Miesiąc: Kwiecień 2022

Świeże magazyny i zmiany w terminarzu

Ze względu na to, że nie będzie możliwe korzystanie z hali sportowej w dniach 31 maja i 1 czerwca nastąpiły zmiany w terminarzach. 13 kolejka Dywizji A zostanie rozegrana 22 czerwca a nie 1 czerwca jak pierwotnie planowano. Zmianie uległy też terminy meczu finałowego i meczu o 3. miejsce w Pucharze Ligi. Na Dywizję B zmiana ta nie wpływa, bowiem w czerwcu będą rozgrywane mecze rundy finałowej, a terminarz na rundę finałową zostanie opublikowany po zakończeniu rundy zasadniczej w Dywizji B.

Zapraszam do obejrzenia nowych magazynów!

 

Pierwsza trójka ucieka reszcie stawki! Remisy w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Złote Chłopaki – MK Team 1:2 (0:1)

(Dziurdzia – Szczupak, Rogowski)

Złote Chłopaki: Savchuk – Dziurdzia, Kaniewski, Kaczmarski, Rodrigues

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, M. Nawrot, Szczupak, Rogowski, Tarnopolski

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Brotherm 3:0 (2:0)

(K. Klęk 2, J. Klęk)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, Knapik – Ochel, Piwowarczyk, J. Klęk, Pohl, W. Kopacz, K. Klęk

Brotherm: Hamryszczak – M. Kowalówka, Kowalski, Rajca, Kapusta, Sułecki, Biegun

 

Boanerges – Drink Team 4:3 (1:2)

(K. Łęcki, Sz. Kluza, Cebula, Ordonez – P. Cholewicki 3)

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, Ordonez

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Rajek

 

DRUG-ony – Racing Kart – tor gokartowy 3:6 (2:1)

(Rogóż, Przesór, Działowy – Majewski 3, D. Nowak 2, Kapera)

DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, Kurylak, Przesór, Działowy, Skiba

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Kościółek, Wrzosek, D. Nowak, Majewski, Sieprawski, Kapera

 

Piątka kolejki: Maciej Cieślik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Maciej Szubartowski (MK Team), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Paweł Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Paweł Cholewicki (Drink Team) – mimo, że Jego skuteczność nie dała Drinkom upragnionych punktów to napsuł rywalowi krwi co niemiara.

 

Dywizja B:

 

WKS Futsal Team – Geco Team 9:0 (3:0)

(Maciasz 3, Fijoł 3, Gębski 2, Stokłosa)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Stokłosa, Gębski, Fijoł, Świerczyński, Maciasz, Habdas

Geco Team: Bała – Klich, Jaskowski, M. Kostrzewa, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Kudłacik, Gorecki

 

Venatores FC – Żarłacze 7:5 (5:1)

(Michnowicz 3, Socha 2, Kubior, Chowaniec – D. Janiszyn 3, K. Janiszyn, Kopeć)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Kubior, Bielach, Socha, Chowaniec, Kopacz

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Wieszeniewski, Kopeć, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Panek, Sobesto, Szymański

 

AZS UEK Kraków – Gross Garden 10:1 (4:1)

(Witaszyk 5, Bukalski, Novosad, Wiewióra, Kałdos, Polak – Zając)

Żółta kartka: Szewc (Gross Garden)

AZS UEK Kraków: Wiewióra – Bukalski, Apostolski, Novosad, Witaszyk, Kałdos, Polak

Gross Garden: Gross – Zając, Ryś, Rzepecki, Szewc, Hodor, Dulemba

 

Popalone Styki – Rocket Fuel 1:13 (0:2)

(Klatka – Bednarek 8, Zajdel, Warzecha, Mrozowicz, Skim, Stańczyk)

Popalone Styki: Hudaszek – d’Amato, Zajdel, Bednarek, Warzecha, Mrozowicz, Skim, Stańczyk

Rocket Fuel: Suchanek – Klatka, Regiec, Pasiut, D. Grzyb, Rzemiński, Jakubas

 

Nowy Ład – eNHa 5:5 (2:2)

(Popławski 3, Ilczuk, Bujas – Górka 2, Ludwig 2, Ciuruś)

Żółta kartka: Ciuruś (eNHa)

