Dywizja A:
DRUG-ony – Złote Chłopaki 6:1 (2:0)
(Rogóż 2, Rodriguez, Skiba, Kurylak, Ślusarczyk – Dzikowski)
Żółta kartka: Płatek (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – Rodriguez, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Działowy, Świderek
Złote Chłopaki: Pieczonka – Dzikowski, Mierzejewski, Łyduch, Kaniewski, Gnutek, Barbacki, Skórzecki
AZS Collegium Medicum UJ – MK Team 2:6 (1:4)
(Sierny 2 – Szubartowski 2, Kępka 2, Doniec, Kępka)
Żółte kartki: Doniec i Jurczyk (MK Team)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Golonka, Surdacki, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk, Ginter
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Wątek, Warszawa, Grabiec, Kułaga
Czyste Buty – Microtec 3:3 (1:2)
(M. Kluza 2, Gruszecki – Bonek 2, Walczyk)
Żółta kartka: Wandasz (Microtec)
Czyste Buty: Dybała – D. Kluza, Fanderrowski, Sz. Kluza, Gruszecki, D. Łęcki, D. Kluza
Microtec: Pawlik – Mularczyk, Czepirski, Kociński, Wojciechowski, Musiał, Walczyk, Bonek, Wandasz, J. Kowaliński, B. Kowaliński
Drink Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:7 (0:2)
(P. Cholewicki – Ścieszka 4, Połomski 2, Otrębski)
Drink Team: Szala – P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Rajek, Żaba
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion, W. Kopacz – Połomski, Piwowarczyk, Pohl, Ścieszka, Ogonek, Klęk, Otrębski, Khulla
Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Rafał Bonek (Microtec), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Czyste Buty) – uratował punkt Mistrzowi Nowej Huty
Dywizja B:
Pumas Kraków – Żarłacze 4:9 (1:4)
(Żurek, Wojtych, Pyciak, Marczak – D. Janiszyn 5, Kopeć 2, Hańderek, Czajczyk)
Żółta kartka: Kopeć (Żarłacze)
Pumas Kraków: Żurek, Wojtych, Pyciak, Konopka, Marczak, Nowak, Leśniak, Dadouch
Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Kopeć, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Antoszewski, Połubiński, Czajczyk
eNHa – Wataha 8:3 (2:2)
(Ludwig 2, Piskorz 2, Górka 2, Warszycki, Kubior – Śnieżek 2, Tomczyk)
Żółta kartka: Czaja (eNHa)
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Kubior, Górka, Piskorz, Długosz, Czaja, Kasperczyk, Ludwig
Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bodziony, Tomczyk, Ignasik, Śnieżek
Venatores FC – Popalone Styki 7:1 (5:0)
(Witek 3, Broński 2, Michnowicz, Królikowski – Michalik)
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Królikowski, Michnowicz, Witek, Broński, Pakuła, Świątek, M. Kopacz
Popalone Styki: Suchanek – Szlag, M. Gal, J. Gal, Michalik, Piszczek, Uroda, Pasiut, Kieblesz
Hattrick – Team One 4:4 (1:1)
(Gruszczyński 2, Górski, Liberka – Karpeta 2, Zygmunt, Wolan)
Hattrick: Gajoch, Czernik – Janowicz, Mikrut, Walerowski, Górski, Gruszczyński, Liberka, Makuła
Team One: Markiewicz – Wyporski, Wolan, Karpeta, Zygmunt, Da Sousa, Maghalaes
Piątka kolejka: Michał Gajoch (Hattrick) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Norbert Czaja (eNHa), Mirosław Witek (Venatores FC), Paweł Wolan (Team One)
Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – 13 bramek w 3 meczach, to robi wrażenie.