Dywizja A:
Racing Kart – tor gokartowy – MK Team 7:6 (4:3)
(D. Nowak 3, Serafin 2, Ciuśniak 2 – Szubartowski 4, Karaś, Warszawa)
Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Sularz, Ciuśniak, D. Nowak, Serafin, Grochalski
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Goraj, Rogowski, Głowa, Tarnopolski, Warszawa
AZS Collegium Medicum UJ – Boanerges 3:4 (1:2)
(Banaczyk 2, Skoczek – K. Łęcki 2, Słonina, M. Kluza)
Żółta kartka: Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ)
AZS Collegium Medicum UJ: Presak, Ginter – Skoczek, Surdacki, Banaczyk, Sierny, Ćwięczek, Bylica
Boanerges: Dybała – D. Kluza, M. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Ordonez, Słonina
DRUG-ony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:7 (1:2)
(Działowy, Ślusarczyk – K. Klęk 3, Polczak, Piwowarczyk, Pietrzyk, Pohl
)Żółta kartka: Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
DRUG-ony: Gibas – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Świderek, Działowy, Ślusarczyk, Dębski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Pietrzyk, Pohl, Otrębski, Piwowarczyk, Polczak, Polachow, K. Kowalówka, K. Klęk
Złote Chłopaki – JRU Futsal 6:3 (2:1)
(Bieda 2, Mazur 2, Dziurdzia, Rodrigues – Walczyk, Wojciechowski, Pancerz)
Żółta kartka: Mazur (Złote Chłopaki)
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Mierzejewski, Bieda, Łyduch, Mazur, Dziurdzia, Skórzewski, Rodrigues
JRU Futsal: Drużyński – Walczyk, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Pancerz, Warchałowski, Wandasz
Piątka kolejki: Damian Kuc (Racing Kart – tor gokartowy) – Maciej Szubartowski (MK Team), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Tomasz Bieda (Złote Chłopaki), Konrad Łęcki (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Maciej Szubartowski (MK Team) – najlepszy w meczu na szczycie mimo, że Jego drużyna wróciła na tarczy
Dywizja B:
Ocean’s Eleven – Geco Team 5:0 (1:0)
(Smoluch 2, Chrapisiński, Ostrowski, Kowalewski)
Żółta kartka: Ostrowski (Ocean’s Eleven)
Ocean’s Eleven: Soczyński – M. Ogórek, Kowalewski, Ostrowski, Smoluch, Wcisło, Chrapisiński
Geco Team: Bała – Ślusarczyk, Kudłacik, Gorecki, Gębala, B. Klich, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Dębosz, Jaskowski
Gross Garden – Sparta Kraków 2:5 (1:1)
(Szewc 2 – Lachowicz 3, Kaczmarczyk, Przeniosło)
Gross Garden: Gross – Szewc, Ryś. Grzyb, Zając, Piasecki
Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Gruchała
Drink Team – eNHa 6:1 (3:0)
(Żaba 2, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Tutaj, Rajek – M. Nowak II)
Drink Team: Szala- K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Rajek, Skrobot, Tutaj, Lis, Włodarz
eNHa: Kisiel – Ludwig, M. Nowak II, Rajczyk, Górka, Warszycki, Apostolski, Gwóźdź
Żarłacze – Rocket Fuel 3:4 (1:1)
(D. Janiszyn 2, Szymański – Rollauer 2, Bednarek, Mrozowicz)
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, A. Sobesto, Wieszeniewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Szymański, Jabłoński, Klim
Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Zajdel, Rollauer, Bednarek, Pawłowski, Bińczycki, Małucha, Mrozowicz
Venatores FC – Wataha 10:5 (5:3)
(K. Stawiarski 4, J. Stawiarski 3, Michnowicz, Chowaniec, Witek – Tomaczyk, Szczepan, Bujas, Jastrzębski, Pytlakowski)
Żółta kartka: Szczepan (Wataha)
Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, M. Kopacz, Witek, Broński, Bielach, J. Stawiarski, K. Stawiarski, Michnowicz
Wataha: Krztoń – Tomczyk, Szczepan, Ilczuk, Bujas, Kania, Jastrzębski, Śmietana, Kapuścik, Pytlakowski
Hattrick – Brotherm 1:10 (0:6)
(Kielar – M. Kapusta 4, Kowalówka 2, Skałbania 2, Kowalski, Rajca)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Makuła, Barański, Kielar, Wróbel, Fischer, Turek
Brotherm: Proc – M. Kapusta, Kowalski, M. Kowalówka, Rajca, Skałbania
Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Jacek Rollauer (Rocket Fuel), Jacek Stawiarski (Venatores FC), Mateusz Kapusta (Brotherm), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków)
Zawodnik kolejki: Jacek Rollauer (Rocket Fuel) – egzekutor remontady z Żarłaczami, z meczu na mecz co raz lepszy!
Puchar Ligi (1/16 finału):
KS Brazuca – Rocket Fuel 7:3 (4:0)
(Santarosa, Celejewski, Oliveira, Henrique, Nelson, Marcos, Skim – Rollauer, Krzemień, Mrozowicz)
Żółta kartka: d’Amato (Rocket Fuel)
KS Brazuca: Santarosa – Baran, Peciak, Celejewski, Oliveira, Henrique, Dudek, Nelson, Martins, Marcos, Vilaboas, Skim
Rocket Fuel: d’Amato – Rollauer, Zajdel, Pawłowski, Bińczycki, Staśko, Krzemień, Mrozowicz, Bednarek