Miesiąc: Marzec 2022

Boanerges i MK Team odskakują! W Dywizji B pięć ekip powoli odjeżdża!

Dywizja A:

Złote Chłopaki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 6:8 (3:3)

(Leal 4, Dziurdzia, Bieda – K. Klęk 6, Pietrzyk 2)

Złote Chłopaki: Obłąk – Bieda, Dziurdzia, Rodrigues, Leal, Mierzejewski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Piwowarczyk, Pietrzyk, Stanula, K. Klęk, Ogonek

 

Brotherm – Drink Team 2:1 (1:0)

(Kapusta, Skałbania – K. Cholewicki)

Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Skałbania, Kowalówka, Rajca, Czerw, Miśkiewicz

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Rajek, Lis, Dłubisz, Włodarz

 

Boanerges – DRUG-ony 10:4 (6:1)

(D. Kluza 3, M. Kluza 2, Gruszecki 2, Ordonez 2, Słonina – Rogóż 2, Filipowski, W. Ślusarczyk)

Żółta kartka: Dębski (DRUG-ony)

Boanerges: Rozmus – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Cebula, Gruszecki, Ordonez, Słonina, D. Łęcki

DRUG-ony: Gibas, Płatek – Rogóż, Skiba, Kurylak, Filipowski, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

 

Racing Kart – tor gokartowy – MK Team 6:7 (2:3)

(Lekki 2, Urbaniec, Sieprawski, Błachut, Tarnopolski – samobójcza – Szubartowski 2, Karaś, Nawrot, Warszawa, Tarnopolski, Szczupak)

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Lekki, Urbaniec, Sieprawski, Ciuśniak, Błachut

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Nawrot, Warszawa, Rogowski, Szczupak, Goraj, Tarnopolski

 

Piątka kolejki: Marek Hamryszczak (Brotherm) – Mateusz Kapusta (Brotherm), Marcin Kluza (Boanerges), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Dominik Karaś (MK Team)

Zawodnik kolejki: Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – nieważne z jakim gra rywalem, nieważne czy przed kamerą czy nie – po raz kolejny kradnie show!

 

Dywizja B:

JRU Futsal – AZS UEK Kraków 4:18 (1:9)

(J. Kowaliński 2, B. Kowaliński, Burczyk – Witaszyk 8, Apostolski 5, Aksamit 2, Novosad, Gubała, Warchałowski – samobójcza)

JRU Futsal: Sarna – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Pancerz, Warchałowski, Burczyk

AZS UEK Kraków: Aksamit – Apostolski, Witaszyk, K. Grzyb, Novosad, Polak, Gubała, Bartczak

 

Rocket Fuel – Nowy Ład 3:6 (1:2)

(d’Amato 2, Mrozowicz – Ilczuk, Szczepan, Pytlakowski, Bujas, Franczyk, Popławski)

Rocket Fuel: Hudaszek – d’Amato, Krzemień, Zajdel, Skim, Chajdecki, Mrozowicz

Nowy Ład: Jurasiński – Szczepan, Ilczuk, Kapuścik, Pytlakowski, Bujas, Franczyk, Międlar, Popławski

 

eNHa – Sparta Kraków 4:5 (1:1)

(Górka, Ciuruś, Urbanowicz, Rzeszótko – Klim 3, Gruchała, Grabiec)

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ciuruś, Ludwig, Urbanowicz, Rzeszótko, Chadaj, Warszycki

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kaczmarczyk, Filo, Gruchała, Klim

 

Popalone Styki – Hattrick 4:10 (3:2)

(Ogorzałek 3, Pasiut – Ryski 2, Barański 2, Walerowski, Janowicz 2, Fischer, Makuła Turek)

Żółte kartki: Michalik (Popalone Styki) oraz Fischer (Hattrick)

Czerwona kartka: Michalik (Popalone Styki, 14. minuta – za drugą żółtą)

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, Ogorzałek, Jakubas, Regiec, Klatka, Rzemiński

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek

Pierwszy punkt DRUG-onów! Venatores FC kontynuują fantastyczną serię!

