kluza 4, K. Łęcki 2, D. Łęcki 2, Ordonez 2, M. Kluza, D. Kluza, Cebula)
DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, Kurylak, Świderek, Przesór, Działowy, Dębski, Pietrańczyk
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Ordonez, M. Kluza, Sz. Kluza, D, Kluza, Cebula
Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Maciej Szubartowski (MK Team), Dariusz Rajek (Drink Team), Marcin Kluza (Boanerges), Dominik Doniec (MK Team), Szymon Kluza (Boanerges). Tak, pięciu w polu!
Zawodnik kolejki: Maciej Szubartowski (MK Team) – po znakomitym meczu dopełnił swoją gablotę, w której ma 5 tytułów króla strzelców, 3 tytuły MVP, 1 trofeum dla najlepszego asystenta, 2 wicemistrzostwa Ligi, 6 trzecich miejsc w Dywizji A, wicemistrzostwo Dywizji B oraz dwa trzecie miejsce w Dywizji B w 226 spotkaniach ligowych przy 480 bramkach i 154 asystach, upragnionym i wyczekanym przez 21 edycji Mistrzostwem!
Dywizja B:
Grupa mistrzowska
AZS UEK Kraków – Hattrick 10:4 (5:1)
(Witaszyk 6, Apostolski 2, Gubała , Wuwer – Barański, Czepiec, Makuła, Turek)
AZS UEK Kraków: Apostolski – Polak, Witaszyk, Gubała, Bartczak, Wuwer, Kałdos, Novosad
Hattrick: Gajoch – Barański, Czepiec, Makuła, Kielar, Turek
Sparta Kraków – Venatores FC 12:2 (6:2)
(Klim 9, Lachowicz 2, Suchan – Michnowicz, K. Stawiarski)
Sparta Kraków: Mroczek – Suchan, Rafałowski, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Kułaga, Gruchała
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Bielach, K. Stawiarski, Świątek, Królikowski, M. Kopacz, Zimowski
Miejsca 5. – 7.
WKS Futsal Team – eNHa 8:1 (4:0)
(Kuska 4, Maciasz 3, Stokłosa – Ludwig)
Żółte kartki: Maciasz (WKS Futsal Team) oraz Warszycki (eNHa)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Świerczyński, Fijoł, Stokłosa, Maciasz
eNHa: Kisiel – Warszycki, Ciuruś, Ludwig, Koers, Górka, M. Nowak II, Gwóźdź, Urbanowicz
Miejsca 8.-10.
Rocket Fuel – JRU Futsal 3:2 (0:2)
(Bednarek, Kwiecień, Pawłowski – Pancerz, B. Kowaliński)
Rocket Fuel: Hudaszek – d’Amato, Krzemień, Bednarek, Mrozowicz, Pawłowski, Bińczycki
JRU Futsal: Drużyński – Burczyk, Biedroń, Skowron, Pancerz, B. Kowaliński, Walczyk
Miejsca 11. – 13.
Żarłacze – Popalone Styki 6:4 (2:0)
(D. Janiszyn 4, Kopeć, Szymański – Michalik, Ogorzałek, Jakubas, Pasiut)
Żółte kartki: Szymański i K. Janiszyn (Żarłacze)
Czerwone kartki: K. Janiszyn (Żarłacze, 36. minuta – za drugą żółtą) oraz Michalik (Popalone Styki, 36. minuta – za niesportowe zachowanie)
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, Sobesto, Wieszeniewski, Panek, Kopeć, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Szymański
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Ogorzałek, Jakubas, Pasiut, Rzemiński, Regiec
Piątka kolejki: Filip Hudaszek (Rocket Fuel) – Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Daniel Klim (Sparta Kraków), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Jakub Maciasz (WKS Futsal Team)
Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Sparta Kraków) – nie dość, że strzelił 9 goli w ostatniej kolejce to jeszcze to jeszcze został strzelcem Dywizji B pobijając niepobijalny rekord ilości bramek w jednym sezonie
Puchar Ligi
Finał
Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 3:2 (1:1)
(Śliski 2, Przybył – Serafin, Grochalski)
Żółta kartka: Bieda (Złote Chłopaki)
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Bieda, Mierzejewski, Przybył, Dziurdzia, Śliski, Karpeta, Gnutek, Mazur
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Kapera, Serafin, Lekki, Grochalski, Kościółek, Ciuśniak, Sieprawski
Mecz o 3. miejsce
Boanerges – Sparta Kraków 9:5 (2:3)
(K. Łęcki 4, Ordonez 2, M. Klua, Świderski, Markowski – Klim 4. Lachowicz)
Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, K. Łęcki, Świderski, Ordonez, Markowski, D. Łęcki
Sparta Kraków: Stolarski – Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Gruchała