Miesiąc: Maj 2022

Magazyny ligowe oraz sankcje dyscyplinarne

Sankcje dyscyplinarne:

Dariusz Dziurdzia (Złote Chłopaki) – pauza w jednym meczu za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach

Bartłomiej Szewc (Gross Garden) – pauza w jednym meczu za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach

Zapraszam na magazyny ligowe:

DRUG-ony nie składają broni! Hattrick i Sparta Kraków uzupełniają grupę mistrzowską!

Dywizja A:

 

Złote Chłopaki – DRUG-ony 2:6 (1:1)

(Gnutek, Karpeta – Rogóż 5, Działowy)

Żółte kartki: Dziurdzia (Złote Chłopaki) oraz Filipowski (Drug-ony)

Złote Chłopaki: Obłąk – Gnutek, Kaniewski, Karpeta, Dziurdzia, Savchuk, Rodrigues

DRUG-ony: Gibas – Rogóż, Ślusarczyk, Dębski, Filipowski, Kurylak, Działowy

 

MK Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 5:5 (1:2)

(Szczupak, Szubartowski, Tarnopolski, Jamka, Ochel – samobójcza – Cieślik, Piwowarczyk, Ogonek, K. Klęk, Ochel)

Żółte kartki: K. Klęk i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

MK Team: Jamka – Tarnopolski, Szubartowski, Nawrot, Rogowski, Warszawa, Karaś, Szczupak

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Ścieszka, K. Klęk, Kowalówka, Ogonek, J. Klęk, Piwowarczyk, Ochel

 

Drink Team – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower

Drink Team: Szala – Dłubisz, Lis, Włodarz, Żaba, Światłoń, P. Cholewicki, K. Cholewicki

Goście nie stawili się na spotkaniu

 

Brotherm – Boanerges 2:7 (1:3)

(Skałbania, Kapusta – M. Kluza 3, K. Łęcki 2, D. Łęcki, Cebula)

Brotherm: Maciuszek – Biegun, Skałbania, Kapusta, Proć, Kowalski, Miśkowicz, Kowalówka

Boanerges: Dybała – S. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Ordonez, Cebula

 

Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Marcin Kluza (Boanerges), Rafał Rogóż (DRUG-ony), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Cieślik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Rafał Rogóż (DRUG-ony) – Jego zabójcza skuteczność sprawiła, że DRUG-ony wygrały pierwszy mecz w sezonie i dalej walczą o utrzymanie

 

Dywizja B:

 

Geco Team – Venatores FC 2:9 (2:2)

(Jaskowski, K. Kostrzewa – Socha 4, Michnowicz 3, K. Stawiarski, . Kopacz)

Geco Team: Bała – Gorecki, Kudłacik, Jaskowski, Klich, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Biernacik, Kubior, K. Stawiarski, Socha, Bielach, M. Kopacz

 

Sparta Kraków – WKS Futsal Team 7:6 (1:3)

(Rafałowski 3, Klim 2, Grabiec, Suchan – Gębski 3, Habdas, Świerczyński, Fijoł)

Żółte kartki: Suchan (Sparta Kraków) oraz Świerczyński i Habdas (WKS Futsal Team)

Sparta Kraków: Dudzik – Suchan, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Rafałowski

WKS Futsal Team: Piera – Świerczyński, Fijoł, Habdas, Gębski

 

JRU Futsal – Rocket Fuel 2:2 (1:1)

(B. Kowaliński, Burczyk – Mrozowicz, Pawłowski)

Żółta kartka: Warzecha (Rocket Fuel)

JRU Futsal: Drużyński – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Burczyk, Walczyk, Warchałowski

Rocket Fuel: Hudaszek – d’Amato, Mrozowicz, Pawłowski, Stańczyk, Warzecha, Chajdecki

 

AZS UEK Kraków – Żarłacze 12:3 (7:2)

(Witaszyk 7, Polak 3, Apostolski, Grzyb – D. Janiszyn 2, Kopeć)

Żółta kartka: Bartczak (AZS UEK Kraków)

AZS UEK Kraków: Apostolski – Witaszyk, Polak, Gubała, Bartczak, Grzyb

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, Kopeć, Sobesto, Wieszeniewski, Szymański, D. Janiszyn, K. Janiszyn

 

eNHa – Popalone Styki 12:2 (7:2)

(Górka 4, M. Nowak II 3, Rzeszótko 3, Koers, Ciuruś – Ogorzałek, Rzemiński)

Żółta kartka: M. Nowak II (eNHa)

eNHa: Kisiel – M. Nowak II, Górka, Rzeszótko, Ciuruś, Koers

Popalone Styki: Suchanek – Ogorzałek, Michalik, Pasiut, Klatka, Regiec, Rzemiński