Dywizja A

Racing Kart – tor gokartowy – Drink Team 9:3 (3:2)

(Armatys 5, Ciuśniak 2, Kapera, Włodarz – samobójcza – Dłubisz 2, Światłoń)

Racing Kart – tor gokartowy: Kościółek – Armatys, Kapera, D. Nowak, Grochalski, Ciuśniak, Błachut

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Dłubisz, Światłoń, Żaba

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 2:3 (1:1)

(K. Klęk, J. Klęk – Szubartowski 2, M. Nawrot)

Żółte kartki: J. Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Szczupak (MK Team)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – J. Klęk, K. Klęk, Ogonek, Piwowarczyk, Stanula

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Nawrot, Rogowski, Warszawa, Tarnopolski, Szczupak, Goraj

 

DRUG-ony – Złote Chłopaki 4:4 (2:3)

(Rogóż, Przesór, Działowy, Dębski – Mazur 4)

Żółte kartki: Łyduch i Mazur (Złote Chłopaki)

DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, Kurylak, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Dziurdzia, Łyduch, Mazur, Rodrigues, Karpeta, Yelisieiev

 

Boanerges – Brotherm 1:1 (0:0)

(M. Kluza – Gzyl)

Żółte kartki: K. Łęcki (Boanerges) oraz Rajca i Czerw (Brotherm)

Czerwone kartki: K. Łęcki (Boanerges, 33. minuta – za drugą żółtą) oraz Sułecki (Brotherm, 28. minuta – za faul taktyczny)

Boanerges: Rozmus – K. Łęcki, D. Łęcki, M. Kluza, D. Kluza, Sz. Kluza, Cebula, Gruszecki

Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Sułecki, Czerw, Miśkowicz, Kowalówka, Gzyl

 

Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Tomasz Armatys (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Gzyl (Brotherm), Kamil Mazur (Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – uratował MK Teamowi wygraną broniąc dwa rzuty karne egzekwowane przez Kamila Klęka

 

Dywizja B:

WKS Futsal Team – Rocket Fuel 5:0 (3:0)

(Fijoł 3, Habdas, Kuska)

Żółta kartka: Kuska (WKS Futsal Team)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Habdas, Fijoł, Gębski, Kuska, Pieprzyca, Świerczyński, Stokłosa

Rocket Fuel: Amarowicz – Zajdel, Mrozowicz, Skim, Stańczyk, Krzemień, Warzecha, Bednarek, Jarosz

 

Nowy Ład – JRU Futsal 7:4 (1:1)

(Bujas 3, Szczepan 3, Kapuścik – Warchałowski 2, J. Kowaliński, B. Kowaliński)

Nowy Ład: Jurasiński – Śmietana, Franczyk, Bujas, Pytlakowski, Szczepan, Kapuścik, Ilczuk

JRU Futsal: Sarna – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Burczyk, Wojciechowski, Filipowicz, Warchałowski

 

Sparta Kraków – Gross Garden 5:2 (2:0)

(Klim 4, Moryc – Zając, Ryś)

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Filo, Lachowicz, Klim, Kułaga, Gruchała, Moryc, Kaczmarczyk

Gross Garden: Gross – Rzepecki, Dulemba, Szewc, Tais, Janus, Zając, Ryś, Piasecki

 

Hattrick – Venatores FC 1:3 (1:0)

(Makuła – Michnowicz, K. Stawiarski, Chowaniec)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Turek, Czepiec

Venatores FC: Sapuła – M. Kopacz, Chowaniec, Michnowicz, Bielach, K. Stawiarski, J. Stawiarski

 

Popalone Styki – Żarłacze 4:4 (0:1)

(Michalik 2, Ogorzałek, Jakubas – D. Janiszyn 3, Szymański)

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Ogorzałek, Jakubas, Pasiut, Klatka, D. Grzyb

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Wieszeniewski, Sobesto, Kopeć, Paluch, Wróblewski, K. Janiszyn, Szymański, Czajczyk, Antoszewski

 

AZS UEK Kraków – Geco Team 15:0 (4:0)

