Dywizja A:
AZS Collegium Medicum UJ – Drink Team 9:1 (3:1)
(Banaczyk 4, Cempa 2, Golonka, Sierny, Sieprawski – K. Cholewicki)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Golonka, Surdacki, Sierny, Poremba, Banaczyk, Sieprawski, Cempa
Drink Team: Rajek – Lis, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Ordonez, Paciora, Żaba
MK Team – Microtec 9:2 (6:0)
(Kępka 3, Gruchała 3, Karaś 2, Wątek – Wandasz, Zając)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Kępka, Jurczyk, Wątek, Grabiec, Gruchała
Microtec: Ofiarski, Drużyński – Mularczyk, Kociński, Wandasz, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Musiał, Walczyk, Zając, Wojciechowski
Złote Chłopaki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:3 (1:2)
(Kasprzycki 2, Hanus, Mierzejewski – Ścieszka 3)
Złote Chłopaki: Łyduch – Kaniewski, Dziurdzia, Kaczmarski, Mierzejewski, Hanus, Kasprzycki, Adamczyk
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Otrębski, Ogonek, Petho, Polachow, Ścieszka
DRUG-ony – Czyste Buty 2:4 (2:1)
(Ciuśniak, Dębski – M. Kluza, D. Kluza, Turlej, Cebula)
Żółte kartki: Sz. Kluza, Turlej i Filipowicz (Czyste Buty)
DRUG-ony: Dudek – Knapik, Dębski, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski
Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Turlej, D. Łęcki, Gruszecki, Cebula, Filipowicz
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Czyste Buty) – Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ), Mateusz Kępka (MK Team), Bartłomiej Kasprzycki (Złote Chłopaki), Marcin Kluza (Czyste Buty)
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ) – gdy się już wydawało, że mistrzostwo przeszło Akademikom koło nosa, walnął trzy bramki w dwie minuty i AZS CMUJ wrócił do gry
Półfinał Pucharu Ligi
Czyste Buty – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:2 (0:1)
(M. Kluza 3, Rozwadowski – Petho, Otrębski)
Czyste Buty: Dybała – Cebula, D. Kluza, S. Kluza, M. Kluza, Matławski, Rozwadowski, Turlej, D. Łęcki
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – Kopacz, Petho, Radomski, Polachow, Otrębski, Ogonek
Dywizja B:
Wataha – Team One 8:4 (3:2)
(Sikora 3, Tomczyk 2, Szczepan, Ignasik, Oussouss – samobójcza – Zygmunt 3, Sobczyk)
Żółte kartki: Ilczuk, Bielski, Stepaniak i Kania (Wataha)
Wataha: Gąsior – Sikora, Szczepan, Tomczyk, Ignasik, Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Kania, Śnieżek
Team One: de Sousa – Wolan, Oussouss, Karpeta, Zygmunt, Wyporski, Santarosa, Sobczyk
Żarłacze – Popalone Styki 8:1 (2:0)
(D. Janiszyn 3, Kopeć 2, Antoszewski, Czajczyk, K. Janiszyn – Michalik)
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Sobesto, Czajczyk, Panek, Wieszeniewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, Szlag, Domian, Rzemiński
eNHa – Venatores FC 3:5 (1:2)
(Apostolski 2, Piskorz – Królikowski 2, Broński 2, Świątek)
eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Petkun, Piskorz, Kasperczyk, Apostolski, Rajczyk
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Królikowski, Zimowski, Broński, Maksymiak, Świątek, M. Kopacz
Pumas Kraków – Hattrick 0:5 walkower, mecz przerwany tuż po rozpoczęciu na wniosek Gospodarzy
Pumas Kraków: Chalota, Konopka, Pyciak
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer
Piątka kolejki: Marcin Sapuła (Venatores FC) – Łukasz Sikora (Wataha), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Piotr Królikowski (Venatores FC), Mateusz Tomczyk (Wataha)
Zawodnik kolejki: Piotr Królikowski (Venatores FC) – dwiema bombami z lewej nogi utrzymał Venatores FC na powierzchni co ostatecznie pozwoliło pokonać eNHę