Magazyny ligowe Dywizji A i Dywizji B do obejrzenia na YT!
Sankcje dyscyplinarne:
Krzysztof Bartos (Krakowiak) – jeden mecz pauzy za czerwoną kartkę za faul taktyczny
Dywizja A:
Hattrick – Złote Chłopaki 1:6 (1:1)
(Makuła – K. Mazur 2, M. Kuc 2, Wałaszek, Mierzejewski)
Żółta kartka: Walerowski (Hattrick)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, Turek
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Dziurdzia, Krajewski, M. Kuc, K. Mazur, Wałaszek, Wlazło
AZS Collegium Medicum UJ – IGLOEMEN&RodzinneRestauracje 8:3 (5:1)
(Zalewski 3, Sierny 2, Surdacki, Poremba, Banaczyk – Ścieszka, Polachow, Piwowarczyk)
Żółte kartki: Karpiński i Zalewski (AZS Collegium Medicum UJ)
Czerwona kartka: Karpiński (AZS Collegium Medicum UJ, 38. minuta – druga żółta)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Surdacki, Zalewski, Sierny, Poremba, Banaczyk
IGLOEMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Klęk, Piwowarczyk, Otrębski, Khulla, Polachow, Ścieszka
MK Team – Sparta Kraków 6:1 (2:0)
(Szubartowski 5, Karaś – Gruchała)
MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Kępka, Prochwicz, Jurczyk, Goraj, Rogowski
Sparta Kraków: Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Boanerges – Nie Przez Środek 5:1 (2:0)
(M. Kluza 3, K. Łęcki, Turlej – Bartosik)
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, D. Kluza, Sz. Kluza, M. Kluza, Grabski, Turlej, Gruszecki
Nie Przez Środek: Teterycz – Piwowarski, Świerad, Miłosz, Bartosik, Maciejaszek, Pytel, Kowalski
Racing Kart – tor gokartowy – DRUG-ony 7:2 (1:1)
(Lekki 4, D. Nowak 2, Majewski – K. Zaczyk, Filipowski)
Żółta kartka: Figwer (Racing Kart – tor gokartowy)
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – D. Nowak, Lekki, Majewski, Grochalski
DRUG-ony: Płatek – Dębski, Świderek, Filipowski, Skiba, K. Zaczyk, L. Zaczyk
Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Kamil Mazur (Złote Chłopaki), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Boanerges), Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy)
Zawodnik kolejki: Maciej Szubartowski (MK Team) – strzelał jak zły do Spartan wprowadzając MK Team do grupy mistrzowskiej
Dywizja B:
Krakowiak – Drink Team 1:4 (1:2)
(Zając – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki, Lis)
Czerwona kartka: Bartos (Krakowiak, 35. minuta – faul taktyczny)
Krakowiak: Mendel – Zając, Kociński, Idzik, Janus, Bartos, Gicala
Drink Team: Szala – Paciora, Alegre, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Lis, Włodarz, Żaba
Żarłacze – Geco Team 7:2 (6:1)
(D. Janiszyn 6, Antoszewski – Jaskowski, Gorecki)
Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Antoszewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Kopeć
Geco Team: Zmarz – Jaskowski, Klich, Gorecki, Bała, Kwarciak, Gębala, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa
Wataha – Rocket Fuel 5:1 (3:1)
(Kania 2, Tomczyk, Bielski, Rębacz – Rollauer)
Żółta kartka: Rollauer (Wataha)
Wataha: Ilczuk – Szczepan, Tomczyk, Bujas, Bielski, Śmietana, Rębacz, Kania
Rocket Fuel: Gross – Rollauer, Mohylnyi, Warzecha, Zajdel, Stańczyk, D. Kmita, Małucha
eNHa – JRU Futsal 3:4 (2:2)
(Rajczyk 2, Górka – Pancerz 2, Passon, B. Kowaliński)
Żółta kartka: Ciuruś (eNHa) oraz Pancerz (JRU Futsal)
eNHa: Gibas – Warszycki, Ciuruś, Górka, Wochnik, Chajdecki, Rajczyk, Ludwig
JRU Futsal: Klich – Warchałowski, Wojciechowski, Passon, Pancerz, B. Kowaliński, J. Kowaliński
Ocean’s Eleven – Team One 5:5 (2:3)
(Jan Chrapisiński 3, Tęczar 2 – Zygmunt 4, Tokarz)
Ocean’s Eleven: M. Mazur – M. Ogórek, Kowalewski, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar
Team One: Zajączkowski – Wolan, Tokarz, Zygmunt, Zraidi, Stolarski, Skim
Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Grzegorz Pancerz (JRU Futsal), Grzegorz Szczepan (Wataha), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven)
Zawodnik kolejki: Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven) – może nie wygrał strzeleckiego pojedynku z Zygmuntem, ale pokazał, że jest graczem z najwyższej ligowej półki
Magazyny ligowe Dywizji A i Dywizji B gotowe! Zapraszam do oglądania!
