Miesiąc: Październik 2021

Reprezentacja NALF znów wystąpi w Halowym Pucharze Polski!

27 listopada (sobota) 2021 w Łapczycy (tuż obok Bochni) odbędzie się turniej eliminacyjny Halowego Pucharu Polski. W związku z tym ogłaszam nabór do reprezentacji naszej Ligi, która będzie Nas reprezentować na szczeblu ogólnopolskim. Proszę by chętni zgłaszali się do mnie mejlowo na nalffutsal@gmail.com lub dawid.warszycki@gmail.com do 13 listopada. Podobnie jak w zeszłym roku w turnieju wystapią dwie drużyny NALF. Nie czekajcie jednak z decyzją do ostatniej chwili, bo muszę jak najszybciej potwierdzić (do 5 listopada) uczestnictwo drugiej drużyny NALF. Ze wszystkich zgłoszeń pozwolę sobie wybrać dziesięciu graczy (dwóch bramkarzy i ośmiu graczy pola) do każdej drużyny, którzy będą Nas reprezentować.

Warunki koniecznie by zagrać w reprezentacji Ligi:

  • masz wolną sobotę 27 listopada i możesz pojechać do Łapczycy, a szansa, że w ostatniej chwili coś Ci wypadnie jest skrajnie mała (oznacza to, że rozmowy z Małżonkami, Konkubentkami, Dziewczynami, Szefami, dziećmi i zwierzętami domowymi należy przeprowadzić już teraz)
  • będziesz partycypował w zrzutce na turniej (30-40 zł od osoby w zależności od tego czy uda Nam się przeprowadzić transmisje)
  • będziesz dyspozycyjny przynajmniej w jednym z terminów: 16 listopada 21.30-23.00 i 23 listopada 21.30-23.00, będę wówczas chciał przeprowadzić trening (i/lub sparing) by ustalić co i jak gramy. Nie zgodzę się by grał ktoś, kto nie będzie ogarniał tego co gra reszta drużyny. Zrzutka na treningi będzie przeprowadzona osobno. Możliwe, że spotkamy się tylko 23 listopada

W turnieju wystąpi od 12 do 16 zespołów podzielonych na grupy. Szczegółowe zasady (ilość grup, zasady awansu do fazy pucharowej oraz czas spotkań) zostaną podane przez organizatora po zamknięciu zapisów. Do finału wojewódzkiego awansują dwa najlepsze zespoły w turnieju. Żadna z naszych drużyn nie będzie grać w najwcześniejszej grupie.

Racing Kart wygrywa mecz na szczycie; pierwsza wygrana Venatores FC!

Dywizja A:

Racing Kart – tor gokartowy – MK Team 7:6 (4:3)

(D. Nowak 3, Serafin 2, Ciuśniak 2 – Szubartowski 4, Karaś, Warszawa)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Sularz, Ciuśniak, D. Nowak, Serafin, Grochalski

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Goraj, Rogowski, Głowa, Tarnopolski, Warszawa

 

AZS Collegium Medicum UJ – Boanerges 3:4 (1:2)

(Banaczyk 2, Skoczek – K. Łęcki 2, Słonina, M. Kluza)

Żółta kartka: Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ)

AZS Collegium Medicum UJ: Presak, Ginter – Skoczek, Surdacki, Banaczyk, Sierny, Ćwięczek, Bylica

Boanerges: Dybała – D. Kluza, M. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Ordonez, Słonina

 

DRUG-ony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:7 (1:2)

(Działowy, Ślusarczyk – K. Klęk 3, Polczak, Piwowarczyk, Pietrzyk, Pohl

)Żółta kartka: Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

DRUG-ony: Gibas – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Świderek, Działowy, Ślusarczyk, Dębski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Pietrzyk, Pohl, Otrębski, Piwowarczyk, Polczak, Polachow, K. Kowalówka, K. Klęk

 

Złote Chłopaki – JRU Futsal 6:3 (2:1)

(Bieda 2, Mazur 2, Dziurdzia, Rodrigues – Walczyk, Wojciechowski, Pancerz)

Żółta kartka: Mazur (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Mierzejewski, Bieda, Łyduch, Mazur, Dziurdzia, Skórzewski, Rodrigues

