Zapisy zakończone! Rekordowa liczba drużyn!

Jubilueszowy XX sezon NALF uczcimy rekordową liczbą 21 drużyn w rozgrywkach! Spośród drużyn, które występowały w poprzedniej edycji nie zobaczymy jedynie Popalonych Styków, a do rozgrywek przystapi aż sześć nowych (czy też nowych-starych drużyn). Mowa tutaj o powracających do NALF ekipach Krakowiaka (po sześciu sezonach przerwy) i Sparty Kraków (były Mistrz Ligi wraca po 3 sezonach nieobecności), bazującej na graczach znanego z KLF Vamosu drużynie Nie Przez Środek, nowym projekcie Dawida Figwera pod roboczą nazwą Dream Team RK News i dwóch absoltnych debiutantach czyli Consorfrut Polska (choć z graczami znanymi z ELTE GPS) i Geco Team. W Dywizji A wystąpi tradycyjnie 8 drużyn, które zagrają systemem dwurundowym, a w Dywizji B 13 ekip i po rundzie zasadniczej w której każdy rozegra 12 spotkań przystąpimy do pierwszej w historii fazy playoff.

Jutro pojawi się terminarz dla Dywizji A i B (spodziewajcie się bardzo późno w nocy i pamiętajcie, że nie dam rady dogodzić wszystkim), a w następnych dniach:

  • Losowanie (dla niedowiarków wrzucone w internety) Pucharu Ligi i terminarz tych rozgrywek
  • Wytłumaczenie systemu playoff w Dywizji B (będzie skomplikowanie!)
  • Informacja o dodatkowych atrakcjach dla graczy związych ze współpracą z RK News

Bardzo proszę by Kapitanowie pamiętali o listach zgłoszeniowych i wpłatach. Zastrzegam sobie rownież, że do trzeciej kolejki włącznie strona ligi będzie miała ograniczoną funkcjonalność i protokoły ze spotkań oraz klasyfikacje indywidualne mogę sie nie wyświetlać prawidłowo (tabele i terminarz będą ok)

Zaaktualizwałem również zakładkę rekordy oraz udoskonaliłem regulamin w oparciu o kazusy z poprzedniego sezonu.

Widzimy się 18 lutego! O 20.00 pierwszy mecz nowej edycji, a o 20.45 trzecie w historii ALL STARS GAME i po raz trzeci na żywo w internecie!

 

Start a Conversation