Sankcje dyscyplinarne:
Jarosław Grych (JRU Futsal) – dwa mecze pauzy za czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie
W związku z licznymi pytaniami informuję, że (póki co) najnowsze obostrzenia wprowadzone przez Radę Ministrów oraz Główny Inspektoriat Sanitarny nie wpływają na organizację rozgrywek. Jeśli to się zmieni na stronie pojawi się stosowny komunikat. Bardzo jednak proszę, by w meczach nie uczestniczyli kibice.
Dywizja A:
Nie Przez Środek – AZS Collegium Medicum UJ 2:9 (2:4)
(Popławski, Maciejaszek – Sierny 3, Mogoń 2, Karpiński 2, Golonka, Poremba)
Żółta kartka: Golonka (AZS Collegium Medicum UJ)
Nie Przez Środek: Rokosz, Popławski, Piwowarski, Kolwalski, Pytel, Maciejaszek
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Golonka, Karpiński, Ogórek, Zalewski, Konik, Sierny, Migoń, Poremba
DRUG-ony – MK Team 0:3 (0:0)
(Kępka, Szubartowski, Jamka)
Żółta kartka: Świderek (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Filipowski, Świderek, Działowy, P. Knapik
MK Team: Jamka – Szyja, Szubartowski, Kępka, Goraj, Prochwicz, Kołodziej
Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 6:10 (2:4)
(Krajewski 2, Mierzejewski 2, Dziurdzia, Wałaszek – Lekki 7, D. Nowak)
Złote Chłopaki: Kargul – Wlazło, Krajewski, Dziurdzia, Mierzejewski, Wałaszek
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Błachut, D. Nowak, Ciuśniak, Lekki
Sparta Kraków – Boanerges 3:2 (1:1)
(Lachowicz 2, samobójcza – M. Kluza 2)
Sparta Kraków: Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Boanerges: Ziobroń – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Grabski, Gruszecki, D. Łęcki
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Hattrick 7:4 (2:1)
(Ścieszka 5, Khulla, Polachow – Walerowski, Barański, Makuła, Fischer)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Polachow, Khulla, Ogonek, Piwowarczyk, Ścieszka
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Fischer
Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy) – drugi raz z rzędu z siedmioma bramkami. Takiego czegoś w Dywizji A jeszcze nie było!