JRU Futsal: Drużyński – Walczyk, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Pancerz, Warchałowski, Wandasz

 

Piątka kolejki: Damian Kuc (Racing Kart – tor gokartowy) – Maciej Szubartowski (MK Team), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Tomasz Bieda (Złote Chłopaki), Konrad Łęcki (Boanerges)

Zawodnik kolejki: Maciej Szubartowski (MK Team) – najlepszy w meczu na szczycie mimo, że Jego drużyna wróciła na tarczy

 

Dywizja B:

Ocean’s Eleven – Geco Team 5:0 (1:0)

(Smoluch 2, Chrapisiński, Ostrowski, Kowalewski)

Żółta kartka: Ostrowski (Ocean’s Eleven)

Ocean’s Eleven: Soczyński – M. Ogórek, Kowalewski, Ostrowski, Smoluch, Wcisło, Chrapisiński

Geco Team: Bała – Ślusarczyk, Kudłacik, Gorecki, Gębala, B. Klich, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Dębosz, Jaskowski

 

Gross Garden – Sparta Kraków 2:5 (1:1)

(Szewc 2 – Lachowicz 3, Kaczmarczyk, Przeniosło)

Gross Garden: Gross – Szewc, Ryś. Grzyb, Zając, Piasecki

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Gruchała

 

Drink Team – eNHa 6:1 (3:0)

(Żaba 2, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Tutaj, Rajek – M. Nowak II)

Drink Team: Szala- K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Rajek, Skrobot, Tutaj, Lis, Włodarz

eNHa: Kisiel – Ludwig, M. Nowak II, Rajczyk, Górka, Warszycki, Apostolski, Gwóźdź

 

Żarłacze – Rocket Fuel 3:4 (1:1)

(D. Janiszyn 2, Szymański – Rollauer 2, Bednarek, Mrozowicz)

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, A. Sobesto, Wieszeniewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Szymański, Jabłoński, Klim

Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Zajdel, Rollauer, Bednarek, Pawłowski, Bińczycki, Małucha, Mrozowicz

 

Venatores FC – Wataha 10:5 (5:3)

(K. Stawiarski 4, J. Stawiarski 3, Michnowicz, Chowaniec, Witek – Tomaczyk, Szczepan, Bujas, Jastrzębski, Pytlakowski)

Żółta kartka: Szczepan (Wataha)

Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, M. Kopacz, Witek, Broński, Bielach, J. Stawiarski, K. Stawiarski, Michnowicz

Wataha: Krztoń – Tomczyk, Szczepan, Ilczuk, Bujas, Kania, Jastrzębski, Śmietana, Kapuścik, Pytlakowski

 

Hattrick – Brotherm 1:10 (0:6)

(Kielar – M. Kapusta 4, Kowalówka 2, Skałbania 2, Kowalski, Rajca)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Makuła, Barański, Kielar, Wróbel, Fischer, Turek

Brotherm: Proc – M. Kapusta, Kowalski, M. Kowalówka, Rajca, Skałbania

 

Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Jacek Rollauer (Rocket Fuel), Jacek Stawiarski (Venatores FC), Mateusz Kapusta (Brotherm), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Jacek Rollauer (Rocket Fuel) – egzekutor remontady z Żarłaczami, z meczu na mecz co raz lepszy!

 

Puchar Ligi (1/16 finału):

KS Brazuca – Rocket Fuel 7:3 (4:0)

(Santarosa, Celejewski, Oliveira, Henrique, Nelson, Marcos, Skim – Rollauer, Krzemień, Mrozowicz)

Żółta kartka: d’Amato (Rocket Fuel)

KS Brazuca: Santarosa – Baran, Peciak, Celejewski, Oliveira, Henrique, Dudek, Nelson, Martins, Marcos, Vilaboas, Skim

Rocket Fuel: d’Amato – Rollauer, Zajdel, Pawłowski, Bińczycki, Staśko, Krzemień, Mrozowicz, Bednarek

Brazylijczycy w rolach głównych!