(Witaszyk 6, Wuwer 3, Apostolski 2, Bartczak 2, K. Grzyb, Bukalski)

AZS UEK Kraków: Wiewióra – Apostolski, Bukalski, Gubała, Polak, Witaszyk, Wuwer, K. Grzyb, Bartczak

Geco Team: Bała – K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Klich, Zawadzki, Jaskowski

 

Piątka kolejki: Igor Ślusarski (WKS Futsal Team) – Rafał Witaszyk (AZS Futsal Team), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Daniel Klim (Sparta Kraków), Tomasz Bielach (Venatores FC)

Zawodnik kolejki: Tomasz Bielach (Venatores FC) – opanowanie i celne podania, które sprawiają, że Venatores FC w dalszym ciągu mają komplet punktów

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Geco Team – Popalone Styki 3:2 (1:1)

(J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Półtorak – Michalik, Ogorzałek)

Geco Team: Bała – Kudłacik, Chrzanowski, Jaskowski, Półtorak, Klich, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa

Popalone Styki: Suchanek – Klatka, Rzemiński, Pasiut, Grzyb, Jakubas, Ogorzałek, Regiec, Michalik

 

eNHa – WKS Futsal Team 1:3 (0:0)

(Rzeszótko – Stokłosa, Fijoł, Kuska)

Żółta kartka: Kuska (WKS Futsal Team)

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ciuruś, Ludwig, Urbanowicz, Rzeszótko, Warszycki

WKS Futsal Team: Ślusarski – Fijoł, Habdas, Stokłosa, Gębski, Kuska, Świerczyński

Boanerges samotnymi liderami Dywizji A! Rocket Fuel lepsze od Hattricka!

Dywizja A:

 

Boanerges – MK Team 7:1 (3:0)

(M. Kluza 3, K. Łęcki 2, Ordonez, Sz. Kluza – M. Nawrot)

Żółta kartka: Rogowski (MK Team)

Boanerges: Rozmus – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Ordonez

MK Team: Jamka – Karaś, Warszawa, Doniec, M. Nawrot, Rogowski, Szubartowski, Szczupak, Goraj, Tarnopolski

 

Złote Chłopaki – Brotherm 0:6 (0:1)

(Sułecki 2, Miśkowicz 2, Skałbania, Leal – samobójcza)

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Dziurdzia, Łyduch, Rodrigues, Leal, Karpeta, Mazur, Kaczmarski, Mierzejewski

Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Skałbania, Kapusta, Maciuszek, Miśkowicz, Sułecki

 

DRUG-ony – Drink Team 2:3 (1:1)

(Kurylak, W. Ślusarczyk – P. Cholewicki 2, Lis)

DRUG-ony: Gibas, Płatek – Rogóż, Skiba, Kurylak, Przesór, Filipowski, W. Ślusarczyk, Dębski

Drink Team: Dłubisz – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Żaba

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Racing Kart – tor gokartowy 4:4 (0:3)

(Polachow, Piwowarczyk, Ścieszka, K. Klęk – Kapera 2, Armatys 2)

Żółte kartki: Pohl (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Armatys (Racing Kart – tor gokartowy)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Polachow, Piwowarczyk, Pohl, J. Klęk, K. Klęk, Ogonek, Ścieszka, Stanula

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Kościółek, Błachut, Kapera, Lekki, D. Nowak, Armatys

 

Piątka kolejki: Marek Hamryszczak (Brotherm) – Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Paweł Cholewicki (Drink Team), Mateusz Kapusta (Brotherm), Konrad Łęcki (Boanerges)

Zawodnik kolejki: Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Wyróżnienie powinno być drużynowe dla całej ekipy I&RR, bo fantastycznie podnieśli się po ze stanu 1:4 z Racing Kart, ale to właśnie Ścieszka zaliczył kluczową asystę i strzelił wyrównującą bramkę.

