Miesiąc: Lipiec 2020

Czyste Buty z dubletem! Nie Przez Środek awansuje do elity!

Puchar Ligi – mecz o 3. miejsce

 

Hattrick – Team One 5:8 (4:3)

(Makuła 3, Bałchan, Walerowski – Zygmunt 5, Stolarski 3)

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Bałchan, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer

Team One: Zajączkowski – Wolan, Zygmunt, de Sousa, Wyporski, Stolarski

 

 

Puchar Ligi – finał

 

DRUG-ony – Czyste Buty 1:5 (0:3)

(Działowy – K. Łęcki 2, D. Łęcki, Grabski, Gruszecki)

DRUG-ony: Płatek – Skiba, Świderek, Działowy, Dębski, P. Knapik, L. Zaczyk

Czyste Buty: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski, Turlej, S. Kluza, M. Kluza, Cebula, Gruszecki

 

 

Dywizja A:

 

MK  Team – Złote Chłopaki 4:3 (2:2)

(Karaś 2, Goraj, Warszawa – M. Kuc 3)

MK Team: Jamka – Kępka, Warszawa, Goraj, Jurczyk, Karaś

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, M. Kuc, Dziurdzia, Łyduch, Savchuk

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUG-ony 3:9 (2;4)

(Ścieszka 2, Dębski – samobójcza – Filipowski 4, Skiba 2, Dębski 2, Świderek)

Żółte kartki: Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz P. Knapik (DRUG-ony)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik – W. Kopacz, Pohl, Piwowarczyk, Polachow, Klęk, Ścieszka

DRUG-ony: P. Knapik – Skiba, Filipowski, Działowy, Dębski, Świderek

 

Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Marek Kuc (Złote Chłopaki), Dominik Karaś (MK Team), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Maksym Dębski (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki: Dominik Karaś (MK Team) – wyjaśnił wszelkie spekulacje odnośnie tego której drużynie należy się miejsce na najniższym stopniu podium.

 

Dywizja B:

 

Consorfrut Polska – Wataha 0:5, walkower

Wataha: Gąsior – Tomczyk, Szczepan, Ilczuk, Kania, Rębacz, Bujas

Gospodarze nie pojawili się na meczu

 

Racing Kart – tor gokartowy – Team One 8:4 (4:2)

(Grochalski 3, Sularz 3, Kościółek, Błachut – Zygmunt 3, Wolan)

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Grochalski, Kościółek, Sularz, Błachut

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Wolan, Stolarski, De Sousa

 

eNHa – Rocket Fuel 4:6 (2:4)

(Rajczyk 2, Petkun, Wochnik – Krzemień 2, Bednarek, Stańczyk, Zajdel, P. Gibas – samobójcza)

Żółte kartki: d’Amato i Bednarek (Rocket Fuel)

eNHa: P. Gibas – Rajczyk, Warszycki, Petkun, Wochnik, Ciuruś, Dudek

Rocket Fuel: Gross – Rollauer, d’Amato, Bednarek, Stańczyk, Krzemień, Zajdel, Mrozowicz

 

Nie Przez Środek – Venatores FC 14:0 (4:0)

(Rymarski 6, Świerad 3, Piwowarski 2, Bartosik, Pytel, Wolarek)

Nie Przez Środek: Teterycz – Bartosik, Świerad, Piwowarski, Rymarski, Pytel, Wolarek

Venatores FC: Pakuła – Michnowicz, Broński, Chowaniec, Światek, Zimowski, Witek, M. Kopacz

 

Geco Team – Krakowiak 1:8 (1:1)

(Ambicki – Kot 3, Janus 2, Neumann, Matus, O. Domiczek)

Geco Team: Zmarz – Gorecki, Jaskowski, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Gębala, Ambicki, Klich

Krakowiak: Biel – Neumann, Kociński, Kot, Zając, P. Bajerczak, Janus, Matus, O. Domiczek, A. Domiczek

 

Sparta Kraków – Microtec 4:8 (3:3)

(Grabiec, Gałka, Kawula, Lachowicz – Skowron 5, J. Kowaliński 2, Warchałowski)

Żółta kartka: Dudzik (Sparta Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, Gałka, Przeniosło, Kawula, Lachowicz, Kułaga

Microtec: Drużyński – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Skowron, Grych, Warchałowski

 