 

Gross Garden – Hattrick 4:9 (1:4)

(Rzepecki 2, Dulemba, Paderewski – Janowicz 3, Turek 2, Barański 2, Makuła 2)

Żółte kartki: Szewc (Gross Garden) oraz Walerowski (Hattrick)

Gross Garden: Gross – Rzepecki, Dulemba, Ryś, Paderewski, Zając, Szewc

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek

 

Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Kacper Socha (Venatores FC), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Kamil Górka (eNHa), Radosław Makuła (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Radosław Makuła (Hattrick) – wprowadził Hattrick do grupy mistrzowskiej

 

Puchar Ligi (półfinał)

 

Boanerges – Złote Chłopaki 2:5 (1:2)

(K. Łęcki, S. Kluza – Przybył 2, Bieda 2, Mazur)

Żółte kartki: M. Kluza, K. Łęcki i D. Łęcki (Boanerges) oraz Kaniewski i Przybył (Złote Chłopaki)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, M. Kluza, S. Kluza, D. Kluza, Ordonez, Markowski, Gruszecki

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Bieda, Przybył, Dziurdzia, Mazur

 

Sankcje dyscyplinarne oraz magazyny ligowe

Sankcje dyscyplinarne:

Dominik Doniec (MK Team) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Ignacy Popławski (Nowy Ład) – jeden mecz pauzy za czerwoną kartkę za akcje ratunkową

Zapraszam również do obejrzenia nowych magazynów ligowych:

 

MK Team wygrywa mecz na szczycie, AZS UEK Kraków zapewnia sobie awans do elity!

Dywizja A:

 

Racing Kart – tor gokartowy – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:7 (2:2)

(Sieprawski, Armatys – K. Klęk 3, Ochel 2, Banaś, Ścieszka)

Żółte kartki: Armatys (Racing Kart – tor gokartowy) oraz Kowalówka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Sieprawski, Kościółek, Kapera, Grochalski, Armatys, D. Nowak

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Banaś, Ogonek, J. Klęk, Ochel, Kowalówka, Ścieszka, K. Klęk

 

Brotherm – Złote Chłopaki 6:4 (2:2)

(Kapusta 2, Kowalski 2, Sułecki, Miśkowicz – Mazur 2, M. Kuc 2)

Brotherm: Proć – Maciuszek, Kapusta, Sułecki, Kowalski, Miśkowicz

Złote Chłopaki: Obłąk, Savchuk – Kaniewski, M. Kuc, Mazur, Gnutek, Łyduch

 

Boanerges – MK Team 2:3 (2:0)

(Sz. Kluza, M. Kluza – Szubartowski 3)

Żółte kartki: Ordonez (Boanerges) oraz Doniec (MK Team)

Czerwona kartka: Doniec (MK Team, 35. minuta – za drugą zółtą)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Gruszecki, Cebula, Ordonez

MK Team: Coleandra – Doniec, Karaś, M. Nawrot, Szubartowski, Warszawa, Rogowski, Szczupak

 

Drink Team – DRUG-ony 3:1 (1:1)

(Światłoń 2, Rajek – Działowy)

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Rajek, Światłoń, Lis, Żaba

DRUG-ony: Gibas – Rogóż, Skiba, Kurylak, Działowy, W. Ślusarczyk

 

Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Damian Światłoń (Drink Team), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Szubartowski (MK Team), Mateusz Kapusta (Brotherm)

Zawodnik kolejki: Maciej Szubartowski (MK Team) – pierwsze skrzypce MK Teamu, który wyszedł ze stanu 0:2 do 3:2, mimo bardzo mocno niekorzystnych okoliczności.

 

Dywizja B:

 

Żarłacze – JRU Futsal 7:1 (3:0)

(D. Janiszyn 4, Szymański, Wieszeniewski, Sobesto – Filipowicz)

Żółta kartka: K. Janiszyn (Żarłacze)

Żarłacze: Dzięgiel – Ofiarski, Antoszewski, Sobesto, Wieszeniewski, Panek, Szymański, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn

JRU Futsal: Drużyński – Walczyk, Pancerz, Filipowicz, Wcisło, Warchałowski

 

Popalone Styki – Gross Garden 4:12 (2:5)

(Rzemiński 2, Klatka, Pasiut – Rzepecki 3, Dulemba 2, Pączek 2, Grzyb 2, Paderewski 2, Zając)

Popalone Styki: Suchanek – Ogorzałek, Michalik, Pasiut, Klatka, Regiec, Rzemiński