Nowy Ład: Jurasiński – Szczepan, Bujas, Ilczuk, Pytlakowski, Kapuścik, Popławski, Międlar

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ciuruś, Ludwig, Urbanowicz, Warszycki, Koers

 

Hattrick – JRU Futsal 1:1 (1:1)

(Walerowski – B. Kowaliński)

Żółta kartka: Wcisło (JRU Futsal)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Kielar, Janowicz, Fischer

JRU Futsal: Sarna – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Bieroń, Burczyk, Wcisło, Wojciechowski, Walczyk, Filipowicz

 

Piątka kolejki: Marek Kisiel (eNHa) – Tomasz Bednarek (Rocket Fuel), Rafał Walerowski (Hattrick), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Dawid Michnowicz (Venatores FC)

Zawodnik kolejki: Tomasz Bednarek (Rocket Fuel) – wykręcił wspaniałą życiówkę!

Magazyn ligowy w Internecie!

Sankcje dyscyplinarne:

Maksym Dębski (DRUG-ony) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Kamil Ogonek (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – jeden mecz pauzy za czerwoną kartkę za akcję ratunkową

Łapcie nowy magazyn!

Tylko Sparta Kraków i JRU Futsal z Dywizji B w ćwierćfinale Pucharu Ligi!

Puchar Ligi (1/8 finału):

 

Drink Team – Nowy Ład 7:2 (4:1)

(K. Cholewicki 2, Rajek, Dłubisz, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba – Popławski, Międlar)

Drink Team: Szala – Rajek, Dłubisz, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba

Nowy Ład: Jurasiński – Ilczuk, Kapuścik, Szczepan, Popławski, Międlar, Pytlakowski

 

WKS Futsal Team – Racing Kart – tor gokartowy 8:10 (4:4)

(Fijoł 3, Gębski 2, Stokłosa, Świerczyński, Kapera – samobójcza – K. Nawrot 4, Sieprawski 2, Grochalski 2, Kościółek, Gębski – samobójcza)

WKS Futsal Team: Rajczyk – Gębski, Fijoł, Stokłosa, Świerczyński

Racing Kart – tor gokartowy: Tatar – Kościółek, Sieprawski, Grochalski, K. Nawrot, Kapera

 

MK Team – Gross Garden 8:3 (4:2)

(Karaś3, Szubartowski 2, Doniec, Rogowski, Jamka – Ryś, B. Grzyb, Szewc)

Żółta kartka: Tais (Gross Garden)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Warszawa, Tarnopolski, Szczupak

Gross Garden: Tais – Rzepecki, Hodor, Ryś, B. Grzyb, Piasecki, Dulemba, Zając, Szewc

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 2:5 (0:3)

(Polachow, J. Klęk – Śliski 5)

Czerwona kartka: Ogonek (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 5. minuta – akcja ratunkowa)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik, W. Kopacz – Pohl, Piwowarczyk, Polachow, Ogonek, J. Klęk, K. Klęk, Ochel

Złote Chłopaki: Obłąk – Dziurdzia, Kaniewski, Bieda, Śliski, Łyduch, Rodrigues, Leal, Karpeta

 

DRUG-ony – Sparta Kraków 2:6 (0:3)

(Kurylak, Działowy – Klim 3, Ł. Szymański 2, Grabiec)

Żółte kartki: Rogóż, Kurylak i Dębski (wszyscy DRUG-ony) oraz Klim i Ł. Szymański (Sparta Kraków)

Czerwone kartki: Rogóż (DRUG-ony, 35. minuta – za drugą żółtą) oraz Klim (Sparta Kraków, 35. minuta – za drugą żółtą)

DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, Skiba, Kurylak, Przesór, Działowy, Dębski

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Filo, Klim, Gruchała, Lachowicz, Ł. Szymański

 

JRU Futsal – Hattrick 5:4 (3:1)

(Szymoniak 2, J. Kowaliński, Walczyk, Skowron – Rybski, Makuła, Kielar, Fischer)

JRU Futsal: Sarna – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Burczyk, Walczyk, Skowron, Warchałowski, Wojciechowski, Szymoniak

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Kielar, Janowicz, Fischer

 

Boanerges – Venatores FC 8:3 (4:1)

(K. Łęcki 5, D. Łęcki, D. Kluza, Markowski – Kubior 2, J. Stawiarski)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, D. Kluza, Gruszecki, Cebula, Ordonez, Markowski

