Ścieszka jak w transie!

Dywizja A

 

Microtec – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:8 (0:1)

(Bonek, Zając – Ścieszka 4, W. Kopacz 2, Piwowarczyk, Klęk)

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Bonek, Zając, Wandasz, Wojciechowski, J. Kowaliński, Walczyk, Musiał, Kociński

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Kotula, Piwowarczyk, Pohl, Ogonek, Klęk, Ścieszka

 

MK Team – Czyste Buty 2:3 (1:0)

(Gruchała, Kępka – M. Kluza 2, Sz. Kluza)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Kępka, Wątek, Jurczyk, Warszawa, Kułaga, Grabiec, Gruchała

Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Cebula, Fanderowski, D. Łęcki

 

DRUG-ony – AZS Collegium Medicum UJ 3:5 (1:2)

(Działowy 2, Dębski – Cempa 3, Banaczyk, Strug)

Żółta kartka: Karpiński (AZS Collegium Medicum UJ)

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Dębski, Kuryla, Ślusarczyk, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Migoń, Poremba, Banaczyk

 

Złote Chłopaki – Drink Team 4:1 (0:1)

(Dzikowski 2, Mierzejewski, Załuski – Barbacki – samobójcza)

Złote Chłopaki: Pieczonka – Kaniewski, Mierzejewski, Starzycki, Barbacki, Dzikowski, Załuski, Dziurdzia, Gnutek

Drink Team: Szala – Paciora, Włodarz, Rajek, Lis, Krężel, Żaba

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Marcin Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Kamil Dzikowski (Złote Chłopaki), Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ)

Zawodnik kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – broni, strzela i a pewnie zatańczyć i zaśpiewać umie

 

Ćwierćfinał Pucharu Ligi:

Pumas Kraków – Iglomen&RodzinneRestauracje 3:3 (2:0)

(Grochalski, Zębala, Serafin – Ścieszka 3)

Karne: 1-0 Serafin, 1-1 Otrębski, 1-1 Marczak (Knapik obronił), 1-1 Ścieszka (Ziobroń obronił), 2-1 Grochalski, 2-2 Pohl, 2-2 Nowak (Knapik obronił), 2-3 Piwowarczyk

Żółte kartki: Nowak (Pumas Kraków) oraz Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Pumas Kraków: Ziobroń – Nowak, Wojtych, Leśniak, Konopka, Marczak, Pyciak, Grochalski, Zębala, Serafin, Dadouch

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Knapik – Pohl, Ogonek, Ścieszka, Piwowarczyk, Otrębski, Kotula

 

 

Dywizja B:

Popalone Styki – Team One 4:7 (1:2)

(Michalik 2, Szlag, Pasiut – Zygmunt 5, Magalhaes, Concia)

Popalone Styki: Suchanek – Szlag, Domian, M. Gal, Rzemiński, Michalik, Pasiut, Piszczek

Team One: Villegas – Wolan, Zabawski, Concia, Magalhaes, de Sousa, Zygmunt

 

Żarłacze – Venatores FC 2:1 (2:1)

(D. Janiszyn 2 – Broński)

Żółte kartki: Michnowicz i Pakuła (Venatores FC)

Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Wieszeniewski, Antoszewski, Czajczyk, Hańderek, Panek, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn

Venatores FC: Pakuła, Sapuła – Broński, Michnowicz, Chowaniec, D. Mroczek, Świątek, M. Kopacz, Witek, Zimowski

 

Wataha – Hattrick 1:6 (0:4)

(Tomczyk – Barański 2, Mikrut, Walerowski, Rybski, Górski)

Żółta kartka: Klimczyk (Hattrick)

Wataha: Gąsior – Tomczyk, Stepaniak, Bielski, Śnieżek, Ignasik, Ilczuk, Grysio. Kania

Hattrick: Klimczyk – Mikrut, Walerowski, Rybski, Barański, Gruszczyński, Fischer, Janowicz, Górski

 

eNHa – Pumas Kraków 2:3 (2:1)

(Putkun, Długosz – Dadouch 2, Marczak)

eNHa; P. Gibas – Ludwig, Górka, Petkun, Warszycki, Krajewski, Długosz

Pumas Kraków:Ziobroń – Żurek, Leśniak, Konopka, Marczak, Dadouch, Bilorukavyi

 

Piątka kolejki: Piotr Ziobroń (Pumas Kraków) – Patryk Zygmunt (Team One), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Janusz Rybski (Hattrick), Mohammed Dadouch (Pumas Kraków)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – strzelał za dwóch i w końcu wyprzedził D. Janiszyna w klasyfikacji strzelców

Start a Conversation