Gross Garden: Gross – Rzepecki, Zając, Dulemba, Pączek, Grzyb, Paderewski

 

Hattrick – Sparta Kraków 2:8 (1:2)

(Barański, Fischer – Suchan 4, Klim 2, Lachowicz, Mroczek)

Żółte kartki: Walerowski i Janowicz (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Barański, Walerowski, Makuła, Fischer, Janowicz, Turek, Rybski

Sparta Kraków: Dudzik, Mroczek – Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Suchan, Rafałowski

 

Venatores FC – eNHa 5:4 (3:1)

(Socha 2, Michnowicz, Biernacik, Kubior – Warszycki 2, Gwóźdź, Górka)

Żółte kartki: Michnowicz i Królikowski (eNHa) oraz Ludwig (eNHa)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Bielach, Socha, Biernacik, K. Stawiarski, Królikowski, Świątek, Kubior

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ludwig, Urbanowicz, Rzeszótko, Koers, Gwóźdź, Warszycki

 

Nowy Ład – AZS UEK Kraków 5:12 (1:5)

(Bujas 2, Międlar 2, Bartczak – samobójcza – Witaszyk 5, Bartczak 3, Novosad 2, Apostolski 2)

Czerwona kartka: Popławski (Nowy Ład, 13. minuta – akcja ratunkowa)

Nowy Ład: Jurasiński – Kapuścik, Pytlakowski, Śmietana, Bujas, Ilczuk, Popławski, Międlar

AZS UEK Kraków: Pokrywka – Apostolski, Bartczak, Kałdos, Witaszyk, Gubała, Polak, Novosad

 

Rocket Fuel – Geco Team 8:1 (2:1)

(Pawłowski 4, Bednarek 2, Stańczyk, Krzemień – Klich)

Rocket Fuel: Amarowicz – d’Amato, Krzemień, Stańczyk, Bednarek, Pawłowski, Chajdecki

Geco Team: Bała – Klich, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa

 

Piątka kolejki: Michał Amarowicz (Rocket Fuel) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Kacper Socha (Venatores FC), Daniel Suchan (Sparta Kraków), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków)

Zawodnik kolejki: Daniel Suchan (Sparta Kraków) – bez Niego Sparta Kraków zakończyłaby przygodę w Pucharze Ligi na ćwierćfinale i najprawdopodobniej straciła szanse na grupę mistrzowską.

 

 

Puchar Ligi (półfinał)

MK Team – Sparta Kraków 3:4 (2:2)

(Szubartowski 3 – Klim 4)

Żółte kartki: Szczupak i Rogowski (MK Team)

MK Team: Coleandra – Szubartowski, Karaś, Szczupak, Rogowski, Nawrot, Warszawa, Doniec

Sparta Kraków: Dudzik – Mroczek, Grabiec, Kaczmarczyk, Filo, Lachowicz, Klim, Pituła, Suchan

Nowe magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Sankcje dyscyplinarne:

Maksym Dębski (DRUG-ony) – jeden mecz pauzy za piątą żółtą kartkę w sezonie

Dawid Jaskowski (Geco Team) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Tomasz Rajczyk (WKS Futsal Team) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Zapraszam do zapoznania się z magazynami ligowymi!

17 bramek Klima! Zwycięstwa faworytów w Dywizji A, AZS UEK Kraków pewny gry w grupie mistrzowskiej!

Dywizja A:

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Drink Team 4:1 (2:1)

(K. Klęk 4 – P. Cholewicki)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, Knapik – W. Kopacz, Stanula, Piwowarczyk, Ogonek, K. Klęk

Drink Team: Szala – Rajek, Dłubisz, Włodarz, Lis, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Żaba

 

Boanerges – Złote Chłopaki 6:0 (2:0)

(K. Łęcki 2, D. Łęcki, D. Kluza, M. Kluza, Markowski)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Cebula, Ordonez, Markowski

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Mazur, Dziurdzia, Łyduch

 

DRUG-ony – MK Team 3:6 (1:2)

(Kurylak 2, Działowy – Szubartowski 3, Karaś 2, M. Nawrot)

Żółta kartka: Dębski (DRUG-ony)

Czerwona kartka: Dębski (DRUG-ony, 32. minuta – druga żółta)

DRUG-ony: Gibas, Płatek – Rogóż, Kurylak, Działowy, Dębski

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, M. Nawrot, Warszawa, Rogowski, Szczupak

 

Racing Kart – tor gokartowy – Brotherm 12:4 (4:0)

(Sieprawski 7, Grochalski 3, Kapera 2 – Kapusta, Maciuszek, Sułecki, Maciuszek, Grochalski – samobójcza)

