Miesiąc: Grudzień 2020

Zmiany w terminarzu NALF!

Niestety nasza liga nie spełnia wymagań zawodowego sportu 😉 wg najnowszego rozporządzenia i w związku z  kwarantanna narodowa nie możemy rozgrać spotkań 12 i 13 stycznia. Zaktualizowany terminarz znajduje się już na stronie. Bardzo proszę o zrozumienie, musiałem powciskać mecze tak by grupa spadkowa Dywizji A i mistrzowska Dywizji B zakończyły rywalizację przed barażem, oraz by nikt nie grał dwa razy jednego dnia.

No i Wesołych Świąt i hucznego Sylwestra (hue, hue)!

Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Zapraszam do obejrzenia ostatnich w tym roku magazynów ligowych Dywizji A i Dywizji B

Nie wiadomo jeszcze czy spotkania 12-13 stycznia zostaną rozgrane. Póki co zakładam, ze tak. Gdyby miało być inaczej to poinformuję o tym w osobnym wpisie.

Sankcje dyscyplinarne:

Michał Bielski (Wataha) – dwa mecze pauzy za czerwoną kartkę za brutalny faul

Jarosław Grych (JRU Futsal) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Artur Maciejaszek (Nie Przez Środek) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

RK co raz bliżej tytułu mistrzowskiego! Boanerges nie obroni Pucharu Ligi!

Dywizja A

 

Grupa spadkowa

 

Złote Chłopaki – Nie Przez Środek 3:2 (2:1)

(Wałaszek 2, K. Mazur – Bartosik, Popławski)

Żółte kartki: Krajewski (Złote Chłopaki) oraz Maciejaszek (Nie Przez Środek)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Wlazło, Łyduch, Wałaszek, K. Mazur, Krajewski

Nie Przez Środek: Teterycz – Bartosik, Popławski, Świerad, Słabicki, Maciejaszek, Kowalski, Pytel

 

Sparta Kraków – Hattrick 8:2 (5:0)

(Lachowicz 3, Gruchała 2, Kaczmarczyk 2, Kawula – Rybski 2)

Sparta Kraków: Dudzik – Przeniosło, Kawula, Lachowicz, Kaczmarczyk, Kułaga, Gruchała

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Rybski, Barański, Gruszczyński, Janowicz, C. Turek, Fischer

 

Grupa mistrzowska

 

MK Team – Racing Kart – tor gokartowy 6:7 (2:3)

(Szubartowski 2, Rogowski 2, Karaś, Warszawa – Ciuśniak 3, Lekki 2, Grochalski, Karaś – samobójcza)

Żółta kartka: Lekki (Racing Kart – tor gokartowy)

MK Team: Jamka – Karaś, Kępka, Szubartowski, Warszawa, Doniec, Rogowski

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Lekki, Ciuśniak, D. Nowak, Grochalski

 

AZS Collegium Medicum UJ – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:6 (1:2)

(Orłowski, Sierny – Polachow 4, Ścieszka 2)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Zalewski, Skoczek, Sierny, Cwięczek, Orłowski, Banaczyk, Ochwat

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Piwowarczyk, Polachow, Ścieszka, Ogonek, Klęk

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy) – jedyny gracz RK, który do meczu z MK Teamem nie podszedł z nastawieniem: chuja grają, opierdolimy Ich

 

Dywizja B:

 

Grupa spadkowa

 

Ocean’s Eleven – Geco Team 6:0 (2:0)

(Kowalewski 3, Wcisło 2, Jakub Chrapisiński)

Ocean’s Eleven: Smoluch, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar, Wcisło, Jakub Chrapisiński

Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, B. Klich, Gorecki, Gębala, K. Kostrzewa, Jaskowski

 

Krakowiak – Venatores FC 5:3 (2:1)

(Zając 2, Stawiarski 2, Idzik – Witek, Wątroba, Królikowski)

Żółte kartki: Idzik (Krakowiak) oraz Wątroba (Venatores FC)