Dywizja B:
Rocket Fuel – Krakowiak 4:1 (1:1)
(Warzecha 2, Karasiewicz, Mrozowicz – Idzik)
Żółta kartka: Rollauer (Rocket Fuel)
Rocket Fuel: Stańczyk, Warzecha, Mrozowicz, Karasiewicz, Zajdel, Bednarek, Rollauer,
Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Bartos, Kociński, Zając, Neumann, Idzik
Team One – Żarłacze 7:4 (5:4)
(Zygmunt 5, Zraidi 2 – D. Janiszyn 3, K. Janiszyn)
Żółta kartka: Zygmunt (Team One)
Team One: Zajączkowski – Wolan, Zygmunt, Zraidi, Oussouss, Skim
Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Sobesto, Jabłoński, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Antoszewski
JRU Futsal – Venatores FC 4:2 (3:0)
(Wojciechowski 2, Grych, M. Kopacz – samobójcza – Broński, Michnowicz)
Żółta kartka: Grych (dwie, JRU Futsal)
Czerwona kartka: Grych (29. minuta, JRU Futsal – za niesportowe zachowanie, kartka pokazana nie jako konsekwencja dwóch żółtych)
JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Warchałowski, Passon, Pancerz, J. Kowaliński, B. Kowaliński
Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, M. Kopacz, Maksymiak, Kubal, Świątek
Geco Team – eNHa 2:6 (1:1)
(Klich, Jaskowski – Koś 3, Ciuruś, Warszycki, Gorecki – samobójcza)
Żółte kartki: Gorecki i K. Kostrzewa (Geco Team)
Geco Team: Zmarz – Gorecki, Gębala, Bała, Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski
eNHa: Gibas – Warszycki, Koś, Bystroń, Ciuruś, Chajdecki, Dudek, Petkun, Wochnik
Drink Team – Ocean’s Eleven 6:3 (2:1)
(Paciora 2, P. Cholewicki 2, Lis, Żaba – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar)
Żółta kartka: Mikoś (Ocean’s Eleven)
Drink Team: Szala – Lis, Paciora, Canovas, K. Cholewicki, Włodarz, P. Cholewicki, Żaba
Ocean’s Eleven: Mazur – M. Ogórek, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar, Mikoś, Kowalewski
Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Rafał Ciuruś (eNHa), Patryk Zygmunt (Team One), Marek Warzecha (Rocket Fuel), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – prawdziwy cyborg, ojciec kolejnego zwycięstwa Team One
Puchar Ligi (1/16 finału)
Drink Team – Wataha 3:4 (2:2)
(K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba – Kania 3, Śmietana)
Żółta kartka: Ilczuk (Wataha)
Drink Team: Szala – Lis, Paciora, Cánovas, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba
Wataha: Ilczuk, Tomczyk, Bujas, Śmietana, Kania, Bielski, Stepaniak
Zaległy mecz 1. Kolejki Dywizji A
Sparta Kraków – AZS Collegium Medicum UJ 1:6 (0:2)
(Przeniosło – Cempa 3, R. Ogórek 2, Zalewski)
Czerwona kartka: Strug (AZS Collegium Medicum UJ, 3. minuta – akcja ratunkowa)
Sparta Kraków: Mroczek – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter, Strug – Ogórek, Zalewski, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk
Piątka zaległej kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ), Mateusz Świerad (Nie Przez Środek), Mikołaj Fischer (Hattrick), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy)
Zawodnik kolejki: Mateusz Świerad (Nie Przez Środek) – w przywitaniu z Dywizją A jedną ręką złapał ją za gardło, a drugą ścisnął za…, a nieważne. Pozamiatał.