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, J. Stawiarski, Świątek, Bielach, M. Kopacz, Kubior

 

Geco Team – Brotherm 1:10 (1:6)

(Półtorak – Rajca 4, Kowalówka 2, Sułecki 2, Maciuszek, Bała – samobójcza)

Geco Team: Bała – Jaskowski, Półtorak, K. Kostrzewa, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Klich, Chrzanowski

Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Kapusta, Kowalówka, Maciuszek, Sułecki

Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Aż siedmiu graczy przedłuży sobie przerwę swiąteczną z powodu kartek (przypominam, że kartki i pauzy z ligi i Pucharu Ligi są łączone):

Hubert Bujas (Nowy Ład) – 1 mecz pauzy za piątą żółtą kartkę w rozgrywkach

Krzysztof Gross (Gross Garden) – 1 mecz pauzy za czerwoną kartkę za akcje ratunkową

Adam Kaczmarczyk (Sparta Kraków) – 1 mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach

Hubert Kuska (WKS Futsal Team) – 1 mecz pauzy za piątą żółtą kartkę w rozgrywkach

Jakub Maciasz (WKS Futsal Team) – 1 mecz pauzy za czerwoną kartkę za faul taktyczny

Karol Michalik (Popalone Styki) – 1 mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach

Grzegorz Pancerz (JRU Futsal) – 1 mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach

Zapraszam również do obejrzenia nowych magazynów ligowych:

 

Fantastyczny powrót Skowrona! Dwa walkowery w Dywizji A!

Dywizja A:

 

Drink Team – Złote Chłopaki 0:5 (0:1)

(Bieda 2, Kaniewski, Śliski, Dziurdzia)

Drink Team: Szala – Rajek, Paciora, Lis, Włodarz, Dłubisz, Żaba

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Bieda, Śliski, Dziurdzia, Łyduch, Karpeta

 

Brotherm – MK Team 0:5, walkower

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Nawrot, Szczupak, Warszawa, Rogowski, Tarnopolski

Gospodarze nie stawili się na spotkaniu.

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUG-ony 8:5 (5:3)

(K. Klęk 6, J. Klęk, Stanula – Rogóż, K. Zaczyk, Filipowski, Działowy, Dębski)

Żółta kartka: Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, Knapik – Stanula, Piwowarczyk, J. Klęk, Ścieszka, K. Klęk, Pohl, Polachow

DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, K. Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Działowy, Dębski

 

Racing Kart – tor gokartowy – Boanerges 0:5, walkower

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Cebula, Ordonez

Gospodarze nie stawili się na spotkaniu.

 

Piątka kolejki: Bartłomiej Obłąk (Złote Chłopaki) – Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Tomasz Bieda (Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – w tym sezonie może Go chyba zatrzymać tylko bezpośrednie trafienie meteorem. Kolejny genialny mecz!

 

Dywizja B:

Zaległy mecz 6. Kolejki:

Venatores FC – WKS Futsal Team 2:5 (0:3)

(Chowaniec, Kuska – samobójcza – Kuska 2, Maciasz 2, Fijoł)

Żółte kartki: Chowaniec (Venatores FC) oraz Kuska (WKS Futsal Team)

Venatores FC: Sapuła – Pyda, Kubior, Chowaniec, M. Kopacz, Bielach, K. Stawiarski, J. Stawiarski, Michnowicz

WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Maciasz, Fijoł, Stokłosa, Świerczyński, Gębski

 

Piątka zaległej kolejki: Dominik Jurasiński (Nowy Ład) – Hubert Kuska (WKS Futsal Team), Łukasz Dulemba (Gross Graden), Piotr Janowicz (Hattrick), Daniel Klim (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Sparta Kraków) – wyrwał Zębatkom trzy punkty na 0.9 sekundy przed końcem

 

Geco Team – Gross Garden 2:5 (1:1)

(J. Kostrzewa, Chrzanowski – Piasecki 3, Ryś, Grzyb)

Żółta kartka: Piasecki (Gross Garden)

Czerwona kartka: Gross (Gross Garden, 39. minuta – akcja ratunkowa)

Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Chrzanowski, Klich, Ślusarczyk, Półtorak, Jaskowski

