Miesiąc: Czerwiec 2021

MK Team z Pucharem Ligi! DRUG-ony utrzymują się w Dywizji A!

Puchar Ligi:

Mecz o 3. Miejsce:

Boanerges – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower

Boanerges: Dybała – Cebula, Gruszecki, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki

Goście nie stawili się na meczu.

 

Finał:

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 1:1 (0:1) karne: 2:3

(Piwowarczyk – Karaś)

karne: 0-0 Ogonek (Jamka obronił), 0-1 Karaś, 1-1 Piwowarczyk, 1-2 Szubartowski, 2-2 Ochel, 2-3 Warszawa

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Ochel, Piwowarczyk, Otrębski, Ogonek

MK Team: Jamka- Doniec, Szubartowski, Karaś, Sowa, Głowa, Warszawa

 

Dywizja A:

Grupa mistrzowska

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Ochel, Piwowarczyk, Otrębski, Ogonek, Khulla, Pohl

Goście nie stawili się na meczu.

 

AZS Collegium Medicum UJ – Boanerges 4:4 (3:1)

(Banaczyk 2, Zalewski, Surdacki – D. Łęcki 2, Grabski, M. Kluza)

Żółta kartka: D. Łęcki (Boanerges)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Banaczyk, Sierny, Zalewski, Ptak, Ochwat, Surdacki

Boanerges: Dybała – Grabski, Turlej, Cebula, D. Łęcki, M. Kluza, D. Kluza

 

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Jakub Działowy (DRUG-ony), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki), Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ)

 

Zawodnik kolejki: Jakub Działowy (DRUG-ony) – pięć bramek w meczu z NPŚ dało Aptekarzom nadzieję, że unikną barażu. Ostatecznie w barażu też musiał błysnąc.

 

Baraż o Dywizję A

DRUG-ony – Drink Team 6:4 (3:2)

(Działowy 3, Filipowski 2, Przesór – P. Cholewicki 3, Żaba)

DRUG-ony: Ślusarczyk – Rogóż, Skiba, Świderek, Działowy, Filipowski, Przesór

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Włodarz, Rajek

 

Dywizja B

Grupa spadkowa

Krakowiak – Geco Team 11:3 (4:2)

(Stawiarski 3, O. Domiczek 3, A. Domiczek 2, Gicala 2, Bartos – Gorecki, K. Kostrzewa, Jaskowski)

Krakowiak: Mendel – Stawiarski, Kociński, Idzik, O. Domiczek, A. Domiczek, Zając, Gicala, Bartos

Ocean’s Eleven: Bała – Gorecki, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, B. Klich, Jaskowski

 

Rocket Fuel – Ocean’s Eleven 8:4 (3:0)

(Bińczycki 2, Jarosz 2, Bednarek 2, Małucha, Rollauer – Smoluch 3, Ostrowski)

Rocket Fuel: Gross – Bińczycki, Jarosz, Bednarek, Małucha, Rollauer, Zajdel, Mrozowicz

 

eNHa – Venatores FC 3:3 (3:1)

(Górka 2, Chajdecki – Michnowicz, Witek, Maksymiak)

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Górka, Chajdecki, Ludwig

Venatores FC: Zimowski – Michnowicz, Broński, Witek, Chowaniec, Świątek, Wątroba, Maksymiak

 

Piątka kolejki: Paweł Gibas (eNHa) – Mateusz Kapusta (JRU Futsal), Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Oskar Domiczek (Krakowiak), Tomasz Bednarek (Rocket Fuel)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Cholewicki (Drink Team) – po prostu genialny mecz z Watahą

 

 

Wybieramy najlepszych!