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Kościółek, Sieprawski, Grochalski, Kapera, D. Nowak

Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Czerw, Maciuszek, Sułecki, Biegun

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Konrad Łęcki (Boanerges), Maciej Szubartowski (MK Team), Jakub Sieprawski (Racing Kart – tor gokartowy)

Zawodnik kolejki: Jakub Sieprawski (Racing Kart – tor gokartowy) – Jego skuteczność sprawiła, że Racing Kart – tor gokartowy żegna się z dolną połową tabeli i z nadzieją spogląda na pozycje medalowe

 

Dywizja B:

 

Nowy Ład – Żarłacze 3:3 (0:3)

(Szczepan 2, Międlar – Antoszewski, Kopeć, K. Janiszyn)

Żółte kartki: Międlar i Śmietana (Nowy Ład)

Nowy Ład: Jurasiński – Międlar, Popławski, Ilczuk, Kapuścik, Śmietana, Pytlakowski, Szczepan

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Sobesto, Kopeć, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Panek, Szymański, Ofiarski

 

Gross Garden – Venatores FC 9:7 (4:1)

(Rzepecki 2, Pączek 2, Dulemba 2, Zając, Ryś, Szewc – Królikowski 3, Michnowicz 2, M. Kopacz, K. Stawiarski)

Gross Garden: Gross – Zając, Rzepecki, Pączek, Dulemba, Ryś, Szewc

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Bielach, Kubior, K. Stawiarski, Królikowski, M. Kopacz

 

AZS UEK Kraków – WKS Futsal Team 8:7 (4:6)

(Apostolski 3, Novosad 2, Witaszyk 2, Stokłosa – samobójcza – Gębski 3, Fijoł 2, Maciasz, Rajczyk)

Żółta kartka: Rajczyk (WKS Futsal Team)

Czerwona kartka: Rajczyk (WKS Futsal Team, 36. minuta – druga żółta)

AZS UEK Kraków: Pokrywka – Apostolski, Novosad, Polak, Gubała, Bartczak, Witaszyk, Dziarmaga, Bukalski

WKS Futsal Team: Szewczyk – Rajczyk, Habdas, Maciasz, Świerczyński, Fijoł, Gębski, Stokłosa

 

Sparta Kraków – Popalone Styki 19:6 (6:2)

(Klim 17!, Lachowicz, Gruchała – Ogorzałek 2, Rzemiński 2, Jakubas, Michalik)

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Filo, Lachowicz, Klim, Kułaga, Gruchała

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Ogorzałek, Jakubas, Regiec, Klatka, Rzemiński

 

eNHa – Rocket Fuel 5:0 (1:0)

(Gwóźdź 3, Warszycki, Koers)

Żółta kartka: Urbanowicz (eNHa)

eNHa: Kisiel – Warszycki, Górka, Urbanowicz, M. Nowak II, Ludwig, Gwóźdź, Koers, Ciuruś

Rocket Fuel: Amarowicz – d’Amato, Krzemień, Zajdel, Chajdecki, Skim, Mrozowicz, Bednarek

 

Geco Team – JRU Futsal 4:11 (2:3)

(J. Kostrzewa 2, Półtorak, Chrzanowski – Pancerz 3, Filipowicz 3, Wojciechowski 2, Skowron 2, Walczyk)

Żółte kartki: Jaskowski (Geco Team) oraz Pancerz (JRU Futsal)

Geco Team: Bała – Chrzanowski, Półtorak, Klich, Jaskowski, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa

JRU Futsal: Drużyński – Bieroń, Wojciechowski, Warchałowski, Pancerz, Skowron, Walczyk, Filipowicz

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Karol Rzepecki (Gross Garden), Volodymir Novosad (AZS UEK Kraków), Dawid Gwóźdź (eNHa), Daniel Klim (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Sparta Kraków) – mocno wkurwiony niepowodzeniami w poprzedniej kolejce rzucił się rywala jak mopsiarz na zasiłek i prawie wyrównał rekord ligi w ilości bramek w jednym meczu!

 

Puchar Ligi (ćwierćfinał)

Boanerges – JRU Futsal 8:0 (3:0)

(M. Kluza 3, K. Łęcki 3, Sz. Kluza 2)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, D. Łęcki, Sz. Kluza, K. Łęcki, Markowski, Ordonez, Gruszecki

JRU Futsal: Sarna – Burczyk, Bieroń, Skowron, J. Kowaliński, Warchałowski, Wcisło, Wojciechowski

 

 

 

 

 

Co raz ciekawiej w Dywizji B! Złote Chłopaki i Racing Kart w półfinale Pucharu Ligi!