Piątka kolejki: Krzysztof Gross (Rocket Fuel) – Krystian Grochalski (Racing Kart – tor gokartowy), Dawid Rymarski (Nie Przez Środek), Tomasz Kot (Krakowiak), Łukasz Skowron (Microtec)

Zawodnik kolejki: Łukasz Skowron (Microtec) – kto wie na którym miejscu Microtec zakończyłby sezon, gdyby grał w każdym meczu…

MK Team ponownie z brązem, trzech chętnych do awansu do Dywizji A

Dywizja A:

 

Złote Chłopaki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 7:3 (3:2)

(M. Kuc 3, Krajewski 2, Łyduch, Mierzejewski – Ścieszka 2, Pohl)

Żółte kartki: Kargula (Złote Chłopaki) oraz Ścieszka i Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Czerwona kartka: W. Kopacz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 40. Minuta – za drugą żółtą)

Złote Chłopaki: Kargul – Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch, M. Kuc, Krajewski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz – Khulla, Klęk, Ścieszka, Polachow, Pohl

 

Hattrick – MK Team 7:8 (3:3)

(Janowicz 2, Makuła 2, Barański 2, Walerowski – Szubartowski 3, Jurczyk 2, Warszawa, Karaś, Doniec)

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz

MK Team: Jamka – Jurczyk, Goraj, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Doniec

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Marek Kuc (Złote Chłopaki), Maciej Szubartowski (MK Team), Dominik Karaś (MK Team), Piotr Janowicz (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dominik Karaś (MK Team) – miał udział przy każdej z ośmiu bramek swego zespołu, które zapewniły MK Teamowi drugi raz z rzędu brązowe medale.

 

Puchar Ligi – półfinały

DRUG – ony – Hattrick 3:3 (3:1) karne 3:2

(K. Zaczyk, L. Zaczyk, Slusarczyk – Makuła 2, Górski)

Karne: 0:1 Janowicz, 1:1 L. Zaczyk, 1:2 Barański, 1:2 Ślusarczyk (Gajoch obronił), 1:2 Makuła (Płatek obronił),  2:2 Świderek, 2:2 Górski (Płatek obronił), 3:2 K. Zaczyk

 

DRUG – ony: Płatek – K. Zaczyk, Skiba, Świderek, Ślusarczyk, Knapik, Dębski, L. Zaczyk

Hattrick: Gajoch – Górski, Mikrut, Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz

 

Czyste Buty – Team One 5:4 (2:2)

(Turlej 2, Cebula, M.Kluza, Gruszecki – Zygmunt 3, Oussouss)

Czyste Buty: Dybała – Gruszecki, D. Łęcki, K. Łęcki, S. Kluza, M. Kluza, Matławski, Turlej, Cebula

Team One: Bath – Nelson, Oussouss, Wolan, Zygmunt, Stolarski

 

Dywizja B:

 

Drink Team – Team One 2:15 (0:6)

(Włodarz, Lis – Zygmunt 8, Oussouss 3, Wolan, Wyporski, Włodarz – samobójcza, Cabeza – samobójcza)

Drink Team: Rajek – Włodarz, Cabeza, Lis, Żaba

Team One: Kujawka – Karpeta, Zygmunt, Wolan, Wyporski, Oussouss

 

Krakowiak – Consoerfrut Polska 5:0, walkower

Krakowiak: Janus, A. Domiczek, O. Domiczek, P. Bajerczak, K. Bajerczak, Neumann, Matus

 

Racing Kart – tor gokartowy – Nie Przez Środek 3:5 (0:2)

(Lekki, Nowak, Ciuśniak – Bartosik 2, Pytel, Wolarek, Forysiński)

Żółta kartka: Pytel (Nie Przez Środek)

Racing Kart – tor gokartowy: Błachut – Lekki, Nowak, Ciuśniak

Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Bartosik, Piwowarski, Maciejaszek, Pytel, Wolarek, Rymarski, Forysiński

 

eNHa – Venatores FC 8:9 (5:5)

(Wałaszek 4, Gaca 3, Ciuruś – Chowaniec 2, Witek 2, Broński, Pyda, Zimowski, Maksymiak, Świątek)

Żółta kartka: Ciuruś (eNHa)

eNHa: Gibas – Ciuruś, Wochnik, Wałaszek, Gaca, Górka

Venatores FC: Pakuła – Maksymiak, Królikowski, Świątek, Zimowski, Witek, Pyda, Chowaniec, Broński, Michnowicz