Krakowiak: Mendel – Kociński, Zając, Idzik, Bartos, Stawiarski, Janus, Gicala

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Broński, Wątroba, Świątek, Maksymiak, Chowaniec, Królikowski

 

Rocket Fuel – eNHa 9:2 (3:0)

(Warzecha 3, Bednarek 2, Stupka 2, Rollauer, Małucha – Górka, Chajdecki)

Żółte kartki: Wochnik i Chajdecki (eNHa)

Rocket Fuel: Gross – Małucha, Bednarek, Rollauer, Bednarek, Krzemień, d’Amato, Warzecha, Pawłowski, Stupka, Stańczyk

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Chajdecki, Górka, Wochnik

 

Grupa mistrzowska

 

Wataha – Żarłacze 11:4 (9:1)

(Kania 3, Szczepan 2, Ilczuk 2, Bielski, Bujas, Śmietana, Dziura – D. Janiszyn 2, Sobest, Czajczyk)

Czerwona kartka: Bielski (Wataha, 22. Minuta – brutalny faul)

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Ilczuk, Kania, Śmietana

Żarłącze: Dzięgiel – Sobest, Antoszewski, Kope, Panek, Wieszeniewski, Gajewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Czajczyk

 

Team One – JRU Futsal 8:4 (2:4)

(Zugmunt 4, Karpeta 3, Oussouss – Kapusta 2, Walczyk, Warchałowski)

Żółte kartki: Zygmunt i Oussouss (Team One) oraz J. Klich i Grych (JRU Futsal)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Oussouss, Stolarski, Concia

JRU Futsal: Drużyński – J Kowalisńki, J. Klich, Grych, Wojciechowski, Walczyk, Kapusta, Warchałowski

 

Piątka kolejki: Filip Kowalewski (Ocean’s Eleven), Dariusz Zając (Krakowiak), Łukasz Warzecha (Rocket Fuel), Bartosz Karpeta (Team One), Grzegorz Szczepan (Wataha)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – dzięki Niemu Wataha nie składa broni w walce o Dywizję A

 

Półfinał Pucharu Ligi

Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:3 (0:2)

(Świderski – Polachow 2, Ścieszka)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Turlej, Świderski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Knapik, W. Kopacz – Polachow, Otrębski, Piwowarczyk, Klęk, Ogonek, Ścieszka

Mecz życia Siernego! Pierwszy punkt Geco Team w historii!

Dywizja A:

Grupa mistrzowska

 

MK Team – AZS Collegium Medicum UJ 4:5 (1:2)

(Szubartowski 2, Kępka, Rogowski – Sierny 3, Zalewski, Banaczyk)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Warszawa, Prochwicz, Rogowski, Goraj

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Surdacki, R. Ogórek, Zalewski, Sierny, Konik, Kokoszka, Migoń, Banaczyk, Ćwięczek

 

Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 6:5 (3:2)

(Świderski 3, M. Kluza 2, Sz. Kluza – Khulla 2, Otrębski, Ścieszka, Sz. Kluza – samobójcza)

Żółta kartka: Świderski (Boanerges)

Czerwona kartka: Świderski (Boanerges, 29. Minuta – druga żółta)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, D. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, Cebula, Świderski, Gruszecki

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Piwowarczyk, Khulla, Ochel, Klęk, Polachow, Ścieszka

 

Grupa spadkowa

Sparta Kraków – DRUG-ony 2:8 (0:4)

(Gruchała, Kaczmarczyk – Filipowski 5, Rogóż, Kurylak, Działowy)

Żółta kartka: Kaczmarczyk (Sparta Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik – Kawula, Gruchała, Kułaga, Przeniosło, Kaczmarczyk, Gałka

DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Filipowski, Kurylak, Świderek, Działowy, Dębski

 

Hattrick – Nie Przez Środek 3:9 (1:4)

(Rybski 2, Janowicz – Bartosik 3, Świerad 2, Kowalski 2, Słabicki, Pytel)

Żółte kartki: Janowicz (Hattrick) i Pytel (Nie Przez Środek)

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer

Nie Przez Środek: Teterycz – Popławski, Bartosik, Słabicki, Świerad, Kowalski, Pytel

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ), Marcin Kluza (Boanerges), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Mateusz Świerad (Nie Przez Środek)

Zawodnik kolejki: Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ) – mecz życia zwieńczony bramkami na 30 i 4 sekundami przed końcem meczu, które wydarły trzy punkty MK Teamowi z gardła.