Dywizja B:

Hattrick – AZS UEK Kraków 2:8 (0:2)

(Rybski 2 – Bartczak 4, Gubała 2, Witaszyk, Polak)

Żółte kartki: Rybski i Kielar (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek, Kielar

AZS UEK Kraków: Pokrywka – Witaszyk, Gubała, Bukalski, Dziarmaga, Polak, Novosad, Bartczak

 

JRU Futsal – eNHa 6:0 (3:0)

(Pancerz 3, Skowron 2, J. Kowaliński)

Żółte kartki: J. Kowaliński i Skowron (obaj JRU Futsal)

JRU Futsal: Sarna – Bieroń, Burczyk, Pancerz, Skowron, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Szymoniak

eNHa: Kisiel – Warszycki, Ciuruś, Urbanowicz, Ludwig, M. Nowak II, Rzeszótko

 

Venatores FC – Sparta Kraków 3:1 (1:1)

(Królikowski 2, Kubior – Lachowicz)

Żółta kartka: Bielach (Venatores FC) oraz Gruchała (Sparta Kraków)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Bielach, Kubior, Królikowski, Świątek, K. Stawiarski, M. Kopacz

Sparta Kraków:  Dudzik – Grabiec, Kaczmarczyk, Kułaga, Gruchała, Lachowicz, Filo, Klim

 

Żarłacze – Geco Team 10:3 (6:1)

(D. Janiszyn 4, Kopeć 3, Sobesto 2, K. Janiszyn – Półtorak 2, Klich)

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Wieszeniewski, Panek, Sobesto, Antoszewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Szymański

Geco Team: Bała – M. Kostrzewa, Klich, Chrzanowski, Jaskowski, Półtorak, Gorecki

 

WKS Futsal Team – Nowy Ład 6:3 (2:1)

(Gębski 3, Stokłosa 2, Kuska – Szczepan, Bujas, Kapuścik)

Żółte kartki: Kuska (WKS Futsal Team) oraz Bujas, Śmietana i Jurasiński (Nowy Ład)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Gębski, Kuska, Maciasz, Stokłosa, Fijoł, Świerczyński

Nowy Ład: Jurasiński – Kapuścik, Bujas, Szczepan, Śmietana, Popławski, Międlar, Ilczuk

 

Rocket Fuel – Gross Garden 12:6 (4:4)

(Skim 3, Bednarek 3, d’Amato 2, Mrozowicz 2, Zajdel, Chajdecki – Dulemba 4, Pączek, Rzepecki)

Rocket Fuel: Hudaszek – d’Amato, Zajdel, Pawłowski, Mrozowicz, Bednarek, Skim, Chajdecki

Gross Garden: Gross – Pączek, Dulemba, Szewc, Rzepecki

 

Piątka kolejki: Mateusz Sarna (JRU Futsal) – Tomasz Bielach (Venatores FC), Jakub Maciasz (WKS Futsal Team), Nasrollah Skim (Rocket Fuel), Jakub Bartczak (AZS UEK Kraków)

Zawodnik kolejki: Tomasz Bielach (Venatores FC) – zasuwał przez 40 minut jak wół i tylko dzięki Niemu Klim nie ugrał sztycha, a Tęczowi Wojownicy niespodziewanie ograli Spartę Kraków

 

Puchar Ligi (Ćwierćfinały)

 

Brotherm – Racing Kart – tor gokartowy 2:4 (0:1)

(Rajca, Miśkowicz – D. Nowak 2, Majewski 2)

Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Kapusta, Sułecki, Miśkowicz

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Kościółek, Lekki, Majewski, D. Nowak, Kapera

 

Drink Team – Złote Chłopaki 5:5 (0:3), karne: 6:7

(P. Cholewicki 3, K. Cholewicki, Żaba – Leal 2, Rodrigues, Śliski, Bieda)

Karne: 0-1 Bieda, 1-1 K. Cholewicki, 1-2 Śliski, 2-2 P. Cholewicki, 2-3 Leal, 3-3 Żaba, 3-3 Karpeta (Szala obronił), 3-3 Włodarz (Obłąk obronił), 3-3 Rodrigues (obok bramki), 3-3 Lis (obok bramki), 3-4 Kaniewski, 4-4 Rajek, 4-5 Łyduch, 5-5 Szala, 5-6 Śliski, 6-6 K. Cholewicki, 6-7 Leal, 6-7 P. Cholewicki (Obłąk obronił)

Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Żaba

Złote Chłopaki: Obłąk – Łyduch, Kaniewski, Bieda, Dziurdzia, Śliski, Karpeta, Rodrigues, Leal