Dywizja A:
Złote Chłopaki – MK Team 5:7 (2:2)
(M. Kuc 4, Mierzejewski – Szubartowski 4, Kępka 2, Jurczyk)
Złote Chłopaki: Kargul – Savchuk, Kaniewski, K. Nowak, L. Kuc, M. Kuc, Barbacki, Mierzejewski, Dziurdzia, Łyduch
MK Team: Jamka – Doniec, Jurczyk, Szubartowski, Warszawa, Kępka, Karaś
DRUG-ony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:9 (0:6)
(Świderek – Ścieszka 3, Pohl 2, Klęk 2, Khulla)
DRUG-ony: Płatek – L. Zaczyk, Kubior, P. Knapik, Świderek, Dębski, Działowy
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Piwowarczyk, Pohl, Otrębski, Potańczyk, Klęk, Khulla, Polachow, Ścieszka
Hattrick – Pumas Kraków 4:6 (3:3)
(Makuła 3, Janowicz – Herlych 2, Kovalchuk 2, Bilorukavyi, Pyciak)
Hattrick: Gajoch – Fischer, Makuła, Barański, Mikrut, Walerowski, Rybski, Janowicz, Bałchan
Pumas Kraków: Konopka, Bilorukavyi, Herlych, Leśniak, Pyciak, Kovalchuk
Piątka kolejki: Waldemar Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Maciej Szubartowski (MK Team), Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Taras Herlych (Pumas Kraków), Marek Kuc (Złote Chłopaki)
Gracz kolejki: Taras Herlych (Pumas Kraków) – umiejętności, których nie powstydziłby się Ricardinho przełożyły się na pierwszą wygraną Pumasów.
Dywizja B:
Team One – Wataha 9:4 (3:1)
(Zygmunt 8, Sobczyk – Bujas 2, Stepaniak, Śmietana)
Żółta kartka: Bielski (Wataha)
Team One: Zajączkowski – Wolan, Wyporski, Stolarski, Zygmunt, Sobczyk
Wataha: Gąsior – Bielski, Bujas, Ilczuk, Stepaniak, Szczepan, Śmietana
Rocket Fuel – Krakowiak 3:4 (2:2)
(Jarosz 2, Bednarek – Zając 3, O. Domiczek)
Żółta kartka: Matus (Krakowiak)
Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Bednarek, Stańczyk, Krzemień, Zajdel, Rollauer, Jarosz
Krakowiak: Biel – K. Bajerczak, P. Bajerczak, Kociński, Janus, Zając, Kot, Neumann, O. Domiczek, Matus, A. Domiczek
Venatores FC – Geco Team 15:0 (7:0)
(Chowaniec 5, Broński 3, Pyda 3, Michnowicz, Zimowski, Królikowski, Witek)
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Pyda, Michnowicz, Królikowski, Maksymiak, Broński, Witek, Chowaniec
Geco Team: Ambicki – Gębala, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Klich, Jaskowski, Górecki
Racing Kart – tor gokartowy – Drink Team 5:3 (3:1)
(Lekki 3, Ciuśniak, Nowak – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki)
Racing Kart – tor gokartowy: Kuc – Ciuśniak, Lekki, Błachut, Nowak, Sularz
Drink Team: Szala – Tojo, Rajek, Paciora, Włodarz, Lis, Żaba, P. Cholewicki, K. Cholewicki
Consorfrut Polska – eNHa 9:4 (6:1)
(Bąk 3, Handziak 2, Bodziony 2, Przywara, Mateja – Petkun 3, Rajczyk)
Consorfrut Polska: Przybyłek – Mateja, Handziak, Bąk, Przywara, Bodziony
eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Petkun, Wochnik, Rajczyk, Kasperczyk
Nie Przez Środek – Sparta Kraków 3:5 (1:1)
(Świerad 2, Rymarski – Kawula 2, Szczepański, Gruchała, Popławski – samobójcza)
Żółta kartka: Gruchała (Sparta Kraków)
Nie Przez Środek: Teterycz – Popławski, Rymarski, Pytel, Piwowarski, Świerad, Pytel
Sparta Kraków: Dudzik – Gruchała, Szczepański, Kawula, Kułaga, Grabiec, Gałka
Piątka kolejki: Wojciech Przybyłek (Consorfrut Polska) – Patryk Zygmunt (Team One), Dariusz Zając (Krakowiak), Rafał Gruchała (Sparta Kraków), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy)
Zawodnik kolejki: Rafał Gruchała (Sparta Kraków) – architekt pierwszej ligowej porażki Nie Przez Środek, która pozwoliła Sparcie wrócic na fotel lidera
Puchar Ligi (1/16 finału)
Geco Team – Team One 2:10 (0:4)
(Jaskowski, Gorecki – Zygmunt 5, Stolarski 2, Oussouss, Wolan, Karpeta)
Geco Team: Gębala – Ambicki, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Jaskowski, Gorecki, Klich
Team One: Ferreira – Oussouss, Stolarski, Zygmunt, Wolan, Karpeta, Tokarz
Wataha – Krakowiak 3:1 (1:0)
(Kania, Śmietana, Tomczyk – Zając)
Żółte kartki: Bielski i Stepaniak (Wataha) oraz Kot i Kociński (Krakowiak)
Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Kania, Śmietana, Tomczyk
Krakowiak: A. Domiczek – O. Domiczek, Matus, D. Zając, Kot, Kociński, Janus, P. Bajerczak, K. Bajerczak