Dywizja A:
Złote Chłopaki – Hattrick 5:3 (1:1)
(Kaniewski, Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch, Barański – samobójcza – Janowicz 2, Barański)
Zółte kartki: Savchuk i Kaniewski (Złote Chłopaki)
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Savchuk, Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer
MK Team – Czyste Buty 6:6 (2:4)
(Karaś 3, Doniec 2, Jurczyk – M. Kluza 3, K. Łęcki 3)
Żółta kartka: Doniec (MK Team)
MK Team: Jamka – Warszawa, Karaś, Jurczyk, Doniec, Kępka, Prochwicz, Szubartowski
Czyste Buty: Cebula – Gruszecki, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski
Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Dominik Karaś (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty), Dominik Doniec (MK Team), Zbigniew Łyduch (MK Team)
Zawodnik kolejki: Dominik Karaś (MK Team) – Najlepszy asystent Ligi, tym razem jako snajper, a Jego drużyna zdołała zremisować ze świeżo upieczonym Mistrzem, mimo, że przegrywała już trzema bramkami na 9 minut przed końcem spotkania
Dywizja B:
Microtec – Geco Team 2:1 (0:0)
(Widomski, Warchałowski – Klich)
Microtec: Drużyński – Walczyk, Musiał, Wojciechowski, Widomski, Warchałowski
Geco Team: Zmarz – Jaskowski, Górecki, Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Gębala, Ambicki
Consorfrut Polska – Nie Przez Środek 0:5, walkower
Nie Przez Środek: Teterycz – Popławski, Rymarski, Piwowarski, Świerad, Bartosik, Pytel
Gospodarze nie stawili się na mecz
Team One – eNHa 9:7 (4:1)
(Zygmunt 8, Karpeta – Gaca 3, Górka 3, Chadaj)
Żółta kartka: Petkun (eNHa)
Team One: Zajączkowski – Karpeta, Wolan, Wyporski, Oussouss, Tokarz, Zygmunt
eNHa: Gibas – Petkun, Górka, Rajczyk, Gaca, Kaspreczyk, Chadaj
Rocket Fuel – Drink Team 4:12 (1:6)
(d’Amato, Jarosz, Mrozowicz, Bednarek – K. Cholewicki 4, P. Cholewicki 4, Włodarz 3, Ordonez)
Żółta kartka: d’Amato (Rocket Fuel)
Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Zajdel, Jarosz, Stańczyk, Mrozowicz, Bednarek, Rollauer
Drink Team: Rajek – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Cabeza, Ordonez, Żaba
Krakowiak – Wataha 2:12 (2:2)
(K. Bajerczak 2 – Tomczyk 3, Bujas 3, Majda 2, Śmietana, Ilczuk, Szczepan, Janus – samobójcza)
Żółta kartka: Neumann (Krakowiak)
Czerwona kartka: Zając (Krakowiak, 34. minuta – akcja ratunkowa)
Krakowiak: Biel – Zając, O. Bajerczak, K. Bajerczak, O. Domiczek, Janus, Neumann
Wataha: Gąsior – Tomczyk, Śmietana, Ilczuk, Bujas, Szczepan, Majda
Venatores FC – Racing Kart – tor gokartowy 3:14 (1:4)
(Broński, Maksymiak, Światek – Lekki 7, Ciuśniak 5, Grochalski, Pakuła – samobójcza)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Zimowski, M. Kopacz, Witek, Broński, Maksymiak, Świątek, Pakuła
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Lekki, CIuśniak, Błachut, Grochalski, Kościółek
Piątka kolejki: Arkadiusz Zmarz (Geco Team) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Patryk Zygmunt (Team One), Marcin Włodarz (Drink Team), Hubert Bujas (Wataha)
Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – samodzielnie zdemontował eNHę
Cwiercfinały Pucharu Ligi:
DRUG-ony – Sparta Kraków 5:3 (5:0)
(Filipowski 2, Działowy, Slusarczyk, L. Zaczyk – Gruchała, Kułaga, Przeniosło)
Żółta kartka: Dębski (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Świderek, Działowy, Ślusarczyk, Dębski, Knapik, L. Zaczyk
Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Gruchała, Kułaga, Gałka, Przeniosło, Lachowicz
Hattrick – Drink Team 1:0 (0:0)
(Makuła)
Żółta kartka: Rybski (Hattrick)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Janowicz, Fischer, Makuła
Drink Team: Rajek – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Ordonez, Włodarz, Cabeza, Żaba