Dywizja A:
Drink Team – MK Team 1:3 (0:1)
(Dłubisz – Szubartowski 2, Karaś)
Żółta kartka: Doniec (MK Team)
Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Światłoń, Dłubisz, Żaba
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Warszawa, Goraj, Szczupak, Tarnopolski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Boanerges 3:2 (2:1)
(K. Klęk 3 – Ordonez, Sz. Kluza)
Żółte kartki: Stanula (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Ordonez i Dybała (Boanerges)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Pohl, Ochel, Stanula, Piwowarczyk, K. Klęk, Ścieszka, Pietrzyk
Boanerges: Dybała – Ordonez, M. Kluza, Markowski, K. Łęcki, D. Łęcki, D. Kluza, Sz. Kluza, Gruszecki
Racing Kart – tor gokartowy – Złote Chłopaki 11:1 (6:1)
(Kapera 3, Sieprawski 3, Kościółek 2, Lekki, Majewski, Dziurdzia – samobójcza – Mazur)
Żółta kartka: Łyduch (Złote Chłopaki)
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Majewski, Kościółek, Lekki, Kapera, Sieprawski
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Łyduch, Dziurdzia, Mazur, Rodrigues, Kaczmarski
DRUG-ony – Brotherm 6:6 (5:2)
(Rogóż 2, Filipowski 2, Działowy 2 – Miśkowicz 3, Skałbania, Maciuszek, Kapusta)
Żółte kartki: Dębski (DRUG-ony) oraz Skałbania (Brotherm)
DRUG-ony: P. Gibas, Płatek – Dębski, Rogóż, Działowy, Filipowski, W. Ślusarczyk, Kurylak, Przesór
Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Maciuszek, Rajca, Miśkowicz, Kapusta, Biegun
Piątka kolejki: Paweł Gibas (DRUG-ony) – Maciej Szubartowski (MK Team), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Przemysław Kapera (Racing Kart – tor gokartowy), Krzysztof Miśkowicz (Brotherm)
Zawodnik kolejki: Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – jeśli ktoś uważa, że Benzema zagrał dobry mecz w środę to nie widział co wówczas wyprawiał Kamil Klęk.
Dywizja B:
Nowy Ład – Venatores FC 5:3 (2:1)
(Szczepan 2, Franczyk, Popławski, Ilczuk – Michnowicz, J. Stawiarski, Kubior)
Żółta kartka: Bielach (Venatores FC)
Nowy Ład: Jurasiński – Międlar, Ilczuk, Popławski, Franczyk, Bujas, Kapuścik, Szczepan
Venatores FC: Sapuła – J. Stawiarski, Michnowicz, Bielach, Kubior, Woźniczka, Biernacik, Kopacz
Sparta Kraków – Geco Team 14:0 (5:0)
(Klim 9, Kaczmarczyk 2, Filo, Lachowicz, Gruchała)
Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kaczmarczyk, Filo, Lachowicz, Kułaga, Klim, Gruchała
Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, Chrzanowski, K. Kostrzewa, Klich, Jaskowski
AZS UEK Kraków – Rocket Fuel 19:1 (12:1)
(Witaszyk 7, Apostolski 2, Novosad 2, Gubała 2, Bartczak 2, Polak 2, Dziarmaga, G. Sobesto – samobójcza – Skim)
Żółta kartka: Skim (Rocket Fuel)
AZS UEK Kraków: Wiewióra – Apostolski, Novosad, Grzyb, Polak, Gubała, Witaszyk, Bartczak, Dziarmaga
Rocket Fuel: Amarowicz – d’Amato, Krzemień, G. Sobesto, Zajdel, Skim, Mrozowicz, Chajdecki
Gross Garden – eNHa 3:5 (1:3)
(Pączek, Zając, Ryś – Górka, Ludwig, Gwóźdź, Warszycki, Koers)
Gross Garden: Gross – Ryś, Rzepecki, Pączek, Janus, Zając, Grzyb
eNHa: Kisiel – Górka, Ludwig, Urbanowicz, Rzeszótko, Koers, Gwóźdź, Chadaj, Warszycki
Hattrick – Żarłacze 11:0 (4:0)
(Janowicz 4, Makuła 3, Czepiec 2, Barański, Turek)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Turek, Czepiec
Żarłacze: Dzięgiel – Ofiarski, Kopeć, Wieszeniewski, Panek, A. Sobesto, Szymański, Jabłoński
WKS Futsal Team – Popalone Styki 12:2 (4:1)
(Maciasz 5, Gębski 2, Fijoł 2, Habdas, Świerczyński, Michalik – samobójcza – Michali, Pasiut)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Świerczyński, Fijoł, Stokłosa, Maciasz, Gębski, Habdas
Popalone Styki: Suchanek – Ogorzałek, Michalik, Regiec, Pasiut, Jakubas, Rzemiński
Piątka kolejki (gra z wycofanym bramkarzem): Dawid Gwóźdź (eNHa), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Daniel Klim (Sparta Kraków), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Jakub Maciasz (WKS Futsal Team)
Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Nowy Ład) – najlepszy w najcięższym gatunkowo meczu w kolejce. Przybliżył Nowy Ład do grupy mistrzowskiej.
Zaległy mecz 6. kolejki:
Żarłacze – Gross Garden 1:6 (0:2)
(Szymański – Piasecki 2, Dulemba 2, Rzepecki, Ryś)
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Szymański, Kopeć, Antoszewski, Panek, Wieszeniewski, Sobesto, Jabłoński
Gross Garden: Gross – Janus, Zając, Rzepecki, Dulemba, Piasecki, Ryś