Puchar Ligi:
Mecz o 3. Miejsce:
Boanerges – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower
Boanerges: Dybała – Cebula, Gruszecki, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki
Goście nie stawili się na meczu.
Finał:
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 1:1 (0:1) karne: 2:3
(Piwowarczyk – Karaś)
karne: 0-0 Ogonek (Jamka obronił), 0-1 Karaś, 1-1 Piwowarczyk, 1-2 Szubartowski, 2-2 Ochel, 2-3 Warszawa
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Ochel, Piwowarczyk, Otrębski, Ogonek
MK Team: Jamka- Doniec, Szubartowski, Karaś, Sowa, Głowa, Warszawa
Dywizja A:
Grupa mistrzowska
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Ochel, Piwowarczyk, Otrębski, Ogonek, Khulla, Pohl
Goście nie stawili się na meczu.
AZS Collegium Medicum UJ – Boanerges 4:4 (3:1)
(Banaczyk 2, Zalewski, Surdacki – D. Łęcki 2, Grabski, M. Kluza)
Żółta kartka: D. Łęcki (Boanerges)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Banaczyk, Sierny, Zalewski, Ptak, Ochwat, Surdacki
Boanerges: Dybała – Grabski, Turlej, Cebula, D. Łęcki, M. Kluza, D. Kluza
Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Jakub Działowy (DRUG-ony), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki), Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ)
Zawodnik kolejki: Jakub Działowy (DRUG-ony) – pięć bramek w meczu z NPŚ dało Aptekarzom nadzieję, że unikną barażu. Ostatecznie w barażu też musiał błysnąc.
Baraż o Dywizję A
DRUG-ony – Drink Team 6:4 (3:2)
(Działowy 3, Filipowski 2, Przesór – P. Cholewicki 3, Żaba)
DRUG-ony: Ślusarczyk – Rogóż, Skiba, Świderek, Działowy, Filipowski, Przesór
Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Włodarz, Rajek
Dywizja B
Grupa spadkowa
Krakowiak – Geco Team 11:3 (4:2)
(Stawiarski 3, O. Domiczek 3, A. Domiczek 2, Gicala 2, Bartos – Gorecki, K. Kostrzewa, Jaskowski)
Krakowiak: Mendel – Stawiarski, Kociński, Idzik, O. Domiczek, A. Domiczek, Zając, Gicala, Bartos
Ocean’s Eleven: Bała – Gorecki, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, B. Klich, Jaskowski
Rocket Fuel – Ocean’s Eleven 8:4 (3:0)
(Bińczycki 2, Jarosz 2, Bednarek 2, Małucha, Rollauer – Smoluch 3, Ostrowski)
Rocket Fuel: Gross – Bińczycki, Jarosz, Bednarek, Małucha, Rollauer, Zajdel, Mrozowicz
eNHa – Venatores FC 3:3 (3:1)
(Górka 2, Chajdecki – Michnowicz, Witek, Maksymiak)
eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Górka, Chajdecki, Ludwig
Venatores FC: Zimowski – Michnowicz, Broński, Witek, Chowaniec, Świątek, Wątroba, Maksymiak
Piątka kolejki: Paweł Gibas (eNHa) – Mateusz Kapusta (JRU Futsal), Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Oskar Domiczek (Krakowiak), Tomasz Bednarek (Rocket Fuel)
Zawodnik kolejki: Krzysztof Cholewicki (Drink Team) – po prostu genialny mecz z Watahą