Racing Kart – tor gokartowy – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 9:2 (4:0)
(Lekki 7, Grochalski 2 – Klęk, Khulla)
Żółte kartki: Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy) oraz Klęk i Khulla (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Grochalski, D. Serafin, Ciuśniak, D. Nowak, Lekki
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Klęk, Polachow, Ochel, Piwowarczyk, Ogonek, Khulla
Hattrick – AZS Collegium Medicum UJ 3:9 (1:5)
(Turek, Fischer, Makuła – Cempa 5, Banaczyk 2, Sierny, Bałchan – samobójcza)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Bałchan, Barański, Makuła, Fischer, Turek
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – R. Ogórek, Zalewski, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk
Sparta Kraków – Nie Przez Środek 6:0 (1:0)
(Gałka 5, Lachowicz)
Żółte kartki: Grabiec (Sparta Kraków) oraz Rymarski (Nie Przez Środek)
Sparta Kraków: Mroczek, Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Nie Przez Środek: Cnota – Rymarski, Rokosz, Maciejaszek, Pytel, Bartosik, Popławski, Piwowarski, Kowalski
MK Team – Złote Chłopaki 5:4 (1:2)
(Karaś 3, Szubartowski 2 – Kaniewski, Wałaszek, Dziurdzia, Dutka)
Żółte kartki: Goraj (MK Team) oraz Kaczmarski, Kaniewski i Mierzejewski (Złote Chłopaki)
Czerwona kartka: Jurczyk (MK Team, 26. Minuta – akcja ratunkowa)
MK Team: Jamka – Karaś, Jurczyk, Szubartowski, Goraj, Kępka
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Wałaszek, Dutka, Dziurdzia, Kaczmarski, Krajewski
Boanerges – DRUG-ony 4:0 (1:0)
(M. Kluza 3, D. Kluza)
Żółta kartka: Grudnik (Boanerges)
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Gruszecki, M. Kluza, D. Kluza, Grudnik, Świderski, Turlej
DRUG-ony: Płatek – Kurylak, Filipowski, K. Zaczyk, L. Zaczyk, Działowy, Dębski, P. Knapik
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Dominik Karaś (MK Team), Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ), Adrian Gałka (Sparta Kraków)
Zawodnik kolejki: Dominik Karaś (MK Team) – zrobił Złotych na złoto.
Dywizja B:
Krakowiak – Wataha 6:7 (3:3)
(Solski 2, Janus, A. Domiczek, Bartos, Tomczyk – samobójcza – Bujas 3, Tomczyk 2, Śmietana, Kania)
Żółta kartka: Bartos (Krakowiak)
Krakowiak: Mendel – Kociński, Zając, Bartos, Idzik, O. Domiczek, A. Domiczek, Solski, Janus
Wataha: Sikora – Kania, Ilczuk, Śmietana, Bujas, Tomczyk
Ocean’s Eleven – Rocket Fuel 3:0 (0:0)
(Jan Chrapisiński 2, Tęczar)
Żółta kartka: Zajdel (Rocket Fuel)
Ocean’s Eleven: Mazur – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar
Rocket Fuel: Gross – Mrozowicz, d’Amato, Zajdel, Stańczyk, Rollauer, Bednarek, Warzecha
Żarłacze – Drink Team 2:11 (1:6)
(D. Janiszyn, K. Janiszyn – Paciora 4, P. Cholewicki 3, K. Cholewicki 2, Żaba 2)
Żółta kartka: Włodarz (Drink Team)
Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Antoszewski, W. Panek, Gajewski
Drink Team: Szala – Rajek, Lis, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Allegre, Paciora, Żaba
eNHa – Team One 4:6 (0:1)
(Bystroń 2, Pal, Koś – Zygmunt 5, Stolarski)
Żółte kartki: Chajdecki (eNHa) oraz Stolarski (Team One)
eNHa: Gibas – Warszycki, Chajdecki, Petkun, Wochnik, Bystroń, Pal, Popov, Koś
Venatores FC – Geco Team 6:3 (3:1)
(Michnowicz 2, Broński, Witek, Chowaniec, Maksymiak – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Zmarz)
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Michnowicz, Broński, Witek, M. Kopacz, Maksymiak, Chowaniec, Świątek
Geco Team: Zmarz – Gębala, Bała, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Kwarciak, Gorecki, Klich, Jaskowski
Piątki kolejki: Marceli Mazur (Ocean’s Eleven) – Hubert Bujas (Wataha), Dawid Michnowicz (Venatores FC), Paweł Cholewicki (Drink Team), Patryk Zygmunt (Team One)
Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – mecz z eNHą potwierdził, że powstrzymać Go może tylko i wyłącznie bezpośrednie trafienie meteorem.
Puchar Ligi (1/16 finału)
JRU Futsal – Żarłacze 5:0, walkower
JRU Futsal: Drużynski – Passon, Wojciechowski, Walczyk, Grych, Warchałowski
Goście nie stawili się na spotkanie
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z magazynami ligowymi Dywizji A oraz Dywizji B!