Dywizja A:

DRUG-ony – Złote Chłopaki 4:8 (1:5)

(K. Zaczyk 2, Przesór 2 – Wibson 5, Kaniewski, Łyduch, Rodrigues)

Żółta kartka: Dziurdzia (Złote Chłopaki)

DRUG-ony: Gibas – K. Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Przesór, Dębski

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Wibson, Rodrigues, Mierzejewski, Łyduch, Dziurdzia, Kaczmarski

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Racing Kart – tor gokartowy2:3 (0:1)

(Pohl, Ogonek – D. Nowak, Sularz, Ciuśniak)

Żółte kartki: Kowalówka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz D. Kuc (Racing Kart – tor gokartowy)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Pohl, Piwowarczyk, Kowalówka, Pietrzyk, Ogonek, J. Klęk

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – D. Nowak, Błachut, Ciuśniak, Sularz

 

MK Team – AZS Collegium Medicum UJ 6:3 (4:1)

(Karaś 2, Szubartowski 2, Warszawa 2 – Skoczek 2, Banaczyk)

Żółte kartki: Rogowski (MK Team) oraz Bogusławski (AZS Collegium Medicum)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Warszawa, Głowa, Tarnopolski

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Skoczek, Karpiński, Surdacki, Banaczyk, Bogusławski, Sierny, Cwięczek, Ochwat

 

Boanerges – JRU Futsal 9:1 (4:0)

(K. Łęcki 3, M. Kluza 3, Sz. Kluza, Gruszecki, Ordonez – Wojciechowski)

Boanerges: Dybała – Gruszecki, K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Ordonez

JRU Futsal: Druzyński – Bieroń, Wandasz, Pancerz, Wojciechowski, Walczyk, Trojanowski, Warchałowski

 

Piątka kolejki:  Waldemar Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Wibson Oliveira (Złote Chłopaki), Mateusz Pohl (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Konrad Łęcki (Boanerges), Sebastian Warszawa (MK Team)

Zawodnik kolejki: Wibson Oliveira (Złote Chłopaki) – miał udział przy każdym golu strzelonym Aptekarzom, samemu pakując pięć sztuk

 

Dywizja B:

 

Rocket Fuel – Drink Team 2:5 (0:3)

(Pawłowski, G. Sobesto – K. Cholewicki 2, Tutaj, P. Cholewicki, Włodarz)

Rocket Fuel: d’Amato – Małucha, Mrozowicz, Rollauer, Stańczyk, Bednarek, Pawłowski, Krzemień, G. Sobesto

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, Tutaj, Rajek, P. Cholewicki, Lis, Skrobot, Włodarz

 

Sparta Kraków – Żarłacze 7:3 (1:1)

(Lachowicz 3, Grabiec 2, Kaczmarczyk, Gruchała – D. Janiszyn 2, Klim)

Żółte kartki: Rafałowski (Sparta Kraków) oraz Szymański (Żarłacze)

Czerwone kartki: K. Janiszyn (Żarłacze, 25. minuta – faul taktyczny) i Antoszewski (Żarłacze, 30. minuta – akcja ratunkowa)

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Gruchała

Żarłacze: Dzięgiel – Ofiarski, Klim, Wieszeniewski, Antoszewski, Sobesto, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Szymański, Jabłoński

 

Brotherm – Gross Garden 7:1 (4:0)

(M. Kapusta 5, Sułecki 2 – Zając)

Żółta kartka: Piasecki (Gross Garden)

Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, M. Kapusta, Rajca, Sułecki, Czerw

Gross Garden: Gross – Piasecki, Tais, Zając, Janus, Grzyb, Dulemba

 

Hattrick – Ocean’s Eleven 3:4 (3:1)

(Makuła 2, Barański – Kowalewski 2, Noworyta, Wcisło)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Fischer, Janowicz, Czepiec, Wróbel, Turek

Ocean’s Eleven: Ostrowski – M. Ogórek, Smoluch, Kowalewski, Noworyta, Wcisło

 

Wataha – Geco Team 9:3 (3:1)

(Bujas 4, Szczepan 2, Kapuścik, Kania, Tomczyk – Jaskowski, M. Kostrzewa, Gorecki)

Wataha: Tomczyk, Ilczuk, Kania, Śmietana, Pytlakowski, Kapuścik, Bujas, Szczepan

Geco Team: Bała – Gorecki, Kudłacik, M. Kostrzewa, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Dębosz, Jaskowski, J. Ślusarczyk, B. Klich

