Dywizja A:
Złote Chłopaki – DRUG-ony 2:6 (1:1)
(Gnutek, Karpeta – Rogóż 5, Działowy)
Żółte kartki: Dziurdzia (Złote Chłopaki) oraz Filipowski (Drug-ony)
Złote Chłopaki: Obłąk – Gnutek, Kaniewski, Karpeta, Dziurdzia, Savchuk, Rodrigues
DRUG-ony: Gibas – Rogóż, Ślusarczyk, Dębski, Filipowski, Kurylak, Działowy
MK Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 5:5 (1:2)
(Szczupak, Szubartowski, Tarnopolski, Jamka, Ochel – samobójcza – Cieślik, Piwowarczyk, Ogonek, K. Klęk, Ochel)
Żółte kartki: K. Klęk i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
MK Team: Jamka – Tarnopolski, Szubartowski, Nawrot, Rogowski, Warszawa, Karaś, Szczupak
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Ścieszka, K. Klęk, Kowalówka, Ogonek, J. Klęk, Piwowarczyk, Ochel
Drink Team – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower
Drink Team: Szala – Dłubisz, Lis, Włodarz, Żaba, Światłoń, P. Cholewicki, K. Cholewicki
Goście nie stawili się na spotkaniu
Brotherm – Boanerges 2:7 (1:3)
(Skałbania, Kapusta – M. Kluza 3, K. Łęcki 2, D. Łęcki, Cebula)
Brotherm: Maciuszek – Biegun, Skałbania, Kapusta, Proć, Kowalski, Miśkowicz, Kowalówka
Boanerges: Dybała – S. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Ordonez, Cebula
Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Marcin Kluza (Boanerges), Rafał Rogóż (DRUG-ony), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Cieślik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Rafał Rogóż (DRUG-ony) – Jego zabójcza skuteczność sprawiła, że DRUG-ony wygrały pierwszy mecz w sezonie i dalej walczą o utrzymanie
Dywizja B:
Geco Team – Venatores FC 2:9 (2:2)
(Jaskowski, K. Kostrzewa – Socha 4, Michnowicz 3, K. Stawiarski, . Kopacz)
Geco Team: Bała – Gorecki, Kudłacik, Jaskowski, Klich, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Biernacik, Kubior, K. Stawiarski, Socha, Bielach, M. Kopacz
Sparta Kraków – WKS Futsal Team 7:6 (1:3)
(Rafałowski 3, Klim 2, Grabiec, Suchan – Gębski 3, Habdas, Świerczyński, Fijoł)
Żółte kartki: Suchan (Sparta Kraków) oraz Świerczyński i Habdas (WKS Futsal Team)
Sparta Kraków: Dudzik – Suchan, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Rafałowski
WKS Futsal Team: Piera – Świerczyński, Fijoł, Habdas, Gębski
JRU Futsal – Rocket Fuel 2:2 (1:1)
(B. Kowaliński, Burczyk – Mrozowicz, Pawłowski)
Żółta kartka: Warzecha (Rocket Fuel)
JRU Futsal: Drużyński – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Burczyk, Walczyk, Warchałowski
Rocket Fuel: Hudaszek – d’Amato, Mrozowicz, Pawłowski, Stańczyk, Warzecha, Chajdecki
AZS UEK Kraków – Żarłacze 12:3 (7:2)
(Witaszyk 7, Polak 3, Apostolski, Grzyb – D. Janiszyn 2, Kopeć)
Żółta kartka: Bartczak (AZS UEK Kraków)
AZS UEK Kraków: Apostolski – Witaszyk, Polak, Gubała, Bartczak, Grzyb
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, Kopeć, Sobesto, Wieszeniewski, Szymański, D. Janiszyn, K. Janiszyn
eNHa – Popalone Styki 12:2 (7:2)
(Górka 4, M. Nowak II 3, Rzeszótko 3, Koers, Ciuruś – Ogorzałek, Rzemiński)
Żółta kartka: M. Nowak II (eNHa)
eNHa: Kisiel – M. Nowak II, Górka, Rzeszótko, Ciuruś, Koers
Popalone Styki: Suchanek – Ogorzałek, Michalik, Pasiut, Klatka, Regiec, Rzemiński
Gross Garden – Hattrick 4:9 (1:4)
(Rzepecki 2, Dulemba, Paderewski – Janowicz 3, Turek 2, Barański 2, Makuła 2)
Żółte kartki: Szewc (Gross Garden) oraz Walerowski (Hattrick)
Gross Garden: Gross – Rzepecki, Dulemba, Ryś, Paderewski, Zając, Szewc
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek
Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Kacper Socha (Venatores FC), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Kamil Górka (eNHa), Radosław Makuła (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Radosław Makuła (Hattrick) – wprowadził Hattrick do grupy mistrzowskiej
Puchar Ligi (półfinał)
Boanerges – Złote Chłopaki 2:5 (1:2)
(K. Łęcki, S. Kluza – Przybył 2, Bieda 2, Mazur)
Żółte kartki: M. Kluza, K. Łęcki i D. Łęcki (Boanerges) oraz Kaniewski i Przybył (Złote Chłopaki)
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, M. Kluza, S. Kluza, D. Kluza, Ordonez, Markowski, Gruszecki
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Bieda, Przybył, Dziurdzia, Mazur