Jak co edycje, zgodnie z regulaminem wybieramy MVP sezonu i najlepszego bramkarza. Każdy z kapitanów ma wskazać PIĘCIU graczy, którzy zasłużyli sobie na miano MVP ligi w kolejności od najbardziej wartościowego. Nie można głosować na graczy własnego klubu. Jeśli chodzi o bramkarzy to należy wskazać trzech z spośród piątki nominowanych w kolejności od najbardziej wartościowego. Można zagłosować na własnego bramkarza jeśli był nominowany. Nominowani (kolejność alfabetyczna):
 

Dywizja A:
Bartosz Dybała (Boanerges)
Tadeusz Jamka (MK Team)
Przemysław Kargul (Złote Chłopaki)
Tomasz Płatek (DRUG-ony)
Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ)

Dywizja B:
Rafał Drużyński (JRU FUtsal)
Maciej Dzięgiel (Żarłacze)
Konrad Dziura (Wataha)
Krzysztof Szala (Drink Team)
Grzegorz Zajączkowski (Team One)
Na głosy czekam do czwartku, 24 czerwca 2021, do 20.00. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce na stronie internetowej 25 czerwca o 21.30. Wręczenie statuetek natomiast będzie miało miejsce podczas pierwszej kolejki nowego sezonu lub na gali jeśli taką się uda zorganizować we wrześniu.
Zawodnikom drużyn, których kapitanowie nie zagłosują nie zostaną zaliczone punkty, które dostaną od innych kapitanów. Jeśli Twoja drużyna to organizacyjnie Stal Mielec to przypomnij o tym swojemu Kapitanowi, bo głosy po czasie nie będą przyjmowane
 Dwóch najlepszych bramkarzy ośmiu najlepszych graczy pola zostanie wybranych do drużyny sezonu i wystąpi w meczu ALL STARS 22 lub 28 września 2021
Powiadomienia zostały wysłane również na mejla kapitanom drużyn.

JRU Futsal awansuje do Dywizji A! DRUG-ony – Drink Team w meczu barażowym!

Dywizja A:

Grupa mistrzowska

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 0:5, walkower

MK Team: Jamka – Szubartowski, Doniec, Karaś, Goraj, Rogowski, Warszawa, Głowa

Gospodarze nie stawili się na meczu. Spotkanie było zaliczone jako 200. Ligowy występ Macieja Szubartowskiego w NALF, który uczcił to okolicznościowym filmem.

 

Boanerges – Racing Kart – tor gokartowy 7:7 (4:3)

(Grudnik 2, D. Łęcki 2, Gruszecki, Cebula, D. Kluza – Ciuśniak 3, Grochalski 2, D. Nowak, Lekki)

Boanerges: Dybała – Gruszecki, Cebula, Grudnik, D. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza

Racing Kart – tor gokartowy: Błachut – Ciuśniak, D. Nowak, Grochalski, Lekki

 

Grupa spadkowa:

Hattrick – Złote Chłopaki 3:6 (1:4)

(Bałchan, Barański, Makuła – Wałaszek 3, Mazur 2, Mierzejewski)

Hattrick: Klimczyk – Międzar, Czepiec, Janowicz, Makuła, Barański, Bałchan

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Wałaszek, Mazur, Łyduch, Dziurdzia, Mierzejewski, Wlazło

 

Nie Przez Środek – DRUG-ony 2:9 (1:3)

(Teterycz, Rokosz – Działowy 5, Rogóż 2, Przesór, Świderek)

Nie Przez Środek: Teterycz – Popławski, Rokosz, Pytel, Bartosik

Drug – ony: P. Knapik – Świderek, Ślusarczyk, Rogóż, Przesór, Działowy

 

Złote Chłopaki – Sparta Kraków 13:2 (3:1)

(M. Kuc 4, Wałaszek 3, Wlazło 2, Mierzejewski 2, Mazur, Dziurdzia – Rafałowski)

Żółta kartka: Kargul (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, M. Kuc, Mazur, Mierzejewski, Dziurdzia, Wałaszek, Łyduch, Wlazło

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Kułaga, Gruchała, Lachowicz, Rafałowski

 

DRUG-ony – Hattrick 3:5 (1:4)