Sankcje dyscyplinarne:
Dominik Doniec (MK Team) – pauza w pięciu spotkaniach za czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie
Wojciech Górski (Hattrick) – pauza w jednym spotkniu za czerwoną kartkę za akcję ratunkową
Zaktualizowałem również regulamin o zapis dotyczący barażu (5.23) i przekładania spotkań w związku z pandemią (6.1.)
Dywizja A:
Zaległy mecz 2. kolejki
AZS Collegium Medicum UJ – Boanerges 0:8 (0:5)
(D. Łęcki 3, Turlej 2, M. Kluza, D. Kluza, Świderski)
Żółta kartka: M. Kluza (Boanerges)
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter, Strug – Golonka, Zalewski, Sierny, Kokoszka, Poremba, R. Ogórek, Sieprawski
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, Świderski, Sz. Kluza, D. Kluza, K. Łęcki, M. Kluza, Turlej
Piątka zaległej kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Wasyl Khulla (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Dawid Łęcki (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki) – mimo, że defensywa rywali była skupiona jak Sasin na wyborach to i tak załadował czwórkę.
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 6:5 (2:4)
(Ścieszka 2, Piwowarczyk 2, Khulla, Ochel – Kępka 2, Jurczyk, Szubartowski, Karaś)
Żółta kartka: M. Knapik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Czerwona kartka: Doniec (MK Team, 40. minuta – za niesportowe zachowanie)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Khulla, Otrębski, Piwowarczyk, Polachow, Pohl, Ogonek, Klęk, Ścieszka, Ochel
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Prochwicz, Jurczyk
AZS Collegium Medicum UJ – Racing Kart – tor gokartowy 4:7 (1:4)
(Banaczyk 2, Migoń 2 – Ciuśniak 3, Nowak 3, Grochalski)
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Golonka, R. Ogórek, Poremba, Banaczyk, Migoń, Kokoszka, Karpiński
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Grochalski, D. Nowak, Ciuśniak, Lekki, Błachut, Urbaniec
Złote Chłopaki – Boanerges 3:6 (0:4)
(Mazur 2, Wałaszek – M. Kluza 4, Turlej, K. Łęcki)
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, Mierzejewski, Wałaszek, Łyduch, Dutka
Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Turlej, Cebula, Grabski
Nie Przez Środek – Hattrick 2:6 (0:2)
(Maciejaszek, Bartosik – Bałchan 3, Barański, Fischer, Makuła)
Czerwona kartka: Górski (Hattrick, 29. Minuta – akcja ratunkowa)
Nie Przez Środek: Cnota – Pytel, Popławski, Piwowarski, Rokosz, Kowalski, Maciejaszek, Rymarski, Bartosik
Hattrick: Gajoch – Górski, Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Makuła, Fischer
DRUG-ony – Sparta Kraków 5:2 (2:0)
(K. Zaczyk 2, L. Zaczyk, Działowy, P. Knapik – Gruchała 2)
Żółte kartki: Dębski i P. Knapik (obaj DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – K. Zaczyk, Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski, P. Knapik, L. Zaczyk
Sparta Kraków: Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Marcin Kluza (Boanerges), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Krzysztof Zaczyk (DRUG-ony)
Zawodnik kolejki: Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – wydarł MK Teamowi punkty z gardła.