 

Dywizja B:

 

Żarłacze – Sparta Kraków 1:13 (0:4)

(Szymański – Klim 8, Lachowicz 2, Grabiec 2, Filo)

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Wieszeniewski, Wróblewski, Paluch, Sobesto, Kopeć, Szymański, K. Janiszyn, Połubiński

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kaczmarczyk, Filo, Lachowicz, Klim, Kułaga, Gruchała

 

Venatores FC – Popalone Styki 17:3 (8:1)

(J. Stawiarski 4, K. Stawiarski 4, Kubior 4, Michnowicz 3, Pyda 2 – Michalik, Ogorzałek, Klatka)

Żółta kartka: K. Stawiarski (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, J. Stawiarski, K. Stawiarski, Bielach, Pyda, Kubior, Kopacz, Chowaniec

Popalone Styki: Suchanek – Jakubas, Klatka, Rzemiński, Regiec, Grzyb, Ogorzałek, Michalik

 

eNHa – AZS UEK Kraków 3:5 (1:4)

(Gwóźdź, Urbanowicz, Warszycki – Novosad 3, Bukalski, Bartczak)

eNHa: Kisiel – Gwóźdź, Urbanowicz, Górka, Koers, Warszycki

AZS UEK Kraków: Pokrywka – Apostolski, Bukalski, Polak, Gubała, Kałdos, Novosad, Bartczak

 

Geco Team – Nowy Ład 1:11 (0:6)

(J. Kostrzewa – Szczepan 4, Franczyk 3, Międlar, Pytlakowski, Jurasiński, Popławski)

Żółte kartki: Jaskowski i Bała (Geco Team) oraz Franczyk (Nowy Ład)

Geco Team: Bała – K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Klich, Jaskowski, Gorecki

Nowy Ład: Jurasiński – Ilczuk, Franczyk, Międlar, Szczepan, Popławski, M. Sikora II, Pytlakowski, Śmietana

 

JRU Futsal – WKS Futsal Team 4:2 (1:0)

(J. Kowaliński, B. Kowaliński, Burczyk, Walczyk – Maciasz, Habdas)

Żółte kartki: Pancerz i Filipowicz (JRU Futsal) oraz Maciasz (WKS Futsal Team)

Czerwona kartka: Pancerz (JRU Futsal, 27. minuta – za dwie żółte)

JRU Futsal: Sarna – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Burczyk, Walczyk, Warchałowski, Pancerz, Filipowicz, Wojciechowski

WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Maciasz, Fijoł, Stokłosa, Pieprzyca, Gębski, Habdas

 

Rocket Fuel – Hattrick 4:3 (2:3)

(Jarosz 2, Bednarek, Mrozowicz – Makuła 2, Kielar)

Rocket Fuel: d’Amato – Jarosz, Stańczyk, Bednarek, Mrozowicz, Zajdel, Krzemień, Skim

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Makuła, Kielar, Janowicz, Fischer, Turek

 

Piątka kolejki: Mateusz Sarna (JRU Futsal) – Szymon Jarosz (Rocket Fuel), Volodymyr Novosad (AZS UEK Kraków), Daniel Klim (Żarłacze), Grzegorz Szczepan

Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Żarłacze) – po prostu zdewastował drużynę swoich byłych klubowych kolegów aplikując Im osiem goli i dwie asysty.

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

AZS UEK Kraków – Gross Garden 0:5, walkower

Gospodarze oddali mecz walkowerem

 

Zmiany w terminarzu Dywizji B, magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Wszyscy chcemy obejrzeć 29 marca spotkanie barażowe o udział w Mistrzostwach Świata naszej reprezentacji i dlatego mecze które zostały zaplanowane na ten właśnie dzień zostają przełożone. Niestety wymusiło to inne zmiany w terminarzu Dywizji B i Pucharu Ligi. Liczę na zrozumienie. Poniżej pełna lista zmian:

Popalone Styki – Żarłacze, pierwotnie zaplanowany na 22 marca o 20.45, zostanie rozegrany 23 marca o 21.30

Nowy Ład – JRU Futsal, pierwotnie zaplanowany na 23 marca o 20.45, zostanie rozegrany 22 marca o 20.45

Zarłacze – Gross Garden, pierwotnie zaplanowany na 29 marca o 20.00, zostanie rozegrany 5 kwietnia o 21.30