(Rogóż 3 – Walerowski, Makuła, Barański, Janowicz, Dudek – samobójcza)

Żółta kartka: Przesór (DRUG-ony)

DRUG-ony: Dudek – Rogóż, P. Knapik, Świderek, Przesór, Działowy, Dębski

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Turek, Czepiec, Makuła, Bałchan, Barański, Janowicz

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Szymon Bałchan (Hattrick), Krzysztof Grudnik (Boanerges), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Marek Kuc (Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Marek Kuc (Złote Chłopaki) – w końcu przypomniał sobie formę z końcówki poprzedniego sezonu i walnie przyczynił się do utrzymania Złotych w Dywizji A.

 

Dywizja B

 

Grupa mistrzowska

 

JRU Futsal – Wataha 5:0, walkower

JRU Futsal: Drużyński – Warchałowski, Wojciechowski, Walczyk, B. Kowaliński, J. Klich, Kubior

Goście nie stawili się na meczu

 

Żarłacze – JRU Futsal 2:5 (0:2)

(D. Janiszyn 2 – B. Kowaliński 2, Kapusta 2, J. Klich)

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopec, Czajczyk, D. Janiszyn, Jabłoński, K. Janiszyn

Team One: Drużyński – Wojciechowski, Warchałowski, Walczyk, B. Kowaliński, Kapusta, J. Klich, Kubior

 

Drink Team – Team One 3:2 (1:0)

(P. Cholewicki, Żaba, Szala – Karpeta, Marcos)

Żółta kartka: Concia (Team One)

Drink Team: Szala – Ordonez, Włodarz, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Karpeta, Oussouss, Concia, Marcos

 

Grupa spadkowa

Ocean’s Eleven – Krakowiak 5:4 (3:1)

(Jakub Chrapisiński 2, Tęczar 2, Ostrowski – Stawiarski 2, Bartos, Smoluch – bramka samobójcza)

Ocean’s Eleven: Szkodny – Ogórek, Ostrowski, Tęczar, Smoluch, Jakub Chrapisiński

Krakowiak: Mendel – Zając, Bartos, Stawiarski, Gicala

 

Venatores FC – Rocket Fuel 4:0 (1:0)

(Michnowicz, Broński, Witek, Świątek)

Venatores FC: Zimowski – Michnowicz, Broński, Wątroba, Królikowski, M. Kopacz, Witek, Maksymiak, Świątek

Rocket Fuel: d’Amato, Bińczycki – Jarosz, Bednarek, Małucha, Stańczyk, Mrozowicz, Zajdel, Krzemień

 

eNHa – Geco Team 11:2 (5:2)

(Koś 4, Ciuruś 2, Rajczyk 2, Warszycki, Górka, Ludwig – J. Kostrzewa, Gorecki)

eNHa: Gibas – Warszycki, Ciuruś, Rajczyk, Górka, Chajdecki, Koś, Ludwig

Geco Team: Bała – B. Klich, Jaskowski, J. Kostrzewski, K. Kostrzewski, Gorecki

 

Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Marcin Koś (eNHa), Michał Świątek (Venatores FC), Jakub Chrapisińki (Ocean’s Eleven)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – bohater ostatniej akcji w meczu z Team One, która zapewniła Drinkom grę w barażach na 11 sekund przed końcem meczu.

 

 

 

Racing Kart – tor gokartowy nowym mistrzem Nowej Huty w futsalu! Drinki wracają do gry!