 

eNHa – KS Brazuca 6:9 (5:2)

(Gwóźdź 3, Apostolski 2, Warszycki – Marcos 6, Oliveira 2, Henrique)

Żółta kartka: Oliveira (KS Brazuca)

Czerwona kartka: da Sousa (KS Brazuca, 20.minuta – za niesportowe zachowanie)

eNHa: Kisiel – M. Nowak II, Górka, Rajczyk, Ludwig, Warszycki, Gwóźdź, Apostolski, Rzeszótko

KS Brazuca: Santarosa – Oliveira, Henrique, Marcos, da Sousa, Martins, Dudek

 

Piątka kolejki: Bartosz Ostrowski (Ocean’s Eleven) – Joao Marcos (KS Brazuca), Mateusz Kapusta (Brotherm), Hubert Bujas (Wataha), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Joao Marcos (KS Brazuca) – gdyby nie On remontada z eNHą na pewno by się nie udała

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Venatores FC – Żarłacze 5:5 (2:1) karne 2:3

(Królikowski 2, Michnowicz, J. Stawiarski, Wątroba – Klim 4, Czajczyk)

Karne: 0-1 Klim, 1-1 Wątroba, 1-2 Czajczyk, 1-2 Michnowicz (Dzięgiel obronił), 1-2 Wieszeniewski (Sapuła obronił), 2-2 J. Stawiarski, 2-3 Kopec, 2-3 Królikowski (Ofiarski obronił)

Żółta kartka: Chowaniec (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, J. Stawiarski, K. Stawiarski, Chowaniec, M. Kopacz, Królikowski, Wątroba

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Kopec, Wieszeniewski, Czajczyk, Szymański, A. Sobesto, Jabłoński, Klim

 

Nie ma już zespołów bez punktów w Dywizji A, pierwsze remisy w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Racing Kart – tor gokartowy – DRUG-ony 7:5 (2:2)

(D. Nowak 2, Serafin 2, Sularz 2, Ciuśniak – Działowy 2, Przesór, W. Ślusarczyk, K. Zaczyk)

Żółte kartki: D. Nowak (Racing Kart – tor gokartowy) oraz Kurylak (DRUG-ony)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Sularz, D. Nowak, Ciuśniak, Błachut, Serafin, Kościółek

DRUG-ony: Gibas – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

 

Złote Chłopaki – Boanerges 2:6 (2:2)

(Bieda, Wibson – M. Kluza 3, D. Kluza, K. Łęcki, Słonina)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Mierzejewski, Bieda, Wibson, Rodrigues, Mazur

Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, Cebula, Ordononez, Słonina

 

AZS Collegium Medicum UJ – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:1 (1:0)

(Sierny – Polachow)

AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Orłowski, Zalewski, Sierny, Kokoszka, Bylica, Ćwięczek, Bogusławski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Pietrzyk, Kowalówka, Piwowarczyk, Polachow, J. Klęk

 

JRU Futsal – MK Team 4:9 (2:3)

(Wandasz 2, Wojciechowski, Pancerz – Głowa 2, Warszawa 2, Szubartowski 2, Tarnopolski, Karaś, Doniec)

JRU Futsal: Drużyński – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Filipowicz, Pancerz, Wojciechowski, Warchałowski, Walczyk, Wandasz

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Warszawa, Rogowski, Tarnopolski, Głowa

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Marcin Kluza (Boanerges), Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Robert Sularz (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – gdyby mierzyc jakośc gry jako poziom nad boiskiem to nie wiem czy dach hali zatrzymałby Marcina.

 

Dywizja B:

Żarłacze – Brotherm 3:9 (2:1)

(D. Janiszyn 2, Sobesto – M. Kapusta 5, Sułecki 2, Rajca, Skałbania)

Żarłacze: Ofiarski – Szymański, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Jabłoński, Sobesto, Wieszeniewski, Kopeć, Antoszewski

Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Rajca, M. Kapusta, Czerw, Sułecki

 

Drink Team – Sparta Kraków 2:3 (2:0)

(Żaba 2 – Gruchała, Kaczmarczyk, Grabiec)

Drink Team: Rajek – Skrobot, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Tutaj, Żaba

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Winkiel, Gruchała

 

Venatores FC – eNHa 4:11 (1:5)