Geco Team – Popalone Styki, pierowtnie zaplanowany na 29 marca o 20.45, zostanie rozegrany 22 marca o 22.15

Venatores FC – WKS Futsal Team, pierwotnie zaplanowany na 29 marca o 21.30, zostanie rozegrany 12 kwietnia o 21.30

Sankcje dyscyplinarne:

Krzysztof Szala (Drink Team) – jeden mecz pauzy za czerwoną kartkę za faul taktyczny

Hubert Bujas (Nowy Ład) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach

Nie zapomnijcie obejrzeć nowych magazynów:

MK Team i Boanerges nie zwalniają tempa! Hattrick samotnym liderem Dywizji B!

Dywizja A:

 

Drink Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 0:6 (0:3)

(K. Klęk 4, Stanula, Polachow)

Czerwona kartka: Szala (Drink Team, 31. minuta – za faul taktyczny)

Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Lis, Dłubisz, Włodarz, Światłoń

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank – K. Klęk, Stanula, Ochel, Pohl, Polachow, Pietrzyk, Ścieszka, Piwowarczyk,

 

MK Team – DRUG-ony 6:3 (2:1)

(Szubartowski 3, M. Nawrot, Tarnopolski, Zaczyk – samobójcza – Działowy 2, W. Ślusarczyk)

Żółte kartki: W. Ślusarczyk i Działowy (DRUG-ony)

MK Team: Jamka – Doniec, Szubartowski, Karaś, Warszawa, Rogowski, Goraj, M. Nawrot, Tarnopolski

DRUG-ony: Gibas, Płatek – Rogóż, W. Ślusarczyk, Działowy, Kurylak, Przesór, Dębski, Filipowski, Zaczyk

 

Złote Chłopaki – Boanerges 2:6 (0:3)

(Leal, Mazur – K. Łęcki 3, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza)

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Leal, Gnutek, Rodrigues, Dziurdzia, Łyduch, Mazur, Mierzejewski

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łecki, Gruszecki, Cebula

 

Brotherm – Racing Kart – tor gokartowy 7:7 (3:4)

(Kapusta 3, Sułecki 3, Skałbania – Kapera 4, Lekki 2, Sieprawski)

Brotherm: Hamryszczak – Sułecki, Skałbania, Rajca, Kapusta, Maciuszek

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Kościółek, Lekki, Sieprawski, Ciuśniak, Błachut, Kapera

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Szubartowski (MK Team), Konrad Łęcki (Boanerges), Tomasz Skałbania (Brotherm)

Zawodnik kolejki: Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – ależ jest w gazie – średnia czterech bramek na mecz w elicie utrzymana!

 

 

 

 

Dywizja B:

 

WKS Futsal Team – Żarłacze 5:8 (4:4)

(Fijoł 2, Maciasz 2, Kuska – D. Janiszyn 4, Kopeć 2, Szymański, K, Janiszyn)

Żółte kartki: Rajczyk, Maciasz i Kuska (WKS Futsal Team) oraz D. Janiszyn (Żarłacze)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Rajczyk, Gębski, Maciasz, Świerczyński, Fijoł, Kuska

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopeć, Sobesto, Wieszeniewski, Szymański, Jabłoński, D. Janiszyn, K. Janiszyn

 

Gross Garden – JRU Futsal 5:1 (2:1)

(Zając, Piasecki, Dulemba, Ryś, Janus – Burczyk)

Gross Garden: Gross – Zając, Piasecki, Dulemba, Szewc, Ryś, Rzepecki, Janus

JRU Futsal: Bieroń, Burczyk, Filipowicz, J. Kowaliński, B. Kowaliński

 

eNHa – Geco Team 9:3 (5:1)

(Koers 4, Rzeszótko 2, Warszycki, Górka, Urbanowicz – Klich, J. Ślusarczyk, Półtorak)

eNHa: Kisiel – Warszycki, Koers, Górka, Chadaj, Rzeszótko, Urbanowicz

Geco Team: Bała – Jaskowski, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Klich, J. Ślusarczyk, Chrzanowski