Gross Garden: Gross – Grzyb, Ryś, Piasecki, Janus, Rzepecki, Dulemba, Pączek

 

JRU Futsal – Sparta Kraków 5:4 (3:2)

(Bieroń 2, Skowron 2, Burczyk – Klim 3, Gruchała)

Żółte kartki: Pancerz (JRU Futsal) oraz Dudzik, Kaczmarczyk i Gruchała (Sparta Kraków)

JRU Futsal: Sarna – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Bieroń, Burczyk, Warchałowski, Skowron, Pancerz, Wcisło

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Klim, Gruchała, Filo

 

 

Hattrick – WKS Futsal Team 5:3 (3:1)

(Rybski 2, Makuła 2, Barański – Kuska 2, Świerczyński)

Żółte kartki: Barański (Hattrick) oraz Ślusarski i Kuska (WKS Futsal Team)

Czerwona kartka: Maciasz (WKS Futsal Team, 40. minuta – za faul taktyczny)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek

WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Maciasz, Stokłosa, Fijoł, Świerczyński, Pieprzyca

 

Żarłacze – eNHa 1:8 (0:4)

(Antoszewski – Koers 4, M. Nowak II 2, Ludwig, Rzeszótko)

Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Sobesto, Szymański, Antoszewski, Wieszeniewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ludwig, Rzeszótko, Koers, Chadaj, Warszycki

 

Popalone Styki – Nowy Ład 2:12 (2:6)

(Michalik, Regiec – Franczyk 4, Bujas 2, Szczepan 2, Ilczuk 2, Kapuścik, Międlar)

Żółte kartki: Michalik i Suchanek (obaj Popalone Styki) oraz Bujas (Nowy Ład)

Czerwona kartka: Bujas (Nowy Ład, 39. minuta – druga żółta)

Popalone Styki: Suchanek – Pasiut, Regiec, Ogorzałek, Jakubas, Klatka, Michalik

Nowy Ład: Jurasiński – Kapuścik, Bujas, Szczepan, Ilczuk, Franczyk, Międlar

 

Venatores FC – AZS UEK Kraków 4:9 (1:5)

(J. Stawiarski 2, Michnowicz, Bielach – Apostolski 2, Witaszyk 2, Kałdos, Gubała, Polak, Novosad)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, J. Stawiarski, Bielach, Biernacik, Chowaniec, Kubior, Wątroba, M. Kopacz

AZS UEK Kraków: Wiewióra – Apostolski, Kałdos, Polak, Gubała, Novosad, K. Grzyb, Witaszyk, Dziarmaga

 

Piątka kolejki: Tomasz Bała (Geco Team) – Łukasz Skowron (JRU Futsal), Mark Koers (eNHa), Mateusz Franczyk (Nowy Ład), Janusz Rybski (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Łukasz Skowron (JRU Futsal) – wyśmienity powrót do ligi po 18-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją!

MK Team wygrywa pierwszą rundę w Dywizji A! Kolejka pogromów w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Drink Team – MK Team 1:3 (0:1)

(Dłubisz – Szubartowski 2, Karaś)

Żółta kartka: Doniec (MK Team)

Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Światłoń, Dłubisz, Żaba

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Warszawa, Goraj, Szczupak, Tarnopolski

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Boanerges 3:2 (2:1)

(K. Klęk 3 – Ordonez, Sz. Kluza)

Żółte kartki: Stanula (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Ordonez i Dybała (Boanerges)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Pohl, Ochel, Stanula, Piwowarczyk, K. Klęk, Ścieszka, Pietrzyk

Boanerges: Dybała – Ordonez, M. Kluza, Markowski, K. Łęcki, D. Łęcki, D. Kluza, Sz. Kluza, Gruszecki

 

Racing Kart – tor gokartowy – Złote Chłopaki 11:1 (6:1)

(Kapera 3, Sieprawski 3, Kościółek 2, Lekki, Majewski, Dziurdzia – samobójcza – Mazur)

Żółta kartka: Łyduch (Złote Chłopaki)

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Majewski, Kościółek, Lekki, Kapera, Sieprawski

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Łyduch, Dziurdzia, Mazur, Rodrigues, Kaczmarski

 

DRUG-ony – Brotherm 6:6 (5:2)

(Rogóż 2, Filipowski 2, Działowy 2 – Miśkowicz 3, Skałbania, Maciuszek, Kapusta)

