Dywizja A:
MK Team – Hattrick 3:6 (2:1)
(Karaś, Szubartowski, Kępka – Gruszczyński 3, Makuła 2, Walerowski)
MK Team: Jamka – Doniec, Prochwicz, Karaś, Szubartowski, Jurczyk, Kępka, Goraj
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Fischer, Makuła, Barański, Gruszczyński
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 8:5 (4:3)
(Ścieszka 2, Polachow 2, Pohl, Piwowarczyk, Ogonek, Khulla – Kuc 3, Gnutek, Mierzejewski)
Żółte kartki: Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Kaniewski i Savchuk (Złote Chłopaki)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz – Pohl, M. Knapik, Piwowarczyk, Ogonek, Potańczyk, Klęk, Khulla, Ścieszka, Polachow
Złote Chłopaki: Savchuk – Kaniewski, Mierzejewski, Gnutek, Kuc, Kurowski, Łyduch, Dziurdzia
Pumas Kraków – Czyste Buty 1:10 (0:3)
(Stępień – Grudnik 4, D. Kluza 2, M. Kluza, Gruszecki, Cebula. K. Łęcki)
Pumas Kraków: Pyciak, Konopka, Marczak, Stępień, Skiba, Chalota
Czyste Buty: Dybała – Matławski, M. Kluza, Sz. Kluza, Gruszecki, Cebula, Grudnik, D. Łęcki, K. Łęcki, D. Kluza
Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Radosław Makuła (Hattrick), Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Krzysztof Grudnik (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Radosław Makuła (Hattrick) – mały, ale wariat!
Dywizja B:
Rocket Fuel – Consorfrut Polska 6:9 (2:5)
(Stańczyk 2, Bednarek 2, Jarosz, Krzemień – Dobosz 3, Zabrzeński 3, Mateja 2, Rollauer – samobójcza)
Żółte kartki: Krzemień i Bednarek (Rocket Fuel)
Rocket Fuel: Gross – Rollauer, Jarosz, Zajdel, Krzemień, Stańczyk, Bednarek
Consorfrut Polska: Kossak – Zabrzeński, Dobosz, Piętowski, Mateja, Sternal
Geco Team – eNHa 1:13 (0:7)
(Klich – Krężołek 5, Ciuruś 3, Warszycki 2, Górka 2, Wochnik)
Geco Team: Zmarz – Ambicki, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Klich, Górecki, Jackowski
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Górka, Krężołek, Petkun, Ciuruś, Wochnik, Piskorz
Wataha – Racing Kart – tor gokartowy 2:13 (1:6)
(Bartusiak, Bujas – Lekki 4, Kościółek 3, Ciuśniak 3, D. Nowak 2, Błachut)
Żółte kartki: Bielski i Stepaniak (Wataha)
Czerwona kartka: Rębacz (Wataha, 35. minuta – za faul taktyczny)
Wataha: Gąsior – Tomczyk, Bielski, Bartusiak, Ilczuk, Stepaniak, Kania, Rębacz, Miechówka, Bujas, Śmietana
Racing Kart – tor gokartowy: Kuc – D. Nowak, Ciuśniak, Błachut, Lekki, Sularz, Kościółek
Krakowiak – Nie Przez Środek 1:18 (0:10)
(A. Domiczek – Świerad 6, Rymarski 5, Bartosik 3, Pytel 2, Piwowarski, Popławski)
Krakowiak: Stanecki – Janus, A. Domiczek, O. Domiczek, P. Bajerczak, D. Zając
Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Pytel, Piwowarski, Rymarski, Popławski, Bartosik
Sparta Kraków – Drink Team 4:2 (4:0)
(Grabiec, Gruchała, Kułaga, Kaczmarczyk – P. Cholewicki 2)
Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Gruchała, Kaczmarczyk, Kawula, Kułaga, Przeniosło, Gałka
Drink Team: Szala – Żaba, Włodarz, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Paciora, Lis
Piątka kolejki zostanie wybrana po rozegraniu ostatniego meczu z tej serii