Dywizja A:
JRU Futsal – Złote Chłopaki 2:8 (1:4)
(B. Kowaliński, Pancerz – Bieda 4, Wibson 2, Łyduch, Rodrigues)
JRU Futsal: Drużyński – B. Kowaliński, Pancerz, Warchałowski, J. Kowaliński, Walczyk, Filipowicz
Złote Chłopaki: Obłąk – Bieda, Wibson, Gnutek, Łyduch, Dziurdzia, Rodrigues, Skórzewski
MK Team – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower
MK Team: Jamka – Doniec, Nawrot, Karaś, Szubartowski, Tarnopolski, Rogowski, Warszawa
Goście nie stawili się na meczu
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUG-ony 4:6 (2:2)
(Ogonek 3, K. Kowalówka – Działowy 3, Kurylak, Filipowski, Świderek)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Ogonek, Piwowarczyk, K. Kowalówka, Pohl, K. Klęk
DRUG-ony: Gibas – Kurylak, Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski
Boanerges – AZS Collegium Medicum UJ 8:0 (4:0)
(K. Łecki 2, D. Łecki 2, D. Kluza 2, M. Kluza, Gruszecki)
Żółta kartka: Sierny (AZS Collegium Medicum UJ)
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, D. Kluza, M. Kluza, Sz. Kluza, Cebula, Gruszecki
AZS Collegium Medicum UJ: Starmach – Ginter, Goss, Sierny, Chyła, Ćwięczek
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Tomasz Bieda (Złote Chłopaki), Jakub Działowy (DRUG-ony), Marcin Kluza (Boanerges), Kamil Ogonek (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Tomasz Bieda (Złote Chłopaki) – w każdej akcji zaskakuje nietuzinkowymi zagraniami, kreatywnością i techniką prowadząc Złotych w kierunku mistrzostwa
Dywizja B:
Grupa mistrzowska:
Brotherm – Sparta Kraków 2:0 (0:0)
(Rajca, Sułecki)
Żółta kartka: M. Kowalówka (Brotherm)
Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Czerw, Kapusta, Sułecki, M. Kowalówka
Sparta Kraków: Rafałowski – Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Gruchała, Moryc
Drink Team – Hattrick 6:1 (4:0)
(Źaba 2, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Tutaj, Włodarz – Makuła)
Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, Żaba, Włodarz, Światłoń, Lis, Tutaj, P. Cholewicki
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Fischer, Turek
Zespoły z miejsc 5. – 7.
Żarłacze – KS Brazuca 2:2 (0:1)
(D. Janiszyn 2 – Oussouss, Henrique)
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Sobesto, Szymański, Jabłoński
KS Brazuca: Vilasboas – Oussouss, Henrique, Santarosa, Marcos
Zespoły z miejsc 8. – 10.
Gross Garden – Rocket Fuel 7:3 (2:1)
(Dulemba 2, Piasecki 2, Tais, Zając, Ryś – Bednarek, Jarosz, Małucha)
Gross Garden: Gross – Zając, Piasecki, Tais, Dulemba, Majkut, Ryś
Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Bednarek, Jarosz, Pawłowski, Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Zajdel
Zespoły z miejsc 11. – 13.
Geco Team – Ocean’s Eleven 5:0, walkower
Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Dębosz, Gorecki, Bała Klich
Goście nie stawili się na meczu
Piątka kolejki: Marek Hamryszczak (Brotherm) – Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Szymon Tais (Rocket Fuel), Adam Żaba (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – W meczu przeciw Brazylijczyków pokazał najwięcej braziliany