Dywizja A:
- kolejka
Pumas Kraków – MK Team 0:5 walkower
Pumas Kraków: Konopka, Herlych, Pyciak
MK Team: Jamka – Warszawa, Jurczyk, Szubartowski, Goraj, Kępka, Karaś, Doniec
Gospodarze oddali mecz walkowerem tuż po jego rozpoczęciu.
Czyste Buty – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:2 (2:2)
(Grudnik 2, M. Kluza, K. Łęcki – Khulla, Klęk)
Żółte kartki: Sz. Kluza (Czyste Buty) oraz Otrębski i Pohl (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski, Cebula, Grudnik
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Klęk, Piwowarczyk, Khulla, Polachow, Pohl, Ogonek, Ścieszka, Potańczyk
DRUG-ony – Hattrick 2:5 (0:1)
(Skiba, Świderek – Makuła 2, Janowicz, Rybski, Barański)
DRUG-ony: Płatek – Skiba, Dębski, Świderek, P. Knapik, Rogóż
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Rybski, Janowicz, Makuła
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Czyste Buty) – Marcin Kluza (Czyste Buty), Wasyl Khulla (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Piotr Janowicz (Hattrick), Radosław Makuła (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Czyste Buty) – dowodził Czystymi Butami niczym kapitan okrętem podczas sztormu i w końcu dopłynął do fotelu lidera
- kolejka
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 7:6 (5:3)
(Polachow 3, Ścieszka 2, Piwowarczyk, Khulla – Szubartowski 2, Jurczyk, Doniec, Karaś, Kępka)
Czerwona kartka: W. Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 21. Minuta – akcja ratunkowa)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Polachow, Piwowarczyk, Khulla, Jodłowski, Ogonek, Klęk, Ścieszka
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Kępka, Szubartowski, Jurczyk, Goraj, Warszawa
Złote Chłopaki – Pumas Kraków 5:0, walkower
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Łyduch, Mierzejewski, Dziurdzia, Kwiecień, Savchuk
Pumas Kraków nie stawili się na to spotkanie.
Czyste Buty – DRUG-ony 7:1 (3:0)
(D. Kluza 3. M. Kluza 2, K. Łęcki 2 – Kubior)
Czyste Buty: Dybała – M. Kluza, Gruszecki, D. Kluza, Sz. Kluza, K. Łęcki, Ł. Grabski, Matławski
DRUG-ony: Płatek – Kubior, Dębski, P. Knapik, Ślusarczyk, Działowy
Piątka kolejki: Marcin Knapik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Dominik Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Marcin Kluza (Czyste Buty)
Zawodnik kolejki: Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – najlepszy w meczu o sześc punktów najlepszy na boisku
Dywizja B:
Microtec – Consorfrut Polska 6:1 (3:0)
(Skowron 2, J. Kowaliński 2, Wojciechowski, Widomski – Zabrzeński)
Żółta kartka: Kapusta (Microtec)
Microtec: Drużyński – Widomski, Wojciechowski, Warchałowski, Skowron, Kapusta, J. Kowaliński
Consorfrut Polska: Kossak – Mateja, Sternal, Dobosz, Sowa, Zabrzeński
Geco Team – Team One 3:16 (1:7)
(J. Kostrzewa, Jaskowski, Klich – Zygmunt 8, Oussouss 3, Karpeta 3, Wyporski 2)
Geco Team: Gorecki, Klich, Ambicki, Jaskowski, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa
Team One: Wolan, Zygmunt, Da Sousa, Karpeta, Wyporski, Oussouss
Wataha – Rocket Fuel 9:1 (6:0)
(Kania 2, Bujas 2, Szczepan, , Rębacz, Stepaniak, Tomczyk, Ilczuk – Rollauer)
Wataha: Gąsior – Szczepan, Bujas, Rębacz, Kania, Stepaniak, Tomczyk, Ilczuk
Rocket Fuel: Gross – Zajdel, Bednarek, Rollauer, Krzemień, Stańczyk, Jarosz, Bińczycki
Drink Team – Nie Przez Środek 3:4 (3:0)
(Żaba, Włodarz, P. Cholewicki – Świerad, Rymarski, Teterycz, Pytel)
Żółte kartki: Żaba i Alegre (Drink Team) oraz Pytel (Nie Przez Środek)
Czerwona kartka: Żaba (Drink Team, 40. Minuta – druga żółta)
Drink Team: Szala – Rajek, Żaba, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Lis, Włodarz, Paciora, Alegre, Cabeza
Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Rymarski, Piwowarski, Pytel, Popławski, Wolarek, Miłosz
eNHa – Racing kart – tor gokartowy 8:14 (3:6)
(Gaca 4, Ciuruś, Klimczak, Rajczyk, Górka – Sularz 4, D. Nowak 4, Lekki 3, Ciuśniak 2, Błachut)
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Ciuruś, Gaca, Klimczak, Rajczyk, Petkun, Wochnik, Górka
Racing kart – tor gokartowy: Kościółek – Ciuśniak, Błachut, Sularz, D. Nowak, Lekki
Sparta Kraków – Venatores FC 3:2 (0:0)
(Gruchała 2, Grabiec – Królikowski, Broński)
Żółta kartka: Zimowski (Venatores FC)
Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kawula, Gruchała, Przeniosło, Gałka
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Broński, Chowaniec, Królikowski, Zimowski, M. Kopacz, Witek
Piątka kolejki: Karol Teterycz (Nie Przez Środek) – Rafał Gruchała (Sparta Krakow), Patryk Zygmunt (Team One), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Łukasz Skowron (Microtec)
Zawodnik kolejki: Karol Teterycz (Nie Przez Środek) – człowiek orkiestra. Strzelił bramkę na 3:3 z Drink Teamem, a na sekundę przed końcem obronił przedłużony rzut karny.