 

Sparta Kraków – Rocket Fuel 7:1 (2:1)

(Klim 3, Kaczmarczyk 2, Moryc 2 – Bednarek)

Żółte kartki: Kaczmarczyk (Sparta Kraków) i Skim (Rocket Fuel)

Sparta Kraków: Dudzik – Klim, Grabiec, Kaczmarczyk, Filo, Lachowicz, Kułaga, Moryc, Gruchała

Rocket Fuel: Amarowicz – Skim, Bednarek, Warzecha, Stańczyk, d’Amato, Zajdel, Mrozowicz

 

Nowy Ład – Hattrick 5:7 (3:2)

(Franczyk 4, Bujas – Fidcher 2, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Turek)

Żółte kartki: Franczyk i Bujas (Nowy Ład) oraz Fischer (Hattrick)

Czerwona kartka: Bujas (Nowy Ład, 40. Minuta – za drugą żółtą)

Nowy Ład: Jurasiński – Ilczuk, Szczepan, Bujas, Franczyk, Pytlakowski, Śmietana, Międlar, Kapuścik, Popławski

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek

 

AZS UEK Kraków – Popalone Styki 20:1 (12:1)

(Apostolski 5, Witaszyk 5, Novosad 3, Bartczak 2, Gubała 2, Dziarmaga 2, Ogorzałek – samobójcza – Regiec)

AZS UEK Kraków: Wiewióra – Novosad, Apostolski, Witaszyk, Bartczak, Polak, Gubała, Dziarmaga, Kałdos

Popalone Styki: Grzyb – Michalik, Ogorzałek, Regiec, Kieblesz, Jakubas, Rzemiński, Popiela, Olech

 

Piątka kolejki: Krzysztof Gross (Gross Garden) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Mark Koers (eNHa), Daniel Klim (Żarłacze), Mikołaj Fischer (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Mikołaj Fischer (Hattrick) – obalił Nowy Ład

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Rocket Fuel – Venatores FC 5:7 (4:3)

(Skim 2, Jarosz, Warzecha, Mrozowicz – Michnowicz 4, J. Stawiarski 2, K. Stawiarski)

Rocket Fuel: Hudaszek – Skim, Chajdecki, Mrozowicz, Bednarek, Stańczyk, Warzecha, Jarosz

Venatores FC: Sapuła – Królikowski, Kopacz, Chowaniec, Bielach, Michnowicz, J. Stawiarski, K. Stawiarski

 

 

Boanerges i MK Team z kompletem punktów! AZS UEK Kraków wygrywa w debiucie!

Dywizja A:

 

MK Team – Złote Chłopaki 4:3 (3:2)

(Szubartowski 2, Tarnopolski, Doniec – Gnutek 3)

Żółta kartka: Dziurdzia (Złote Chłopaki)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, M. Nawrot, Rogowski, Warszawa, Goraj, Tarnopolski, Szczupak

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski, Gnutek, Karpeta, Rodrigues

 

Racing Kart – tor gokartowy – DRUG-ony 6:4 (3:1)

(Urbaniec 2, Ciuśniak 2, Kościółek, Kapera – Działowy 3, Kurylak)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Kapera, Kościółek, Urbaniec, Ciuśniak, Błąchut

DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, Kurylak, Filipowski, Świderek, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

 

Brotherm – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:2 (2:1)

(Sułecki, Skałbania, Rajca, Miśkowicz – Stanula, K. Klęk)

Żółta kartka: Kapusta (Brotherm)

Brotherm: Hamryszczak – Sułecki, Skałbania, Kapusta, Rajca, Maciuszek, Miśkowicz

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Kowalówka, Pohl, Stanula, Piwowarczyk, Ogonek, J. Klęk, K. Klęk, Ochel

 

Drink Team – Boanerges 0:3 (0:0)

(K. Łęcki 2, M. Kluza)

Drink Team: Szala – Rajek, Światłoń, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Ordonez, Cebula, Gruszecki

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Konrad Łęcki (Boanerges), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team), Tomasz Skałbania (Brotherm)

Zawodnik kolejki: Konrad Łęcki (Boanerges) – gdyby nie dyniamit w Jego nodze to Drinki miałyby czyste konto do tej pory.

