Dywizja A:
Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 8:12 (4:4)
(M. Kuc 3, Rodrigues 2, Łyduch, Mierzejewski, D. Kuc – samobójcza – Ciuśniak 4, D. Nowak 3, Urbaniec 3, Kościółek, Kapera)
Złote Chłopaki: N. Ślusarczyk – Kaniewski, Mazur, Mierzejewski, Gnutek, Łyduch, Rodrigues, M. Kuc
Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Ciuśniak, D. Nowak, Kościółek, Urbaniec, Kapera
MK Team – Drink Team 3:2 (2:1)
(Szubartowski 2, Karaś – P. Cholewicki, Dłubisz)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, M. Nawrot, Szubartowski, Szczupak, Warszawa, Goraj, Tarnopolski
Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Rajek, Dłubisz, Żaba
Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 5:2 (2:1)
(K. Łęcki 2, Sz. Kluza, Markowski, Cebula – Ścieszka, K. Klęk)
Żółta kartka: Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Markowski, Cebula
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – K. Klęk, Polachow, Pohl, J. Klęk, Ochel, Ścieszka
Brotherm – DRUG-ony 2:4 (1:2)
(M. Kapusta, Sułecki – Pietrańczyk 2, W. Ślusarczyk, Działowy)
Brotherm: Siek – Sułęcki, Maciuszek, M. Kapusta, F. Kapusta, Gzyl
DRUG-ony: Gibas, Płatek – Dębski, Działowy, Przesór, W. Ślusarczyk, Świderek, Pietrańczyk, Skiba
Piątka kolejki: Paweł Gibas (DRUG-ony) – Konrad Łęcki (Boanerges), Maciej Szubartowski (MK Team), Krzysztof Ciuśniak (Racing kart – tor gokartowy), Maksym Dębski (DRUG-ony)
Zawodnik kolejki: Krzysztof Ciuśniak (Racing kart – tor gokartowy) – jeśli ktoś się martwił, że Jego forma spadnie po 9 tygodniach przerwy mogł odetchnąć z ulgą
Zawodnik kolejki:
Dywizja B:
Grupa mistrzowska
AZS UEK Kraków – Venatores FC 16:3 (6:1)
(Witaszyk 8, Bartczak 2, Bukalski 2, Gubała, Wuwer, Kałdos, Polak – Socha 2, Kubior)
Żółta kartka: Witaszyk (AZS UEK Kraków)
AZS UEK Kraków: Apostolski – Bukalski, Gubała, Polak, Bartczak, Wuwer, Witaszyk, Kałdos
Venatores FC: Zimowski – Kopacz, K. Stawiarski, Kubior, Socha, Bielach, Michnowicz
Sparta Kraków – Hattrick 7:4 (2:4)
(Klim 3, Suchan 2, Gruchała, Lachowicz – Rybski 2, Makuła, Czepiec)
Żółte kartki: Rybski i Fischer (Hattrick)
Sparta Kraków: Dudzik – Suchan, Grabiec, Lachowicz, Klim, Gruchała
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Czepiec
Miejsca 5.-7.
eNHa – Nowy Ład 8:12 (3:7)
(Krężołek 2, Kisiel, Ciuruś, Urbanowicz, Gwóźdź, Warszycki, Szczepan – samobójcza – Bujas 4, Szczepan 3, Międlar 2, Franczak, Ilczuk, Śmietana)
Żółta kartka: Franczak (Nowy Ład)
eNHa: Kisiel – Ciuruś, Urbanowicz, Chromik, Kreżołek, Warszycki, Gwóźdź
Nowy Ład: Ilczuk – Śmietana, Szczepan, Międlar, Franczak, Pytlakowski, Bujas
Miejsca 8.-10.
Gross Garden – Rocket Fuel 5:1 (2:1)
(Dulemba, Zając, Pączek, Ryś, Krzemień – samobójcza – Mrozowicz)
Żółte kartki: Gross i Pączek (Gross Garden) oraz Bednarek (Rocket Fuel)
Czerwone kartki: Bednarek (Rocket Fuel, 31. minuta – za drugą żółtą) oraz Amarowicz (Rocket Fuel, 39. Minuta – akcja ratunkowa)
Gross Garden: Gross – Dulemba, Zając, Pączek, Ryś, Janus
Rocket Fuel: Amarowicz – Mrozowicz, Rollauer, Chajdecki, Krzemień, Skim, Stańczyk, Bednarek
Geco Team – Żarłacze 4:15 (1:6)
(K. Kostrzewa 2, M. Kostrzewa, Jaskowski – D. Janiszyn 9, Antoszewski 2, Sobesto 2, Pamek, Kopeć)
Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Klich, Jaskowski, Gorecki,Kudłacik
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, Sobesto, Panek, Szymański, Wieszeniewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn
Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Mateusz Franczak (Nowy Ład), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Łukasz Dulemba (Gross Garden)
Zawodnik kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – arcygenialny występ przeciwko Sparcie, w którym mimo siedmiu straconych goli, był najlepszym zawodnikiem na boisku.
Puchar Ligi (półfinał)
Sparta Kraków – Racing Kart – tor gokartowy 3:9 (2:5)
(Klim 3 – Grochalski 3, Lekki 3, D. Nowak 3)
Żółta kartka: Grabiec (Sparta Kraków)
Sparta Kraków: Dudzik – Suchan, Rafałowski, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Gruchała, Szymański
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Ciuśniak, Nowak, Kapera, Lekki, Grochalski
Piątka kolejki: Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team)