(Michnowicz 3, J. Stawiarski – Rajczyk 2, Apostolski 2, Warszycki 2, Gwóźdź 2, Górka, Ludwig, M. Nowak II)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Broński, Chowaniec, Królikowski, J. Stawiarski, K. Stawiarski, M. Kopacz, Wątroba

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ludwig, Rajczyk, Warszycki, Apostolski, Gwóźdź

 

KS Brazuca – Rocket Fuel 5:5 (3:3)

(Henrique 2, Skim, Oliveira, Krzemień – samobójcza – Małucha 2, Mrozowicz, Zajdel, d’Amato)

Żółta kartka: Skim (KS Brazuca)

KS Brazuca: Santarosa – Dudek, Skim, Oliveira, Henrique

Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Stańczyk, Warzecha, Pawłowski, Bednarek, Małucha, Mrozowicz, Zajdel

 

Gross Garden – Hattrick 4:4 (2:1)

(Tais 3, Piasecki – Kielar 2, Wróbel, Bałchan)

Żółta kartka: Kopczyński (Gross Garden)

Gross Garden: Gross – Tais, Piasecki, Janus, Zając, Kopczyński

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Bałchan, Barański, Makuła, Kielar, Wróbel, Janowicz, Turek

 

Ocean’s Eleven – Wataha 4:11 (2:3)

(Prochal 3, Tęczar – Jastrzębski 3, Szczepan 3, Tomczyk 2, Bujas 2, Ilczuk)

Ocean’s Eleven: Ostrowski – Ogórek, Smoluch, Kowalewski, Prochal, Wcisło, Krawczyk, Tęczar

Wataha: Tomczyk, Bujas, Śmietana, Ilczuk, Kapuścik, Szczepan, Pytlakowski, Jastrzębski

 

Piątka kolejki: Fabio d’Amato (Rocket Fuel) – Dawid Gwóźdź (eNHa), Mateusz Kapusta (Brotherm), Hubert Bujas (Wataha), Szymon Tais (Gross Garden)

Zawodnik kolejki: Mateusz Kapusta (Brotherm) – Jego w polu karnym może zatrzymać tylko mina przeciwpancerna

 

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Wataha – Geco Team 12:1 (6:1)

(Kania 3, Jastrzębski 3, Ilczuk 2, Szczepan, Tomczyk, Bujas, Pytlakowski – Jaskowski)

Żółta kartka: Jaskowski (Geco Team)

Wataha: Kapuścik – Szczepan, Ilczuk, Jastrzębski, Kania, Tomczyk, Bujas, Pytlakowski

Geco Team: Bała – Jaskowski, Gębala, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Ślusarczyk, Klich, Gorecki

 

 

 

 

 

Tylko Racing Kart z kompletem punktów w Dywizji A! Brotherm idzie jak burza!

Dywizja A:

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – JRU Futsal 2:3 (1:3)

(Pohl, J. Klęk – Pancerz 2, J. Kowaliński)

Żółta kartka: J. Kowaliński (JRU Futsal)

Czerwona kartka: Pohl (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 36. minuta – akcja ratunkowa)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Otrębski, Pohl, Ochel, Ogonek, J. Klęk, Polachow

JRU Futsal: Drużyński – Pancerz, Kubior, J. Kowaliński, Trojański, Filipowicz, Walczyk, Wojciechowski

 

DRUG-ony – AZS Collegium Medicum UJ 8:0 (4:0)

(Filipowski 2, K. Zaczyk 2, Rogóż 2, Działowy, W. Ślusarczyk)

Żółta kartka: Zalewski (AZS Collegium Medicum UJ)

DRUG-ony: Gibas – Rogóż, K. Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Świderek, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Presak – Banaczyk, Zalewski, Bogusławski, Sierny, Kokoszka, Ćwięczek

 

MK Team – Boanerges 3:2 (2:2)

(Goraj, Rogowski, Karaś – Słonina 2)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Goraj, Głowa, Tarnopolski

Boanerges: Dybała – Ordonez, Cebula, Sz. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, D. Kluza, Słonina, M. Kluza

 

Racing Kart – tor gokartowy – Złote Chłopaki 4:3 (1:2)

(Ciuśniak 2, Błachut, Sularz – Mazur 2, Mierzejewski)

Żółta kartka: D. Kuc (Racing Kart – tor gokartowy)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – D. Nowak, Ciuśniak, Błachut, Sularz

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Mazur, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski

 

Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Grzegorz Pancerz (JRU Futsal), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Dominik Karaś (MK Team)

Zawodnik kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – bronił jak w transie dzięki czemu JRU Futsal odnosi pierwsze, historyczne zwycięstwo w Dywizji A.

