Dywizja A:
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 2:7 (1:1)
(Piwowarczyk, Ścieszka – Szubartowski 3, Doniec, Warszawa, Głowa, Tarnopolski)
Żółta kartka: Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Czerwona kartka: Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 37. minuta – druga żółta)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Pohl, Khulla, Ogonek, J. Klęk, Ścieszka
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Warszawa, Rogowski, Goraj, Głowa, Tarnopolski
DRUG-ony – Boanerges 3:5 (3:3)
(Ślusarczyk 2, Świderek – K. Łęcki 3, Turlej, M. Kluza)
DRUG-ony: Gibas – Skiba, Kurylak, Świderek, Przesór, Dębski, Slusarczyk
Boanerges: Cebula – K. Łęcki, D. Łęcki, M. Kluza, Ordonez, Sz. Kluza, Turlej
Racing kart – tor gokartowy – JRU Futsal 12:1 (2:1)
(Lekki 5, Sularz 4, D. Nowak 3 – J. Kowaliński)
Racing kart – tor gokartowy: Zbroja – Lekki, D. Nowak, Sularz, Kościółek
JRU Futsal: Drużyński – J. Kowaliński, Bieroń, Passon, B. Kowaliński
Dywizja B:
Żarłacze – Ocean’s Eleven 4:2 (0:0)
(Szymański, Czajczyk, D. Janiszyn, K. Janiszyn – Smoluch, Tęczar)
Żółte kartki: Ogórek, Szkodny i Tęczar (Ocean’s Eleven)
Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Antoszewski, Wieszeniewski, Szymański, Jabłoński, Czajczyk, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Kopec
Ocean’s Eleven: Andruszkiewicz – Ogórek, Kowalewski, Krawczyk, Smoluch, Szkodny, Tęczar
Brotherm – Venatores FC 19:3 (9:2)
(Sułecki 7, M. Kapusta 7, Miśkowicz 4, Rajca – J. Stawiarski 2, Witek)
Brotherm: Hamryszczak – Miśkowicz, M. Kapusta, Sułecki, Skałbania, Rajca
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Chowaniec, Broński, Witek, J. Stawiarski, Wątroba, Pyda, M. Kopacz
Sparta Kraków – Geco Team 12:2 (7:0)
(Rafałowski 7, Grabiec 2, Gruchała 2, Lachowicz – Gorecki, Jaskowki)
Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Lachowicz, Gruchała
Geco Team: Bała – Gorecki, B. Klich, Gębala, M. Kostrzewa, Jaskowski, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa
Rocket Fuel – Wataha 4:2 (2:2)
(Warzecha 3, Bednarek – Ilczuk, Bujas)
Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Zajdel, Rollauer, Pawłowski, Warzecha, Mrozowicz, Bednarek, Stańczyk
Wataha: Ilczuk, Bujas, Kania, Tomczyk, Kapuścik, Tymoszczuk
Hattrick – KS Brazuca 5:0, walkower
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Bałchan, Barański, Makuła, Rybski
Goście nie stawili się na spotkanie. Ze względu na wyjątkowe okoliczności KS Brazuca nie zostanie ukarana ujemnym punktem.