 

Dywizja B:

 

Grupa mistrzowska

Drink Team – Żarłacze 5:7 (1:2)

(K Cholewicki 3, P. Cholewicki, samobójcza – D. Janiszyn 6, K. Janiszyn)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Alegre, Canovas, Żaba, Lis, Włodarz

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Sobesto, Panek, Wieszeniewski, Gajewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn

 

Team One – Wataha 10:6 (5:2)

(Zygmunt 8, Karpeta, Zraidi – Bujas 2, Szczepan, Kania, Śmietana, Stepaniak)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Stolarski, Oussouss, Karpeta, Kyrcz, Zaraidi, Bąk

Wataha: Dziura – Ilczuk, Śmietana, Bujas, Szczepan, Bielski, Kania, Stepaniak

 

Grupa spadkowa

 

Krakowiak – Rocket Fuel 4:3 (2:0)

(Stawiarski 2, Bartos, Kociński – Bednarek 2, Małucha)

Żółta kartka: Rollauer (Rocket Fuel)

Krakowiak: Mendel – Zając, Kociński, Bartos, Idzik, Gicala, Stawiarski

Rocket Fuel: d’Amato – Rollauer, Krzemień, Warzecha, Bednarek, Stańczyk, Stupka, Małucha, Pawłowski

 

Venatores FC – Geco Team 3:3 (2:1)

(Michnowicz, Wątroba, Maksymiak – Jaskowski, B. Klich, J. Kostrzewa)

Venatores FC: Sapuła – Wątroba, Michnowicz, Chowaniec, Broński, Maksymiak, Kopacz

Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Bała, B. Klich, Jaskowski, Gorecki

 

Ocean’s Eleven – eNHa 8:4 (4:1)

(Jan Chrapisiński 5, Jakub Chrapisiński 3 – Górka 2, Rajczyk, Jakub Chrapisiński – samobójcza)

Żółta kartka: Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven)

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Tęczar, Kowalewski, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński

eNHa: Gibas – Rajczyk, Koś, Bystroń, Petkun, Wochnik, Górka, Chajdecki

 

Piątka kolejki: Arkadiusz Zmarz (Geco Team) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Patryk Zygmunt (Team One), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Jacek Stawiarski (Krakowiak)

 

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – wydawało się, ze Żarłacze będą statystami w grupie mistrzowskiej, ale Dariusz Janiszyn dał sygnał, by zawalczyć o najwyższe cele

 

Halowy Puchar Polski nie dla NALF

Nie udało się Nam zawojować Halowego Pucharu Polski. Druga drużyna odpadła na etapie rywalizacji grupowej, a pierwsza doszła do ćwierćfinału. Wyniki turnieju możecie zobaczyć tutaj, a ja tymczasem pracuję nad specjalnym odcinkiem magazynu ligowego.

 

PS. Terminarz rundy finałowej Dywizji B już jest

Żarłacze w grupie mistrzowskiej! Faworyci wygrywają w ćwierćfinałach Pucharu Ligi!

