Zapisy rozpoczęte

7 marca rozpocznie się czternasta edycja Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu! Wpisowe w tej edycji wyniesie tradycyjnie 1300 zł za co najmniej 13 spotkań ligowych i pucharowych. Jeśli liczba spotkań z jakiejś przyczyny będzie mniejsza lub większa to wówczas wpisowe będzie proporcjonalnie zmienione. Rozgrywki będą toczyć się od marca do czerwca, dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie opisany na stronie www.nalffutsal.pl . Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali.  W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com (preferowany kontakt mejlowy).

Nowe drużyny będą występować w Dywizji B lub w przypadku dużego zainteresowania w Dywizji C (zostanie ona uruchomiona tylko wtedy jeśli liczna zgłoszeń do Dywizji B przekroczy 13, wówczas w Dywizji C zagrają cztery najsłabsze drużyny Dywizji B z poprzedniej edycji). Oba te poziomy ligowe będą swoje mecze rozgrywać we wtorki i środy. Dywizja A tradycyjnie będzie grać tylko w środy.

W przypadku niezgłoszenia się do rozgrywek którejś z drużyn Dywizji A (łącznie z beniaminkami) to wówczas na najwyższym poziomie pozostanie 7. drużyna poprzedniego sezonu. W przypadku dwóch drużyn 7. i 8., w przypadku trzech 7., 8. i brązowy medalista Dywizji B itd.

Terminy:

27 stycznia – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny (kapitanowie zostali poinformowani mejlowo o fakcie rozpoczęcia zapisów)

20 luty – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

26 luty  – zamknięcie zapisów do Ligi

28 luty – ogłoszenie terminarza

7 marca – start rozgrywek

Start a Conversation