 

Sparta Kraków – Rocket Fuel 5:3 (1:1)

(Grabiec , Kawula, Lachowicz, Gałka, Gruchała – Jarosz 2, Stańczyk)

Sparta Kraków: Dudzik – Lachowicz, Gałka, Kawula, Grabiec, Przeniosło Gruchała

Rocket Fuel: Mrozowicz, d’Amato, Zajdel, Stańczyk, Bednarek, Jarosz, Krzemień

 

Wataha – Microtec 2:8 (1:2)

(Bujas 2 – J. Kowaliński 3, B. Kowaliński 3, Skowron 2)

Żółta kartka: Bujas (Wataha)

Wataha: Rębacz, Bujas, Śmietana, Kania, Stepaniak, Ilczuk

Microtec: Drużyński – Grych, Walczyk, Skowron, J. Kowaliński, B. Kowaliński

 

Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Patryk Zygmunt (Team One), Mateusz Świerad (Nie Przez Środek), Piotr Chowaniec (Venatores FC), Łukasz Skowron (Microtec)

Zawodnik kolejki: Piotr Chowaniec (Venatores FC) – bycie najlepszym zawodnikiem swojej druzyny w meczu przeciwko starej drużynie musiało mieć cudowny smak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje znów ze srebrem, RK – tor gokartowy awansują do Dywizji A!

Dywizja A:

 

Złote Chłopaki – Hattrick 5:3 (1:1)

(Kaniewski, Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch, Barański – samobójcza – Janowicz 2, Barański)

Zółte kartki: Savchuk i Kaniewski (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Savchuk, Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer

 

MK Team – Czyste Buty 6:6 (2:4)

(Karaś 3, Doniec 2, Jurczyk – M. Kluza 3, K. Łęcki 3)

Żółta kartka: Doniec (MK Team)

MK Team: Jamka – Warszawa, Karaś, Jurczyk, Doniec, Kępka, Prochwicz, Szubartowski

Czyste Buty: Cebula – Gruszecki, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Dominik Karaś (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty), Dominik Doniec (MK Team), Zbigniew Łyduch (MK Team)

Zawodnik kolejki: Dominik Karaś (MK Team) – Najlepszy asystent Ligi, tym razem jako snajper, a Jego drużyna zdołała zremisować ze świeżo upieczonym Mistrzem, mimo, że przegrywała już trzema bramkami na 9 minut przed końcem spotkania

 

Dywizja B:

 

Microtec – Geco Team 2:1 (0:0)

(Widomski, Warchałowski – Klich)

Microtec: Drużyński – Walczyk, Musiał, Wojciechowski, Widomski, Warchałowski

Geco Team: Zmarz – Jaskowski, Górecki, Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Gębala, Ambicki

 

Consorfrut Polska  – Nie Przez Środek 0:5, walkower

Nie Przez Środek: Teterycz – Popławski, Rymarski, Piwowarski, Świerad, Bartosik, Pytel

Gospodarze nie stawili się na mecz

 

Team One – eNHa 9:7 (4:1)

(Zygmunt 8, Karpeta – Gaca 3, Górka 3, Chadaj)

Żółta kartka: Petkun (eNHa)

Team One: Zajączkowski – Karpeta, Wolan, Wyporski, Oussouss, Tokarz, Zygmunt

eNHa: Gibas – Petkun, Górka, Rajczyk, Gaca, Kaspreczyk, Chadaj

Rocket Fuel – Drink Team 4:12 (1:6)

(d’Amato, Jarosz, Mrozowicz, Bednarek – K. Cholewicki 4, P. Cholewicki 4, Włodarz 3, Ordonez)

Żółta kartka: d’Amato (Rocket Fuel)

Rocket Fuel: Gross – d’Amato, Zajdel, Jarosz, Stańczyk, Mrozowicz, Bednarek, Rollauer

Drink Team: Rajek – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Cabeza, Ordonez, Żaba

 

Krakowiak – Wataha 2:12 (2:2)

(K. Bajerczak 2 – Tomczyk 3, Bujas 3, Majda 2, Śmietana, Ilczuk, Szczepan, Janus – samobójcza)

Żółta kartka: Neumann (Krakowiak)

Czerwona kartka: Zając (Krakowiak, 34. minuta – akcja ratunkowa)

Krakowiak: Biel – Zając, O. