Dywizja A:
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – JRU Futsal 2:3 (1:3)
(Pohl, J. Klęk – Pancerz 2, J. Kowaliński)
Żółta kartka: J. Kowaliński (JRU Futsal)
Czerwona kartka: Pohl (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 36. minuta – akcja ratunkowa)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Otrębski, Pohl, Ochel, Ogonek, J. Klęk, Polachow
JRU Futsal: Drużyński – Pancerz, Kubior, J. Kowaliński, Trojański, Filipowicz, Walczyk, Wojciechowski
DRUG-ony – AZS Collegium Medicum UJ 8:0 (4:0)
(Filipowski 2, K. Zaczyk 2, Rogóż 2, Działowy, W. Ślusarczyk)
Żółta kartka: Zalewski (AZS Collegium Medicum UJ)
DRUG-ony: Gibas – Rogóż, K. Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Świderek, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Presak – Banaczyk, Zalewski, Bogusławski, Sierny, Kokoszka, Ćwięczek
MK Team – Boanerges 3:2 (2:2)
(Goraj, Rogowski, Karaś – Słonina 2)
Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Goraj, Głowa, Tarnopolski
Boanerges: Dybała – Ordonez, Cebula, Sz. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, D. Kluza, Słonina, M. Kluza
Racing Kart – tor gokartowy – Złote Chłopaki 4:3 (1:2)
(Ciuśniak 2, Błachut, Sularz – Mazur 2, Mierzejewski)
Żółta kartka: D. Kuc (Racing Kart – tor gokartowy)
Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – D. Nowak, Ciuśniak, Błachut, Sularz
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Mazur, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski
Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Grzegorz Pancerz (JRU Futsal), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Dominik Karaś (MK Team)
Zawodnik kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – bronił jak w transie dzięki czemu JRU Futsal odnosi pierwsze, historyczne zwycięstwo w Dywizji A.
Dywizja B
Zaległy mecz 1. Kolejki
Gross Garden – Drink Team 3:6 (1:4)
(Majkut 2, Zając – Żaba 3, K. Cholewicki 2, Tutaj)
Gross Garden: Gross – Zając, Majkut, Tajs, Neumann, Janus
Drink Team: Rajek – Tutaj, Skrobot, K. Cholewicki, Włodarz, Żaba
Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Sebastian Rafałowski (Sparta Kraków), Kamil Sułecki (Brotherm), Marek Warzecha (Rocket Fuel), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Kamil Sułecki (Brotherm) – debiutant, ale wjechał w ligę jak Hajto w babę na pasach!
Wataha – Żarłacze 7:2 (4:1)
(Bujas 3 , Ilczuk 2, Pytlakowski, Śmietana – Antoszewski, Klim)
Wataha: Tymoszczuk – Bujas, Tomczyk, Śmietana, Pytlakowski, Jastrzębski, Kapuścik, Szczepan, Ilczuk
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Szymański, Kopeć, Sobesto, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Wieszeniewski, Jabłoński, Klim
Sparta Kraków – Ocean’s Eleven 5:2 (3:2)
(Lachowicz 2, Gruchała, Szczepański, Przeniosło – Kowalewski 2)
Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Szczepański, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Ocean’s Eleven: Andrusikiewicz – Ogórek, Ostrowski, Smoluch, Krawczyk, Chrapisiński, Kowalewski
Rocket Fuel – Brotherm 1:7 (0:2)
(Małucha – M. Kapusta 4, Sułecki 2, Mrozowicz – samobójcza)
Rocket Fuel: d’Amato – Bednarek, Krzemień, Małucha, Zajdel, Mrozowicz, Stańczyk, Pawłowski
Brotherm: Hamryszczak – Czerw, Skałbania, Rajca, Sułecki, Kapusta
eNHa – Hattrick 4:8 (2:4)
(Gwóźdź 4 – Bałchan 2, Czepiec 2, Makuła, Rybski, Janowicz, Turek)
Żółta kartka: Rajczyk (eNHa)
eNHa: Kisiel – Rajczyk, Warszycki, M. Nowak II, Ludwig, Górka, Gwóźdź, Jajte-Pachota, Rzeszótko, Koś
Geco Team – Drink Team 1:5 (0:2)
(Gębala – Włodarz 4, K. Cholewicki)
Geco Team: Bała – Gębala, Dębosz, J. Ślusarczyk, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich
Drink Team: Rajek – K. Cholewicki, Włodarz, Tutaj, Skrobot, Żaba
Venatores FC – KS Brazuca 3:5 (1:1)
(Michnowicz, Chowaniec, J. Stawiarski – Oliveira 3, Oussouss 2)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Wątroba, Chowaniec, Broński, J. Stawiarski, M. Kopacz, Pyda
KS Brazuca: Santarosa – Celejewski, Oliveira, Henrique, Peciak, Oussouss
Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Rodrigo Oliveira (KS Brazuca), Marcin Włodarz (Drink Team), Mateusz Kapusta (Brotherm), Hubert Bujas (Wataha)
Zawodnik kolejki: Marcin Włodarz (Drink Team) – w meczu życia strzelił 4 gole, szkoda, że nie próbował przewrotek, bo wychodziło Mu wszystko!
Puchar Ligi (1/16 finału)
Brotherm – Gross Garden 11:1 (3:0)
(Sułecki 5, M. Kapusta 3, Czerw, Kowalksi, Skałbania – Szewc)
Brotherm: Hamryszczak – Sułecki, Czerw, M. Kapusta, Kowalski, Skałbania
Gross Garden: Gross – Janus, Zając, Majkut, Tais, Szewc, Piasecki