Żółte kartki: Dębski (DRUG-ony) oraz Skałbania (Brotherm)

DRUG-ony: P. Gibas, Płatek – Dębski, Rogóż, Działowy, Filipowski, W. Ślusarczyk, Kurylak, Przesór

Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Maciuszek, Rajca, Miśkowicz, Kapusta, Biegun

 

Piątka kolejki: Paweł Gibas (DRUG-ony) – Maciej Szubartowski (MK Team), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Przemysław Kapera (Racing Kart – tor gokartowy), Krzysztof Miśkowicz (Brotherm)

Zawodnik kolejki: Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – jeśli ktoś uważa, że Benzema zagrał dobry mecz w środę to nie widział co wówczas wyprawiał Kamil Klęk.

 

Dywizja B:

Nowy Ład – Venatores FC 5:3 (2:1)

(Szczepan 2, Franczyk, Popławski, Ilczuk – Michnowicz, J. Stawiarski, Kubior)

Żółta kartka: Bielach (Venatores FC)

Nowy Ład: Jurasiński – Międlar, Ilczuk, Popławski, Franczyk, Bujas, Kapuścik, Szczepan

Venatores FC: Sapuła – J. Stawiarski, Michnowicz, Bielach, Kubior, Woźniczka, Biernacik, Kopacz

 

Sparta Kraków – Geco Team 14:0 (5:0)

(Klim 9, Kaczmarczyk 2, Filo, Lachowicz, Gruchała)

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kaczmarczyk, Filo, Lachowicz, Kułaga, Klim, Gruchała

Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, Chrzanowski, K. Kostrzewa, Klich, Jaskowski

 

AZS UEK Kraków – Rocket Fuel 19:1 (12:1)

(Witaszyk 7, Apostolski 2, Novosad 2, Gubała 2, Bartczak 2, Polak 2, Dziarmaga, G. Sobesto – samobójcza – Skim)

Żółta kartka: Skim (Rocket Fuel)

AZS UEK Kraków: Wiewióra – Apostolski, Novosad, Grzyb, Polak, Gubała, Witaszyk, Bartczak, Dziarmaga

Rocket Fuel: Amarowicz – d’Amato, Krzemień, G. Sobesto, Zajdel, Skim, Mrozowicz, Chajdecki

 

Gross Garden – eNHa 3:5 (1:3)

(Pączek, Zając, Ryś – Górka, Ludwig, Gwóźdź, Warszycki, Koers)

Gross Garden: Gross – Ryś, Rzepecki, Pączek, Janus, Zając, Grzyb

eNHa: Kisiel – Górka, Ludwig, Urbanowicz, Rzeszótko, Koers, Gwóźdź, Chadaj, Warszycki

 

Hattrick – Żarłacze 11:0 (4:0)

(Janowicz 4, Makuła 3, Czepiec 2, Barański, Turek)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Turek, Czepiec

Żarłacze: Dzięgiel – Ofiarski, Kopeć, Wieszeniewski, Panek, A. Sobesto, Szymański, Jabłoński

 

WKS Futsal Team – Popalone Styki 12:2 (4:1)

(Maciasz 5, Gębski 2, Fijoł 2, Habdas, Świerczyński, Michalik – samobójcza – Michali, Pasiut)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Świerczyński, Fijoł, Stokłosa, Maciasz, Gębski, Habdas

Popalone Styki: Suchanek – Ogorzałek, Michalik, Regiec, Pasiut, Jakubas, Rzemiński

 

Piątka kolejki (gra z wycofanym bramkarzem): Dawid Gwóźdź (eNHa), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Daniel Klim (Sparta Kraków), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Jakub Maciasz (WKS Futsal Team)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Nowy Ład) – najlepszy w najcięższym gatunkowo meczu w kolejce. Przybliżył Nowy Ład do grupy mistrzowskiej.

 

Zaległy mecz 6. kolejki:

Żarłacze – Gross Garden 1:6 (0:2)

(Szymański – Piasecki 2, Dulemba 2, Rzepecki, Ryś)

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Szymański, Kopeć, Antoszewski, Panek, Wieszeniewski, Sobesto, Jabłoński

Gross Garden: Gross – Janus, Zając, Rzepecki, Dulemba, Piasecki, Ryś