Dywizja B:
Wataha – Ocean’s Eleven 7:11 (2:4)
(Tomczyk 2, Szczepan 2, Bielski 2, Bujas – Jan Chrapisiński 4, Smoluch 2, Jakub Chrapisiński 2, Kowalewski 2, Tęczar)
Wataha: Sikora – Rębacz, Ilczuk, Stepaniak, Bielski, Bujas, Szczepan, Tomczyk
Ocean’s Eleven: Szkodny, Marceli, M. Ogórek, Smoluch, Ostrowski, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Kowalewski, Tęczar, Mikoś
Team One – Venatores FC 3:2 (3:0)
(Zygmunt 2, Karpeta – Witek, Królikowski)
Żółta kartka: Witek (Venatores FC)
Team One: Bath – Wolan, Oussouss, Zygmunt, Karpeta, Concia
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Michnowicz, Broński, Witek, Chowaniec, Kopacz, Pyda, Maksymiak, Królikowski
Rocket Fuel – Żarłacze 7:4 (4:1)
(Bednarek 2, Stańczyk 2. Małucha, Mrozowicz, d’Amato – Sobesto 2, Wieszeniewski, Gajewski)
Żółta kartka: Bednarek (Żarłacze)
Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Zajdel, Rollauer, Warzecha, Mrozowicz, Bednarek, Stanczyk, Małucha
Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Antoszewski, Czajczyk, Panek, Wieszeniewski, K. Janiszyn, Gajewski, Kopec
Geco Team – JRU Futsal 2:7 (0:1)
(J. Kostrzewa, Jaskowski – J. Kowaliński 3, Grych 2, B. Kowaliński, Bała – samobójcza)
Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Klich, Bała, Kwarciak, Gębala, Gorecki, Jaskowski
Drink Team – eNHa 7:2 (6:1)
(P. Cholewicki 4, Żaba 2, K. Cholewicki – Rajczyk, Koś)
Żółte kartki: K. Cholewicki (Drink Team) oraz Ciuruś (eNHa)
Drink Team: Szala – Rajek, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Rajczyk, Petkun, Gaca, Wochnik, Chajdecki, Ciuruś, Koś
Piątka kolejki: George Bath (Team One) – Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Jarosław Grych (JRU Futsal), Tomasz bednarek (Rocket Fuel), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven) – ojciec pierwszego, historycznego zwycięstwa Ocean’s Eleven
Puchar Ligi – 1/16 finał
Rocket Fuel – Krakowiak 0:0, karne 2:3
karne: 1:0 Krzmień, 1:1 Gicala, 1:1 Bednarek (Mendel obronił), 1:2 Zając, 2:2 Warzecha, 2:3 Bartos
Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Krzemień, Zajdel, Bednarek, Rollauer, Stańczyk, Warzecha, Mrozowicz
Krakowiak: Mendel – Gicala, Solski, Zając, Neumann, O. Domiczek, A. Domiczek, Bartos, Janus
Dywizja A:
Racing Kart – tor gokartowy – Hattrick 11:4 (5:1)
(Lekki 4, D. Nowak 3, Majewski 2, Ciuśniak 2 – Makuła 2, Bałchan, Górski)
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – D. Nowak, Grochalski, Ciuśniak, Lekki, Majewski
Hattrick: Gajoch – Górski, Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer
MK Team – AZS Collegium Medicum UJ 5:0 (3:0)
(Kępka 2, Szubartowski, Karaś, Warszawa)
Żółte kartki: Prochwicz i Szubartowski (MK Team) oraz Strug i Golonka (AZS Collegium Medicum UJ)
MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Jurczyk, Kępka, Warszawa, Prochwicz, Rogowski, Doniec
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Orłowski, Golonka, Ogórek, Zalewski, Sierny, Konik, Poremba, Kokoszka
Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 10:4 (2:1)
(M. Kluza 4, D. Kluza 4, K. Łęcki 2 – Khulla, Piwowarczyk, Polachow, Ścieszka)
Żółte kartki: D. Łęcki i K. Łęcki (Boanerges)
Boanerges: Dybała – D. Kluza, D. Łęcki, Gruszecki, Cebula, M. Kluza, K. Łęcki, Grabski, Turlej
