Czerwona latarnia ogrywa Mistrza; Żarłacze najlepsze w pierwszej rundzie w Dywizji B

Dywizja A

 

MK Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 3:6 (0:0)

(Warszawa, Doniec, Jurczyk – Piwowarczyk 3, Ścieszka, Radomski, Pohl)

Żółte kartki: Jurczyk (MK Team) oraz Palion (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

MK Team: Jamka – Karaś, Jurczyk, Warszawa, Wątek, Grabiec, Kułąga, Grabiec

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Radomski, Kotula, Pohl, Ścieszka, Piwowarczyk

 

AZS Collegium Medicum UJ – Microtec 3:1 (0:1)

(Cempa, Banaczyk, Pawlik – samobójcza – Walczyk)

Żółta kartka: Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk, Sieprawski

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Zając, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Musiał, Walczyk, Wojciechowski, Kociński

 

DRUG-ony – Drink Team 2:2 (1:1)

(Dębski, Filipowski – K. Cholewicki, P. Cholewicki)

Żółte kartki: Filipowski (DRUG-ony) oraz K. Cholewicki (Drink Team)

DRUG-ony: Dudek – Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski

Drink Team: Szala – Rajek, Włodarz, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Ordonez, Paciora, Krężel, Żaba

 

Złote Chłopaki – Czyste Buty 6:4 (3:2)

(Kwiecień 3, Mierzejewski 2, Starzycki – M. Kluza 2, Sz. Kluza, D. Kluza)

Żółte kartki: Kaniewski (Złote Chłopaki) oraz Dybała i D. Łęcki (Czyste Buty)

Złote Chłopaki: Cieślak – Kaniewski, Mierzejewski, Maj, Starzycki, Łyduch, Kwiecień, Barbacki

Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, D. Łęcki, Turlej

 

Piątka kolejki: Tomasz Cieślak (Złote Chłopaki) – Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki), Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Cholewicki (Drink Team) – uratował remis na 1,5 sekundy przed końcem

 

Ćwierćfinał Pucharu Ligi

 

DRUG-ony – Team One 3:5 (1:4)

(Filipowski 2, Świderek – Karpeta 2, Sobczyk 2, Zabawski)

Żółte kartki: Sobczyk i Wyporski (Team One)

Czerwona kartka: Płatek (DRUG-ony, 30. Minuta – akcja ratunkowa)

DRUG-ony: Płatek – Skiba, Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Ciuśniak, Świderek, Filipowski

Team One: Markiewicz – Wyporski, Zabawski, de Sousa, Magalhaes, Siqueira, Sobczyk, Zygmunt, Karpeta

 

Dywizja B

 

Wataha – Venatores FC 4:4 (2:3)

(Śnieżek 3, Kania – Zimowski, Wątroba, Witek, Chowaniec)

Wataha: Gąsior – Ignasik, Ilczuk, Kania, Bielski, Tomczyk, Śnieżek

Venatores FC: Sapuła, Pakuła – Zimowski, M. Kopacz, Michnowicz, Babicz, D. Mroczek, Wątroba, Broński, Witek, Chowaniec

 

Pumas Kraków – Popalone Styki 7:1 (5:1)

(Nowak 3, Konopka, Leśniak, Piszczek – samobójcza, Szlag – samobójcza – Michalik,)

Pumas Kraków: Ziobroń – Nowak, Marczak, Konopka, Dadouch, Leśniak, Żurek

Popalone Styki: Suchanek – Rzemiński, M. Gal, Szlag, Michalik, Pasiut, Piszczek, Uroda, Domian

 

Żarłacze – Team One 4:2 (2:1)

(D. Janiszyn 3, Antoszewski – Zygmunt 2)

Czerwona kartka: Karpeta (Team One, po meczu – za niesportowe zachowanie)

Żarłacze: Dzięgiel – Kopeć, Hańderek, Czajczyk, Panek, Sobesto, Antoszewski, Wieszeniewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn

Team One: Ferreira – Markiewcz, Wolan, Karpeta, Zygmunt, De Sousa, Zabawski, Sobczyk

 

eNHa – Hattrick 3:5 (2:2)

(Czaja 2, Warszycki – Janowicz 2, Górski, Fischer, Barański)

Żółte kartki: Czaja  i Apostolski (eNHa)

Czerwona kartka: Apostolski (eNHa, 40. minuta – za niesportowe zachowanie)

eNHa: P. Gibas – Apostolski, Warszycki, Górka, Piskorz, Kasperczyk, Petkun, Czaja, Wochnik

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Rybski, Barański, Górski, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer

 

Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Mateusz Śnieżek (Wataha), Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Piotr Janowicz (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – główny architekt tego, że Żarłacze wygrywają pierwszą rundę rozgrywek

Start a Conversation