Dywizja A:
AZS Collegium Medicum UJ – MK Team 3:7 (3:3)
(Sierny 2, Wątek-samobójcza – Karaś 3, Szubartowski 2, Kępka, Warszawa)
Żółte kartki: Sierny i Domagała (AZS Collegium Medicum UJ)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Surdacki, Sobolewski, Cempa, Sierny, Kokoszka, Poremba, Domagała
MK Team: Jamka – Goraj, Szubartowski, Doniec, Karaś Kępka, Jurczyk, Prochwicz, Warszawa, Wątek
Pumas Kraków – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 0:5 walkower
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik – Pohl, W. Kopacz, Ścieszka, Polachow, J. Klęk, Piwowarczyk, Otrębski, Khulla
DRUG-ony – Złote Chłopaki 5:1 (3:0)
(L. Zaczyk 5 – Dziurdzia)
Żółte kartki: Dudek (DRUG-ony) oraz Gnutek (Złote Chłopaki)
DRUG-ony: Płatek, Dudek – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Filipowski, Świderek, Działowy, Ślusarczyk, P. Knapik, L. Zaczyk
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Starzycki, Mierzejewski, Gnutek, Barbacki, Łyduch, Dziurdzia
Czyste Buty – Hattrick 4:2 (2:2)
(M. Kluza 2, Sz. Kluza, Grudnik – Górski, Bałchan)
Żółta kartka: Makuła (Hattrick)
Czerwona kartka: Dybała (Czyste Buty, 15. Minuta – akcja ratunkowa)
Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, Grabski, D. Łęcki, Cebula, Grudnik, Turlej, Gruszecki
Hattrick: Gajoch – Górski, Mikrut, Walerowski, Bałchan, Barański, Janowicz, Makuła
Piątka kolejki: Robert Dudek (DRUG-ony) – Leszek Zaczyk (DRUG-ony), Marcin Kluza (Czyste Buty), Damian Cebula (Czyste Buty), Dominik Karaś (MK Team)
Zawodnik kolejki: Leszek Zaczyk (DRUG-ony) – strzelił wszystkie pięć bramek w meczu ze Złotymi Chłopakami. Trzecie z tych trafień to było 100. Trafienie Leszka w lidze, a sam mecz również był meczem numer sto (liga + puchar). Cóż za kombo!
Dywizja B:
Żarłacze – Nie Przez Środek 2:9 (1:1)
(D. Janiszyn, Kopeć – Świerad 4, Rybczyński 2, Piwowarski, Bartosik, Rymarski
Żółta kartka: D. Janiszyn (Żarłacze)
Żarłacze: Dzięgiel – K. Janiszyn, D. Janiszyn, Sobesto, Antoszewski, Wieszeniewski, Kopeć, Panek
Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Rymarski, Bartosik, Piwowarski, Rybczyński
Team One – Consorfrut Polska 7:4 (3:3)
(Zygmunt 6, Stolarski – A. Dobosz 2, Piętowski, Bodziony)
Żółte kartki: Oussouss (Team One) oraz Piętowski (Consorfrut Polska)
Team One: Wolan, Wyporski, Zygmunt, Stolarski, Pinto, Oussouss
Consorfrut: Ziobroń – Mateja, Bodziony, Przywara, Przybyłek, Piętowski, Poprawa, A. Dobosz
Rocket Fuel – Venatores FC 3:7 (2:4)
(Stańczyk 2, d’Amato – Witek 2, Chowaniec 2, Broński, Królikowski, Maksymiak)
Rocket Fuel: Zajdel – Bińczycki, Mrozowicz, Stańczyk, d’Amato
Venatores: Sapuła – Michnowicz, Witek, Chowaniec, Broński, M. Kopacz, Królikowski, Maksymiak
Geco Team – Sparta Kraków 2:18 (1:7)
(Klich, K. Kostrzewa – Gałka 7, Kaczmarczyk 4, Przeniosło 3, Kawula 2, Gruchała, Grabiec)
Żółte kartki: Ambicki (Geco Team) oraz Gałka (Sparta Kraków)
Geco Team: Zmarz – Ambicki, Pasuniak, Cieśla, Klich, J. Kostrzewa, Górecki, Pasternak, Gębala, K. Kostrzewa
Sparta Kraków: Grabiec, Gruchała, Kawula, Przeniosło, Gałka, Kaczmarczyk
Krakowiak – eNHa 1:9 (1:3)
(Janus – Górka 3, Pal 2, Petkun 2, Warszycki)
Żółte kartki: Warszycki, Ciuruś, Petkun i Wochnik (eNHa)
Krakowiak: A. Domiczek – O. Domiczek, Matus, Zając, Neumann, P. Bajerczak, Janus
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Ciuruś, Petkun, Wochnik, Górka, Rajczyk, Ludwig, Pal
Microtec – RK News Magazyn Sportowy 4:7 (1:2)
(Skowron 3, Mularczyk – Ciuśniak 2, Damian Serafin 2, D. Nowak 2, Lekki)
Żółta kartka: Warchałowski (Microtec)
Microtec: Drużyński – Widomski, Warchałowski, Mularczyk, J. Kowaliński, B, Kowaliński, Wojciechowski, Skowron, Musiał
RK News Magazyn Sportowy: Figwer – D. Nowak, Damian Serafin, Ciuśniak, Lekki, Błachut, Kałkus, Sularz
Wataha – Drink Team 0:3 (0:0)
(Paciora, Żaba, P. Choleiwcki)
Wataha: Gąsiaor – Kania, Tomczyk, Miechówka, Szczepan, Stepaniak, Ilczuk, Śmietana
Drink Team: Szala – Rajek, Paciora, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Alegre, Żaba
Mecz 1/16 finału Pucharu Ligi:
eNHa – Sparta Kraków 1:5 (0:4)
(Wałaszek – Grabiec, Kawula, Gruchała, Gałka, Przeniosło)
Żółta kartka: Szczepański (Sparta Kraków)
eNHa: Gibas – Warszycki, Ciuruś, Ludwig, Wochnik, Wałaszek, Krężołek, Długosz, Piskorz
Sparta Kraków: Mroczek – Grabiec, Kawula, Gruchała, Szczepański, Gałka, Przeniosło
Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Kamil Górka (eNHa), Mateusz Świerad (Nie Przez Środek), Patryk Zygmunt (Team One), Łukasz Skowron (Microtec)
Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One)