Dywizja A:
MK Team – JRU Futsal 6:6 (4:5)
(Karaś 2, Szubartowski 2, Rogowski, Tarnopolski – Filipowicz 2, Walczyk 2, Pancerz, B. Kowaliński)
Żółte kartki: B. Kowaliński i Filipowicz (JRU Futsal)
MK Team: Jamka – Karaś, Warszawa, Szubartowski, Rogowski, Tarnopolski
JRU Futsal: Drużyński – B. Kowaliński, Burczyk, Walczyk, Pancerz, Byczewski, Filipowicz
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – AZS Collegium Medicum UJ 9:2 (3:2)
(K. Klęk 3, Piwowarczyk 2, Kowalówka 2, Pohl, J. Klęk – Ćwięczek, Goss)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Kowalówka, J. Klęk, Polachow, Pohl, Piwowarczyk, K. Klęk
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Ćwięczek, Nakielny, Goss, Sierny, Tarniowy
Boanerges – Złote Chłopaki 4:5 (1:2)
(K. Łęcki 3, Gruszecki – Bieda 3, Wibson, Mazur)
Żółte kartki: K. Łęcki (Boanerges)
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Gruszecki, Ordnonez, Sz. Kluza, D. Kluza, Świderski
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Bieda, Wibson, Gnutek, Rodrigues, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski, Skórzewski, Mazur
DRUG-ony – Racing Kart – tor gokartowy 7:7 (2:2)
(Działowy 3, Rogóż, Zaczyk, W. Ślusarczyk, Urbaniec – samobójcza – Serafin 3, Urbaniec 3, Kościółek)
Czerwona kartka: Rogóż (DRUG-ony, 38. Minuta – za niesportowe zachowanie)
DRUG-ony: Gibas – Rogóż, Zaczyk, Kurylak, Świderek, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski
Racing Kart – tor gokartowy: Kuc – Lekki, Kościółek, Urbaniec, Serafin
Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Tomasz Bieda (Złote Chłopaki), Jakub Działowy (DRUG-ony), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Damian Walczyk (JRU Futsal)
Zawodnik kolejki: Tomasz Bieda (Złote Chłopaki) – lokomotywa Złotych Chłopaków, która jedzie do stacji Mistrzostwo
Dywizja B:
Ocean’s Eleven – Drink Team 0:5, walkower
Drink Team: Szala – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Żaba, Włodarz, Tutaj, Skrobot, Dłubisz
Gross Garden – Venatores 4:8 (2:4)
(Piasecki 2, Ryś, Tais – J. Stawiarski 4, Bielach, Michnowicz, Pyda, Chowaniec)
Gross Garden: Gross – Tais, Dulemba, Janus, Ryś, Piasecki, Szewc, Grzyb
Venatores: Sapuła – Michnowicz, Bielach, J. Stawiarski, Królikowski, Pyda, Witek, Chowaniec, Kopacz
Żarłacze – KS Brazuca 4:14 (2:7)
(Klim 2, Wróblewski, Antoszewski – Oliveira 3, Oussouss 3, Henrique 3, Celejewski 3, Baran 2)
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Klim, Wróblewski, Kopeć, Antoszewski, Wieszeniewski, Szymański, D. Janiszyn
KS Brazuca: Pysz, Furgał, Oliveira, Oussouss, Baran, Martins, Henrique, Celejewski
Rocket Fuel – eNHa 2:4 (0:3)
(Bednarek, Rollauer – Rzeszótko 2, M. Nowak II, Rajczyk)
Żóła kartka: Gwóźdź (eNHa)
Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Małucha, Warzecha, Bednarek, Rollauer, Jarosz, Stańczyk, Mrozowicz, Zajdel
eNHa: Kisiel – Warszycki, Gwóźdź, Rajczyk, M. Nowak II, Rzeszótko
Hattrick – Geco Team 11:0 (3:0)
(Czepiec 3, Bałchan 3, Makuła 3, Turek, Fischer)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Czepiec, Turek, Bałchan, Makuła, Fischer
Geco Team: Bała – Jaskowski, K. Kostrzewa, Kudłacik, Gorecki, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, W. Ślusarczyk
Brotherm – Wataha 14:4 (5:3)
(Kowalówka 5, M. Kapusta 3, Skałbania 3, Rajca 2, Kapuścik – samobójcza – Tomczyk 2, Śmietana, Bartusiak)
Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Rajca, Czerw, M. Kapusta, Kowalówka
Wataha: Krztoń – Ilczuk, Tomczyk, Bartusiak, Kapuścik, Śmietana, Jastrzębski, Szczepan
Piątka kolejki: Marek Kisiel (eNHa) – Tomasz Skałbania (Brotherm), Szymon Bałchan (Hattrick), Jacek Stawiarski (Venatores FC), Rodrigo Oliveira (KS Brazuca)
Zawodnik kolejki: Jacek Stawiarski (Venatores FC) – nie tylko błysnął skutecznością, ale również altruizmem.
Puchar Ligi (półfinał)
Brotherm – MK Team 3:3 (3:2) karne 3:1
Karne: 1-0 M. Kapusta, 1-0 Doniec (poprzeczka), 2-0 Gzyl, 2-1 Warszawa, 3-1 Kowalówka
(Sułecki, Skałbania, Kapusta – Szubartowski 2, Tarnopolski)
Brotherm: Czerw – Gzyl, M. Kapusta, Skałbania, Sułecki, Kowalówka
MK Team: Jamka – Warszawa, Tarnopolski, Rogowski, Szubartowski, Karaś, Doniec