Dywizja B:
JRU Futsal – Krakowiak 5:0 (3:0)
(J. Klich 2, Kapusta, J. Kowaliński, Grych)
JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Kapusta, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Warchałowski, J. Klich, Walczyk
Krakowiak: Mendel – Zając, Gicala, Kociński, Bartos, Stawiarski, Idzik, Janus
eNHa – Żaracze 2:4 (2:2)
(Ciuruś, Chajdecki – Czajczyk, Sobesto, K. Janiszyn, Kopeć)
Żółte kartki: Ciuruś (eNHa) oraz Kopeć (eNHa)
eNHa: Gibas – Górka, Ciuruś, Ludwig, Warszycki, Petkun, Bystroń, Chajdecki, Wochnik, Rajczyk
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Panek, Sobesto, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D, Janiszyn
Geco Team – Wataha 2:13 (1:3)
(B. Klich 2 – Kania 4, Stepaniak 3, Ilczuk 3, Szczepan 2, Bujas)
Geco Team: Gębala – J. Kostzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich, Bała, Gorecki
Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Kania, Stepaniak, Ilczuk, Szczepan
Venatores FC – Ocean’s Eleven 4:4 (4:1)
(Królikowski 2, Broński, Świątek – Jan Chrapisiński 3, Tęczar)
Żółte kartki: Królikowski (Venatores FC) oraz Jan Chrapisiński, Tęczar (Ocean’s Eleven)
Czerowna kartka: Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven, 40. Minuta – druga żółta kartka)
Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, Królikowski, Świątek, M. Kopacz
Ocean’s Eleven: M. Mazur – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Gajda, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar
Team One – Rocket Fuel 5:5 (2:3)
(Zygmunt 4, Bąk – Pawłowski 2, Warzecha 2, Stupka)
Żółta kartka: Concia (Team One)
Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Bąk, Concia
Rocket Fuel: Gross – Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Warzecha, D’Amato, Stupka, Pawłowski
Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Jan Klich (JRU Futsal), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Kamil Stepaniak (Wataha),Patryk Zygmunt (Team One)
Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – uratował swojej drużynie punkt i szanse na baraż
Zaległy mecz 8. kolejki:
Rocket Fuel – Drink Team 2:5 (2:2)
(Rollauer, Warzecha – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki 2, Lis)
Żółte kartki: Rollauer (Rocket Fuel) oraz Szala i P. Cholewicki (Drink Team)
Czerwona kartka: Bednarek (Rocket Fuel, 33. Minuta – akcja ratunkowa)
Rocket Fuel: Gross – Krzemień, Rollauer, Stańczyk, Bednarek, Stupka, Warzecha, Małucha, Mrozowicz
Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Cánovas, Żaba
Piątka zaległej kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Jacek Stawiarski (Krakowiak), Piotr Królikowski (Venatores FC), Grzegorz Szczepan (Wataha), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – najlepszy zawodnik meczu po którym Wataha włączyła się do walki o baraż
Cwierfinały Pucharu Ligi
Boanerges – Team One 6:2 (2:1)
(M. Kluza 3, K. Łęcki 2, Turlej – Zygmunt, Bąk)
Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)
Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski, Gruszecki, Turlej, Świderski
Team One: Bath – Karpeta, Zygmunt, Stolarski, Wyporski, Bąk, Zraidi, Skim
Venatores FC – MK Team 1:7 (1:3)
(Królikowski – Szubartowski 3, Doniec, Karaś, Warszawa, Kępka)
Żółta kartka: Królikowski (Venatores FC)
Venatores FC: Sapuła – Królikowski, Michnowicz, Wątroba, Broński, Kubal
MK Team: Jamka – Kępka, Jurczyk, Goraj, Rogowski, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Doniec
Hattrick – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:6 (0:2)
(Barański – Polachow 3, Ścieszka, Otrębski, Ochel)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, Turek
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Ochel, Khulla, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Otrębski, Polachow, Ścieszka
Racing Kart – tor gokartowy – AZS Collegium Medicum UJ 9:3 (5:1)
(Ciuśniak 3, Nowak 3, Lekki 3 – Banaczyk 2, Golonka)
Żółta kartka: Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy)
Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Nowak, Urbaniec, Lekki
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Orłowski, Golonka, Karpiński, Surdacki, R. Ogórek, Zalewski, Kokoszka, Cwięczek, Banaczyk