Dywizja B:

 

JRU Futsal – Krakowiak 5:0 (3:0)

(J. Klich 2, Kapusta, J. Kowaliński, Grych)

JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Kapusta, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Warchałowski, J. Klich, Walczyk

Krakowiak: Mendel – Zając, Gicala, Kociński, Bartos, Stawiarski, Idzik, Janus

 

eNHa – Żaracze 2:4 (2:2)

(Ciuruś, Chajdecki – Czajczyk, Sobesto, K. Janiszyn, Kopeć)

Żółte kartki: Ciuruś (eNHa) oraz Kopeć (eNHa)

eNHa: Gibas – Górka, Ciuruś, Ludwig, Warszycki, Petkun, Bystroń, Chajdecki, Wochnik, Rajczyk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Panek, Sobesto, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D, Janiszyn

 

Geco Team – Wataha 2:13 (1:3)

(B. Klich 2 – Kania 4, Stepaniak 3, Ilczuk 3, Szczepan 2, Bujas)

Geco Team: Gębala – J. Kostzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich, Bała, Gorecki

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Kania, Stepaniak, Ilczuk, Szczepan

 

Venatores FC – Ocean’s Eleven 4:4 (4:1)

(Królikowski 2, Broński, Świątek – Jan Chrapisiński 3, Tęczar)

Żółte kartki: Królikowski (Venatores FC) oraz Jan Chrapisiński, Tęczar (Ocean’s Eleven)

Czerowna kartka: Jan Chrapisiński  (Ocean’s Eleven, 40. Minuta – druga żółta kartka)

Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, Królikowski, Świątek, M. Kopacz

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Gajda, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar

 

Team One – Rocket Fuel 5:5 (2:3)

(Zygmunt 4, Bąk – Pawłowski 2, Warzecha 2, Stupka)

Żółta kartka: Concia (Team One)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Bąk, Concia

Rocket Fuel: Gross – Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Warzecha, D’Amato, Stupka, Pawłowski

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Jan Klich (JRU Futsal), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Kamil Stepaniak (Wataha),Patryk Zygmunt (Team One)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – uratował swojej drużynie punkt i szanse na baraż

 

Zaległy mecz 8. kolejki:

 

Rocket Fuel – Drink Team 2:5 (2:2)

(Rollauer, Warzecha – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki 2, Lis)

Żółte kartki: Rollauer (Rocket Fuel) oraz Szala i P. Cholewicki (Drink Team)

Czerwona kartka: Bednarek (Rocket Fuel, 33. Minuta – akcja ratunkowa)

Rocket Fuel: Gross – Krzemień, Rollauer, Stańczyk, Bednarek, Stupka, Warzecha, Małucha, Mrozowicz

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Cánovas, Żaba

 

Piątka zaległej kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Jacek Stawiarski (Krakowiak), Piotr Królikowski (Venatores FC), Grzegorz Szczepan (Wataha), Paweł Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – najlepszy zawodnik meczu po którym Wataha włączyła się do walki o baraż

 

Cwierfinały Pucharu Ligi

 

Boanerges – Team One 6:2 (2:1)

(M. Kluza 3, K. Łęcki 2, Turlej – Zygmunt, Bąk)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski, Gruszecki, Turlej, Świderski

Team One: Bath – Karpeta, Zygmunt, Stolarski, Wyporski, Bąk, Zraidi, Skim

 

Venatores FC – MK Team 1:7 (1:3)

(Królikowski – Szubartowski 3, Doniec, Karaś, Warszawa, Kępka)

Żółta kartka: Królikowski (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Królikowski, Michnowicz, Wątroba, Broński, Kubal

MK Team: Jamka – Kępka, Jurczyk, Goraj, Rogowski, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Doniec

 

Hattrick – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:6 (0:2)

(Barański – Polachow 3, Ścieszka, Otrębski, Ochel)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, Turek

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Ochel, Khulla, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Otrębski, Polachow, Ścieszka

 

Racing Kart – tor gokartowy – AZS Collegium Medicum UJ 9:3 (5:1)

(Ciuśniak 3, Nowak 3, Lekki 3 – Banaczyk 2, Golonka)

Żółta kartka: Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Nowak, Urbaniec, Lekki

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Orłowski, Golonka, Karpiński, Surdacki, R. Ogórek, Zalewski, Kokoszka, Cwięczek, Banaczyk