Dywizja A:

Grupa mistrzowska

 

Boanerges – MK Team 2:4 (1:2)

(Gruszecki, K. Łęcki – Szubartowski 2, Karaś, Warszawa)

Boanerges: Cebula – Gruszecki, D. Łęcki, K. Łęcki, D. Kluza, M. Kluza

MK Team: Jamka – Szubartowski, Doniec, Karaś, Goraj, Rogowski, Warszawa

 

Racing Kart – tor gokartowy – AZS Collegium Medicum UJ 13:5 (4:1)

(Lekki 9, Kościółek 2, Ciuśniak, Błachut – Cwięczek 3, Ochwat, Ciuśniak – samobójcza)

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Błachut, Ciuśniak, D. Nowak, Kościółek, Lekki

AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Cwięczek, Banaczyk, Karpiński, Ochwat, Surdacki

 

Grupa spadkowa:

DRUG-ony – Złote Chłopaki 1:7 (0:1)

(Działowy – M. Kuc 4, Wałaszek 2, Mierzejewski)

Żółta kartka: Kaniewski (Złote Chłopaki)

DRUG-ony: Cymbalista – Dębski, Kurylak, P. Knapik, Przesór, Działowy, Ślusarczyk

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Łyduch, M. Kuc, Wałaszek, Dziurdzia

 

Nie Przez Środek – Sparta Kraków 0:5, walkower

Sparta Kraków: Dudzik, Mroczek – Grabiec, Kawula, Lachowicz, Gruchała

Gospodarze nie stawili się na meczu

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team), Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Marek Kuc (Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy) – przypieczętował mistrzostwo dla swojej drużyny pobijąjąc rekord bramek w Dywizji A w jednej edycji i wyrównując rekord bramek w jednym meczu Dywizji A

 

Dywizja B

 

Grupa mistrzowska

 

Wataha – Drink Team 1:2 (1:1)

(Bujas – K. Cholewicki 2)

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Jędrysiak, Ilczuk, Szczepan

Drink Team: Szala – Włodarz, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Ordonez, Żaba

 

Żarłacze – Team One 2:8 (0:5)

(Kopec, Antoszewski – Marcos 3, Oussouss 3, Karpeta 2)

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopec, Czajczyk, Panek, Jabłoński

Team One: Concia – Stolarski, Marcos, Nasrollah, Oussouss, Karpeta

 

JRU Futsal – Drink Team 1:4 (1:3)

(Pancerz – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Lis, Żaba)

JRU Futsal: Drużyński – Kubior, Walczyk, Pancerz, Warchałowski, B. Kowaliński, J. Klich

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba, Ordonez, Lis

 

Grupa spadkowa

Venatores FC – Ocean’s Eleven 7:3 (1:1)

(Michnowicz 2, Broński 2, Chowaniec 2, Wątroba – Jakub Chrapisiński 2, Ogórek)

Venatores FC: Zimowski – Michnowicz, Broński, Chowaniec, Wątroba, Królikowski, M. Kopacz

Ocean’s Eleven: Szkodny – Tęczar, Ogórek, Jakub Chrapisiński

 

Rocket Fuel – Geco Team 17:1 (7:1)

(Jarosz 5, Bednarek, 5, Małucha 2, Stańczyk 2, Rollauer 2, Zajdel – B. Klich)

Rocket Fuel: d’Amato – Zajdel, Warzecha, Bednarczyk, Rollauer, Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Jarosz

Geco Team: Bała – Gorecki, Jaskowski, B. Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa

 

eNHa – Krakowiak 0:4 (0:1)

(D. Zając 2, Kociński, O. Domiczek)

eNHa: P. Gibas – Chajdecki, Górka, Rajczyk, Warszycki, Dudek, Ciuruś

Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Kociński, Stawiarski, Janus, Bartos, Idzik, D. Zając, Gicala

 

Piątka kolejki: Marcin Mendel (Krakowiak) – Dawid Michnowicz (Venatores FC), Szymon Jarosz (Rocket Fuel), Brahim Oussouss (Team One), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Szymon Jarosz (Rocket Fuel) – wrócił na boisko po skomplikowanej kontuzji i na dzień dobry załadował pięć sztuk!

 

Półfinał Pucharu Ligi

MK Team – Racing Kart – tor gokartowy 5:0, walkower

MK Team: Jamka – Tarnopolski, Rogowski, Warszawa, Goraj, Głowa, Szubartowski, Karaś, Doniec

Goście nie stawili się na meczu