Dywizja A:
Złote Chłopaki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 7:3 (3:2)
(M. Kuc 3, Krajewski 2, Łyduch, Mierzejewski – Ścieszka 2, Pohl)
Żółte kartki: Kargula (Złote Chłopaki) oraz Ścieszka i Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Czerwona kartka: W. Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 40. Minuta – za drugą żółtą)
Złote Chłopaki: Kargul – Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch, M. Kuc, Krajewski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz – Khulla, Klęk, Ścieszka, Polachow, Pohl
Hattrick – MK Team 7:8 (3:3)
(Janowicz 2, Makuła 2, Barański 2, Walerowski – Szubartowski 3, Jurczyk 2, Warszawa, Karaś, Doniec)
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz
MK Team: Jamka – Jurczyk, Goraj, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Doniec
Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Marek Kuc (Złote Chłopaki), Maciej Szubartowski (MK Team), Dominik Karaś (MK Team), Piotr Janowicz (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Dominik Karaś (MK Team) – miał udział przy każdej z ośmiu bramek swego zespołu, które zapewniły MK Teamowi drugi raz z rzędu brązowe medale.
Puchar Ligi – półfinały
DRUG – ony – Hattrick 3:3 (3:1) karne 3:2
(K. Zaczyk, L. Zaczyk, Slusarczyk – Makuła 2, Górski)
Karne: 0:1 Janowicz, 1:1 L. Zaczyk, 1:2 Barański, 1:2 Ślusarczyk (Gajoch obronił), 1:2 Makuła (Płatek obronił), 2:2 Świderek, 2:2 Górski (Płatek obronił), 3:2 K. Zaczyk
DRUG – ony: Płatek – K. Zaczyk, Skiba, Świderek, Ślusarczyk, Knapik, Dębski, L. Zaczyk
Hattrick: Gajoch – Górski, Mikrut, Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz
Czyste Buty – Team One 5:4 (2:2)
(Turlej 2, Cebula, M.Kluza, Gruszecki – Zygmunt 3, Oussouss)
Czyste Buty: Dybała – Gruszecki, D. Łęcki, K. Łęcki, S. Kluza, M. Kluza, Matławski, Turlej, Cebula
Team One: Bath – Nelson, Oussouss, Wolan, Zygmunt, Stolarski
Dywizja B:
Drink Team – Team One 2:15 (0:6)
(Włodarz, Lis – Zygmunt 8, Oussouss 3, Wolan, Wyporski, Włodarz – samobójcza, Cabeza – samobójcza)
Drink Team: Rajek – Włodarz, Cabeza, Lis, Żaba
Team One: Kujawka – Karpeta, Zygmunt, Wolan, Wyporski, Oussouss
Krakowiak – Consoerfrut Polska 5:0, walkower
Krakowiak: Janus, A. Domiczek, O. Domiczek, P. Bajerczak, K. Bajerczak, Neumann, Matus
Racing Kart – tor gokartowy – Nie Przez Środek 3:5 (0:2)
(Lekki, Nowak, Ciuśniak – Bartosik 2, Pytel, Wolarek, Forysiński)
Żółta kartka: Pytel (Nie Przez Środek)
Racing Kart – tor gokartowy: Błachut – Lekki, Nowak, Ciuśniak
Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Bartosik, Piwowarski, Maciejaszek, Pytel, Wolarek, Rymarski, Forysiński
eNHa – Venatores FC 8:9 (5:5)
(Wałaszek 4, Gaca 3, Ciuruś – Chowaniec 2, Witek 2, Broński, Pyda, Zimowski, Maksymiak, Świątek)
Żółta kartka: Ciuruś (eNHa)
eNHa: Gibas – Ciuruś, Wochnik, Wałaszek, Gaca, Górka
Venatores FC: Pakuła – Maksymiak, Królikowski, Świątek, Zimowski, Witek, Pyda, Chowaniec, Broński, Michnowicz
Sparta Kraków – Rocket Fuel 5:3 (1:1)
(Grabiec , Kawula, Lachowicz, Gałka, Gruchała – Jarosz 2, Stańczyk)
Sparta Kraków: Dudzik – Lachowicz, Gałka, Kawula, Grabiec, Przeniosło Gruchała
Rocket Fuel: Mrozowicz, d’Amato, Zajdel, Stańczyk, Bednarek, Jarosz, Krzemień
Wataha – Microtec 2:8 (1:2)
(Bujas 2 – J. Kowaliński 3, B. Kowaliński 3, Skowron 2)
Żółta kartka: Bujas (Wataha)
Wataha: Rębacz, Bujas, Śmietana, Kania, Stepaniak, Ilczuk
Microtec: Drużyński – Grych, Walczyk, Skowron, J. Kowaliński, B. Kowaliński
Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Patryk Zygmunt (Team One), Mateusz Świerad (Nie Przez Środek), Piotr Chowaniec (Venatores FC), Łukasz Skowron (Microtec)
Zawodnik kolejki: Piotr Chowaniec (Venatores FC) – bycie najlepszym zawodnikiem swojej druzyny w meczu przeciwko starej drużynie musiało mieć cudowny smak