Dywizja A:
Grupa mistrzowska
Boanerges – MK Team 2:4 (1:2)
(Gruszecki, K. Łęcki – Szubartowski 2, Karaś, Warszawa)
Boanerges: Cebula – Gruszecki, D. Łęcki, K. Łęcki, D. Kluza, M. Kluza
MK Team: Jamka – Szubartowski, Doniec, Karaś, Goraj, Rogowski, Warszawa
Racing Kart – tor gokartowy – AZS Collegium Medicum UJ 13:5 (4:1)
(Lekki 9, Kościółek 2, Ciuśniak, Błachut – Cwięczek 3, Ochwat, Ciuśniak – samobójcza)
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Błachut, Ciuśniak, D. Nowak, Kościółek, Lekki
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Cwięczek, Banaczyk, Karpiński, Ochwat, Surdacki
Grupa spadkowa:
DRUG-ony – Złote Chłopaki 1:7 (0:1)
(Działowy – M. Kuc 4, Wałaszek 2, Mierzejewski)
Żółta kartka: Kaniewski (Złote Chłopaki)
DRUG-ony: Cymbalista – Dębski, Kurylak, P. Knapik, Przesór, Działowy, Ślusarczyk
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Łyduch, M. Kuc, Wałaszek, Dziurdzia
Nie Przez Środek – Sparta Kraków 0:5, walkower
Sparta Kraków: Dudzik, Mroczek – Grabiec, Kawula, Lachowicz, Gruchała
Gospodarze nie stawili się na meczu
Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team), Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Marek Kuc (Złote Chłopaki)
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy) – przypieczętował mistrzostwo dla swojej drużyny pobijąjąc rekord bramek w Dywizji A w jednej edycji i wyrównując rekord bramek w jednym meczu Dywizji A
Dywizja B
Grupa mistrzowska
Wataha – Drink Team 1:2 (1:1)
(Bujas – K. Cholewicki 2)
Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Jędrysiak, Ilczuk, Szczepan
Drink Team: Szala – Włodarz, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Ordonez, Żaba
Żarłacze – Team One 2:8 (0:5)
(Kopec, Antoszewski – Marcos 3, Oussouss 3, Karpeta 2)
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopec, Czajczyk, Panek, Jabłoński
Team One: Concia – Stolarski, Marcos, Nasrollah, Oussouss, Karpeta
JRU Futsal – Drink Team 1:4 (1:3)
(Pancerz – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Lis, Żaba)
JRU Futsal: Drużyński – Kubior, Walczyk, Pancerz, Warchałowski, B. Kowaliński, J. Klich
Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba, Ordonez, Lis
Grupa spadkowa
Venatores FC – Ocean’s Eleven 7:3 (1:1)
(Michnowicz 2, Broński 2, Chowaniec 2, Wątroba – Jakub Chrapisiński 2, Ogórek)
Venatores FC: Zimowski – Michnowicz, Broński, Chowaniec, Wątroba, Królikowski, M. Kopacz
Ocean’s Eleven: Szkodny – Tęczar, Ogórek, Jakub Chrapisiński
Rocket Fuel – Geco Team 17:1 (7:1)
(Jarosz 5, Bednarek, 5, Małucha 2, Stańczyk 2, Rollauer 2, Zajdel – B. Klich)
Rocket Fuel: d’Amato – Zajdel, Warzecha, Bednarczyk, Rollauer, Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Jarosz
Geco Team: Bała – Gorecki, Jaskowski, B. Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa
eNHa – Krakowiak 0:4 (0:1)
(D. Zając 2, Kociński, O. Domiczek)
eNHa: P. Gibas – Chajdecki, Górka, Rajczyk, Warszycki, Dudek, Ciuruś
Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Kociński, Stawiarski, Janus, Bartos, Idzik, D. Zając, Gicala
Piątka kolejki: Marcin Mendel (Krakowiak) – Dawid Michnowicz (Venatores FC), Szymon Jarosz (Rocket Fuel), Brahim Oussouss (Team One), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Szymon Jarosz (Rocket Fuel) – wrócił na boisko po skomplikowanej kontuzji i na dzień dobry załadował pięć sztuk!
Półfinał Pucharu Ligi
MK Team – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower
MK Team: Jamka – Tarnopolski, Rogowski, Warszawa, Goraj, Głowa, Szubartowski, Karaś, Doniec
Goście nie stawili się na meczu