Dywizja B:

 

Rocket Fuel – Venatores FC 3:6 (2:2)

(Warzecha, Chajdecki, Bednarek – Michnowicz, J. Stawiarski, Kubior, Chowaniec, Bielach, Bednarek – samobójcza)

Rocket Fuel: Amarowicz – Jarosz, Stańczyk, Warzecha, Mrozowicz, Chajdecki, Bednarek

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, J. Stawiarski, K. Stawiarski, Biernacik, Kubior, Chowaniec, Królikowski, Pyda, Bielach, M. Kopacz

 

JRU Futsal – Popalone Styki 5:4 (3:3)

(B. Kowaliński, J. Kowaliński, Pancerz, Byczewski, Burczyk – Szlag 2, Ogorzałek, Kieblesz)

Żółta kartka: Klatka (Popalone Styki)

Czerwona kartka: Suchanek (Popalone Styki, 15. Minuta – akcja ratunkowa)

JRU Futsal: Drużyński – Walczyk, Burczyk, Byczewski, Pancerz, , J. Kowaliński, B. Kowaliński

Popalone Styki: Suchanek – Klatka, Szlag, Gal, Ogorzałek, Kieblesz, Pasiut, Jakubas, Grzyb, Regiec, Michalik

 

Gross Garden – Nowy Ład 8:7 (4:4)

(Pączek 5, Tais 2, Kasylenko – Szczepan 4, Franczyk 2, Bujas)

Żółte kartki: Szewc i Piasecki (Gross Garden)

Gross Garden: Gross – Rzepecki, Tais, Dulemba, Szewc, Kasylenko, Mytinkov, Pączek, Piasecki

Nowy Ład: Jurasiński – Franczyk, Śmietana, Bujas, Pytlakowski, Kapuścik, Szczepan, Ilczuk

 

Sparta Kraków – AZS UEK Kraków 1:4 (0:0)

(Apostolski – samobójcza – Polak 2, Gubała, Witaszyk)

Żółta kartka: Kaczmarczyk (AZS UEK Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik, Mroczek – Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

AZS UEK Kraków: Wiewióra – Apostolski, Witaszyk, Gubała, Dziarmaga, Novosad, Polak, Bartczak

 

eNHa – WKS Futsal Team 8:4 (4:2)

(Gwóźdź 4, Urbanowicz 2, Koers 2 – Maciasz 2, Kuska, Fijoł)

eNHa: Kisiel – Chadaj, Gwóźdź, Warszycki, Górka, Rzeszótko, Koers, Urbanowicz

WKS Futsal Team: Ślusarski – Rajczyk, Fijoł, Gębski, Maciasz, Stokłosa, Habdas, Kuska

 

Geco Team – Hattrick 2:10 (1:5)

(Klich, K. Kostrzewa – Makuła 3, Rybski 2, Janowicz 2, Turek 2, Fischer)

Żółte kartki: Jaskowski (Geco Team) oraz Barański (Hattrick)

Geco Team: Bała – K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Półtorak, Jaskowski, Blich, Dębosz, J. Ślusarczyk

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Żarłacze – Nowy Ład 2:11 (1:7)

(Antoszewski, Kopeć – Franczyk 3, Bujas 2, Szczepan 2, M. Sikora II 2, Kapuścik, Śmietana)

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, Kopeć, Wieszeniewski, Sobesto, Jabłoński, D. Janiszyn, Szymański, Czajczyk

Nowy Ład: Jurasiński – Franczyk, Bujas, Śmietana, Szczepan, Ilczuk, M. Sikora II, Kapuścik

 

Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Dawid Gwóźdź (eNHa), Bartłomiej Polak (AZS UEK Kraków), Michał Pączek (Gross Garden), Janusz Rybski (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dawid Gwóźdź (eNHa) – znów błysnął skutecznością, tym razem nie tylko jako asystent, ale również jako strzelec