IGLOMEN&RodzinneRestauracje z ośmioma punktami przewagi nad resztą stawki

Dywizja A:

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 11:2 (6:2)

(Ścieszka 6, Ogonek 2, Piwowarczyk, Khulla, Pohl – Mierzejewski, Gnutek)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – Khulla, Piwowarczyk, Kotula, W. Kopacz, Ogonek, Ścieszka, Pohl

Złote Chłopaki: Kaniewski – Maj, Gnutek, Mierzejewski, Dziurdzia, Barbacki, Kaczmarski

 

Microtec – MK Team 5:2 (3:1)

(Wandasz 2, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Zając – Grabiec, Wojciechowski – samobójcza)

Żółta kartka: Wandasz (Microtec)

Microtec: Pawlik – Mularczyk, Zając, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Walczyk, Wandasz, Wojciechowski, Skowron, Kociński

 

Drink Team – AZS Collegium Medicum UJ 4:6 (2:2)

(Rajek, P. Cholewicki, Żaba, Strug – samobójcza – Sieprawski 3, Banaczyk 2, Szala – samobójcza)

Drink Team: Szala – Rajek, Lis, Włodarz, Paciora, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Ordonez, Żaba, Palonek

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Surdacki, Kokoszka, Migoń, Poremba, Banaczyk, Sieprawski

 

Czyste Buty – DRUG-ony 3:3 (2:1)

(Cebula 2, D. Łęcki – Kurylak, Ciuśniak, Działowy)

Czyste Buty: Figwer – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, D. Łęcki, Gruszecki, Cebula

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Skiba, Dębski, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Świderek

 

Ćwierćfinał Pucharu Ligi

Czyste Buty – Venatores FC 10:2 (4:1)

(D. Kluza 3, Gruszecki 3, Turlej 2, Sz. Kluza, Michnowicz – samobójcza – Broński 2)

Żółta kartka: Pakuła (Venatores FC)

Czyste Buty: Dybała – S. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Turlej

Venatores FC: Sapuła – D. Mroczek, Kopacz, Zimowski, Pakuła, Michnowicz, Broński, Chowaniec

 

 

Piątka kolejki: Michał Pawlik (Microtec) –  Łukasz Skowron (Microtec), Damian Cebula (Czyste Buty), Jakub Sieprawski (AZS Collegium Medicum UJ), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – wskoczył na jakiś galaktyczny poziom, w tym sezonie nikt nie ma do Niego startu

 

Dywizja B:

Team One – FC Wataha 5:3 (0:2)

(Karpeta 2, Zygmunt, Zabawski, Siqueira – Śnieżek, Tomczyk, Kania)

Żółte kartki: Magalhaes (Team One) oraz Ignasik i Bielski (FC Wataha)

Team One: Markiewicz – Karpeta, Zygmunt, Zabawski, Wolan, Ferreira, Siqueira, Magalhaes

FC Wataha: Gąsior – Ignasik, Śnieżek, Tomczyk, Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Kania

 

Popalone – Styki – Żarłacze 1:8 (1:3)

(M. Gal – Czajczyk 3, Kopeć 2, D. Janiszyn 2, Hańderek)

Żółte kartki: Dzięgiel i K. Janiszyn (Żarłacze)

Popalone Styki: Suchanek – M. Gal, Szlag, Pasiut, Uroda, Rzemiński

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopeć, Sobesto, Wieszeniewski, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Hańderek, Czajczyk

 

Hattrick – Pumas Kraków 3:1 (1:0)

(Walerowski, Barańśki, Makuła – Leśniak)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Górski, Makuła, Janowicz, Fischer

Pumas Kraków: Ziobroń – Żurek, Leśniak, Konopka, Dadouch, D. Nowak, Bilouranyi

 

Venatores FC – eNHa 1:3 (1:1)

(Broński – Piskorz, Górka, Krajewski)

Żółta kartka: Michnowicz (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Michnowicz, Witek, Broński, Chowaniec, M. Kopacz, Królikowski, Świątek, D. Mroczek

eNHa; P. Gibas – Warszycki, Krajewski, Górka, Piskorz, Długosz, Kasperczyk, Ludwig, Czaja

 

Piątka kolejki: Piotr Ziobroń (Pumas Kraków) – Bartosz Karpeta (Team One), Tomasz Czajczyk (Żarłacze), Krzysztof Piskorz (eNHa), Rafał Walerowski (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Tomasz Czajczyk (Żarłacze) – pokazał, że jak Janiszynów nie ma boisku to Żarłacze też potrafią bardzo boleśnie ugryźć.

 

 

 

 

 

Start a Conversation