Dywizja B

 

Zaległy mecz 1. Kolejki

 

Gross Garden – Drink Team 3:6 (1:4)

(Majkut 2, Zając – Żaba 3, K. Cholewicki 2, Tutaj)

Gross Garden: Gross – Zając, Majkut, Tajs, Neumann, Janus

Drink Team: Rajek – Tutaj, Skrobot, K. Cholewicki, Włodarz, Żaba

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Sebastian Rafałowski (Sparta Kraków), Kamil Sułecki (Brotherm), Marek Warzecha (Rocket Fuel), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Kamil Sułecki (Brotherm) – debiutant, ale wjechał w ligę jak Hajto w babę na pasach!

 

 

Wataha – Żarłacze 7:2 (4:1)

(Bujas 3 , Ilczuk 2, Pytlakowski, Śmietana – Antoszewski, Klim)

Wataha: Tymoszczuk – Bujas, Tomczyk, Śmietana, Pytlakowski, Jastrzębski, Kapuścik, Szczepan, Ilczuk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Szymański, Kopeć, Sobesto, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Wieszeniewski, Jabłoński, Klim

 

Sparta Kraków – Ocean’s Eleven 5:2 (3:2)

(Lachowicz 2, Gruchała, Szczepański, Przeniosło – Kowalewski 2)

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Szczepański, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

Ocean’s Eleven: Andrusikiewicz – Ogórek, Ostrowski, Smoluch, Krawczyk, Chrapisiński, Kowalewski

 

Rocket Fuel – Brotherm 1:7 (0:2)

(Małucha – M. Kapusta 4, Sułecki 2, Mrozowicz – samobójcza)

Rocket Fuel: d’Amato – Bednarek, Krzemień, Małucha, Zajdel, Mrozowicz, Stańczyk, Pawłowski

Brotherm: Hamryszczak – Czerw, Skałbania, Rajca, Sułecki, Kapusta

 

eNHa – Hattrick 4:8 (2:4)

(Gwóźdź 4 – Bałchan 2, Czepiec 2, Makuła, Rybski, Janowicz, Turek)

Żółta kartka: Rajczyk (eNHa)

eNHa: Kisiel – Rajczyk, Warszycki, M. Nowak II, Ludwig, Górka, Gwóźdź, Jajte-Pachota, Rzeszótko, Koś

 

Geco Team – Drink Team 1:5 (0:2)

(Gębala – Włodarz 4, K. Cholewicki)

Geco Team: Bała – Gębala, Dębosz, J. Ślusarczyk, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich

Drink Team: Rajek – K. Cholewicki, Włodarz, Tutaj, Skrobot, Żaba

 

Venatores FC – KS Brazuca 3:5 (1:1)

(Michnowicz, Chowaniec, J. Stawiarski – Oliveira 3, Oussouss 2)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Wątroba, Chowaniec, Broński, J. Stawiarski, M. Kopacz, Pyda

KS Brazuca: Santarosa – Celejewski, Oliveira, Henrique, Peciak, Oussouss

 

Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Rodrigo Oliveira (KS Brazuca), Marcin Włodarz (Drink Team), Mateusz Kapusta (Brotherm), Hubert Bujas (Wataha)

Zawodnik kolejki: Marcin Włodarz (Drink Team) – w meczu życia strzelił 4 gole, szkoda, że nie próbował przewrotek, bo wychodziło Mu wszystko!

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Brotherm – Gross Garden 11:1 (3:0)

(Sułecki 5, M. Kapusta 3, Czerw, Kowalksi, Skałbania – Szewc)

Brotherm: Hamryszczak – Sułecki, Czerw, M. Kapusta, Kowalski, Skałbania

Gross Garden: Gross – Janus, Zając, Majkut, Tais, Szewc, Piasecki