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Ogonek, Klęk, Khulla, Otrębski, Piwowarczyk, Polachow, Ścieszka, Pohl
Sparta Kraków – Złote Chłopaki 4:7 (1:6)
(Gałka 2, Kułaga, Dziurdzia – samobójcza – Wałaszek 3, M. Kuc 2, Mazur, Dutka)
Żółte kartki: Gruchała i Grabiec (Sparta Kraków)
Sparta Kraków: Dudzik – Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała, Gałka
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Wałaszek, M. Kuc, Mierzejewski, Dziurdzia, Łyduch, Mazur, Dutka
DRUG-ony – Nie Przez Środek 5:6 (2:2)
(L. Zaczyk 2, Kurylak, Filipowski, Działowy – Świerad 2, Rokosz 2, Rymarski 2)
Żółta kartka: Miłosz (Nie Przez Środek)
DRUG-ony: Płatek – Skiba, Kurylak, Filipowski, Działowy, Debski, K. Zaczyk, L. Zaczyk, Rodrigues
Nie Przez Środek: Piwowarski, Świerad, Rokosz, Bartosik, Pytel, Maciejaszek, Piwowarski, Miłosz, Rymarski
Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Marcin Kluza (Boanerges), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Dawid Rymarski (Nie Przez Środek)
Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – najlepszy na boisku w starciu Mistrza z wicemistrzem
Dywizja B:
Ocean’s Eleven – Krakowiak 3:5 (1:3)
(Kowalewski 2, Ostrowski – Gicala 3, A. Domiczek, O. Domiczek)
Żółta kartka: Gicala (Krakowiak)
Ocean’s Eleven: Szkodny – Jan Chrapisiński, Tęczar, Smoluch, M. Ogórek, Kowalewski, Ostrowski, Jakub Chrapisiński
Krakowiak: Mendel – Kot, O. Domiczek, A. Domiczek, Gicala, Idzik, Zając, Bartos, Janus
JRU Futsal – Team One 4:1 (1:0)
(J. Kowaliński 2, Pancerz 2 – Zygmunt)
JRU Futsal: Drużyński – J. Kowaliński, Pancerz, Wojciechowski, B. Kowaliński, Walczyk, Passon
Team One: Zajączkowski – Wolan, Karpeta, Zygmunt, Stolarski, Concia, Oussouss, Skim
Żarłacze – Wataha 6:3 (4:1)
(D. Janiszyn 2, Kopeć, Gajewski, K. Janiszyn, Sobesto – Śmietana, Tomczyk, Kania)
Żółta kartka: Kania (Wataha)
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Panek, Kopeć, Wieszeniewski, Gajewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Sobesto
Wataha: Robak – Ilczuk, Kania, Tomczyk, Szczepan, Bielski, Śmietana
eNHa – Rocket Fuel 4:3 (2:1)
(Ciuruś, Wochnik, Bystroń, Rajczyk – Warzecha, Zajdel, Bednarek)
eNHa: Gibas – Ciuruś, Chajdecki, Wochnik, Petkun, Warszycki, Bystroń, Rajczyk, Górka
Rocket Fuel: Gross – Krzemień, Rollauer, Bińczyki, Małucha, Warzecha, Zajdel, Bednarek, Stańczyk, Mrozowicz
Venatores FC – Drink Team 3:4 (0:2)
(Witek 2, Kubal – P. Cholewicki 2, Żaba, K. Cholewicki)
Żółte kartki: Michnowicz i Maksymiak (Venatores FC)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Broński, Chowaniec, Maksymiak, Kubal, Świątek
Drink Team: Szala – Ordonez, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Rajek, Żaba
Piątka kolejki: Marcin Sapuła (Venatores FC) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Jarosław Gicala (Krakowiak), Grzegorz Pancerz (JRU Futsal), Rafał Ciuruś (eNHa)
Zawodnik kolejki: Grzegorz Pancerz (JRU Futsal) – wchodzi w buta z ligę, godnie zastępując Skowrona.
Puchar Ligi 1/16 finału
Geco Team – Venatores FC 3:4 (1:2)
(Jaskowski 2, J. Kostrzewa – Broński, Michnowicz, Kubal, Bała – samobójcza)
Geco Team: Gębala – Bała, Jaskowski, Klich, K. Kostrzewa, J, Kostrzewa, Gorecki
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Broński, Chowaniec, Michnowicz, Królikowski, Kubal, Kopacz, Maksymiak