Dywizja A:
Zaległy mecz 2. kolejki
AZS Collegium Medicum UJ – Boanerges 0:8 (0:5)
(D. Łęcki 3, Turlej 2, M. Kluza, D. Kluza, Świderski)
Żółta kartka: M. Kluza (Boanerges)
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter, Strug – Golonka, Zalewski, Sierny, Kokoszka, Poremba, R. Ogórek, Sieprawski
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, Świderski, Sz. Kluza, D. Kluza, K. Łęcki, M. Kluza, Turlej
Piątka zaległej kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Wasyl Khulla (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Dawid Łęcki (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki) – mimo, że defensywa rywali była skupiona jak Sasin na wyborach to i tak załadował czwórkę.
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 6:5 (2:4)
(Ścieszka 2, Piwowarczyk 2, Khulla, Ochel – Kępka 2, Jurczyk, Szubartowski, Karaś)
Żółta kartka: M. Knapik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Czerwona kartka: Doniec (MK Team, 40. minuta – za niesportowe zachowanie)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Khulla, Otrębski, Piwowarczyk, Polachow, Pohl, Ogonek, Klęk, Ścieszka, Ochel
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Prochwicz, Jurczyk
AZS Collegium Medicum UJ – Racing Kart – tor gokartowy 4:7 (1:4)
(Banaczyk 2, Migoń 2 – Ciuśniak 3, Nowak 3, Grochalski)
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Golonka, R. Ogórek, Poremba, Banaczyk, Migoń, Kokoszka, Karpiński
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Grochalski, D. Nowak, Ciuśniak, Lekki, Błachut, Urbaniec
Złote Chłopaki – Boanerges 3:6 (0:4)
(Mazur 2, Wałaszek – M. Kluza 4, Turlej, K. Łęcki)
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, Mierzejewski, Wałaszek, Łyduch, Dutka
Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Turlej, Cebula, Grabski
Nie Przez Środek – Hattrick 2:6 (0:2)
(Maciejaszek, Bartosik – Bałchan 3, Barański, Fischer, Makuła)
Czerwona kartka: Górski (Hattrick, 29. Minuta – akcja ratunkowa)
Nie Przez Środek: Cnota – Pytel, Popławski, Piwowarski, Rokosz, Kowalski, Maciejaszek, Rymarski, Bartosik
Hattrick: Gajoch – Górski, Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Makuła, Fischer
DRUG-ony – Sparta Kraków 5:2 (2:0)
(K. Zaczyk 2, L. Zaczyk, Działowy, P. Knapik – Gruchała 2)
Żółte kartki: Dębski i P. Knapik (obaj DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – K. Zaczyk, Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski, P. Knapik, L. Zaczyk
Sparta Kraków: Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Marcin Kluza (Boanerges), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Krzysztof Zaczyk (DRUG-ony)
Zawodnik kolejki: Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – wydarł MK Teamowi punkty z gardła.
Dywizja B:
Wataha – Ocean’s Eleven 7:11 (2:4)
(Tomczyk 2, Szczepan 2, Bielski 2, Bujas – Jan Chrapisiński 4, Smoluch 2, Jakub Chrapisiński 2, Kowalewski 2, Tęczar)
Wataha: Sikora – Rębacz, Ilczuk, Stepaniak, Bielski, Bujas, Szczepan, Tomczyk
Ocean’s Eleven: Szkodny, Marceli, M. Ogórek, Smoluch, Ostrowski, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Kowalewski, Tęczar, Mikoś
Team One – Venatores FC 3:2 (3:0)
(Zygmunt 2, Karpeta – Witek, Królikowski)
Żółta kartka: Witek (Venatores FC)
Team One: Bath – Wolan, Oussouss, Zygmunt, Karpeta, Concia
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Michnowicz, Broński, Witek, Chowaniec, Kopacz, Pyda, Maksymiak, Królikowski
Rocket Fuel – Żarłacze 7:4 (4:1)
(Bednarek 2, Stańczyk 2. Małucha, Mrozowicz, d’Amato – Sobesto 2, Wieszeniewski, Gajewski)
Żółta kartka: Bednarek (Żarłacze)
Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Zajdel, Rollauer, Warzecha, Mrozowicz, Bednarek, Stanczyk, Małucha
Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Antoszewski, Czajczyk, Panek, Wieszeniewski, K. Janiszyn, Gajewski, Kopec
Geco Team – JRU Futsal 2:7 (0:1)
(J. Kostrzewa, Jaskowski – J. Kowaliński 3, Grych 2, B. Kowaliński, Bała – samobójcza)
Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Klich, Bała, Kwarciak, Gębala, Gorecki, Jaskowski
Drink Team – eNHa 7:2 (6:1)
(P. Cholewicki 4, Żaba 2, K. Cholewicki – Rajczyk, Koś)
Żółte kartki: K. Cholewicki (Drink Team) oraz Ciuruś (eNHa)
Drink Team: Szala – Rajek, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Rajczyk, Petkun, Gaca, Wochnik, Chajdecki, Ciuruś, Koś
Piątka kolejki: George Bath (Team One) – Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Jarosław Grych (JRU Futsal), Tomasz bednarek (Rocket Fuel), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven) – ojciec pierwszego, historycznego zwycięstwa Ocean’s Eleven
Puchar Ligi – 1/16 finał
Rocket Fuel – Krakowiak 0:0, karne 2:3
karne: 1:0 Krzmień, 1:1 Gicala, 1:1 Bednarek (Mendel obronił), 1:2 Zając, 2:2 Warzecha, 2:3 Bartos
Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Krzemień, Zajdel, Bednarek, Rollauer, Stańczyk, Warzecha, Mrozowicz
Krakowiak: Mendel – Gicala, Solski, Zając, Neumann, O. Domiczek, A. Domiczek, Bartos, Janus