Liga zawieszona do odwołania

No cóż, okazuje się, że granie hali w dalszym ciągu jest na cenzurowanym (bo wiadomix, że jak na hali trenują kluby albo gra się na zewnątrz lub pod balonem to wówczas wirus się nie roznosi, a jak niezrzeszeni na hali to ludzie łapią koronkę jak opętani) i ze względu na zbliżającą się trzecią/czwartą/n-tą falę pandemii powrót na halę został przełożony na 16 marca. Nikt nie wie co za dwa tygodnie zostanie odstawione przez rządzących i liga zostaje zawieszona do odwołania. Po ustaniu paranoi rozgrywki zostaną dokończone o czym zostaniecie poinformowani w osobnym komunikacie.  Dziękuję wszystkim za cierpliwość oraz za wiele pomysłów i pomoc w kwestii jak najszybszego dokończenia rozgywek.

Oczywiście start nowego sezonu zostaje również przełożony, ale kiedy się zacznie i w jakim formacie (bo na pewno nie zdążymy rozegrać dwóch rund) zostaniecie poinformowani jak wrócimy do grania.

 

EDIT: Na bieżącą chwilę najbliższy realny termin powrotu do gry początek kwietnia. Gdy będzie wiadomo coś pewnego to na stronie pojawi się osobny post

Start a Conversation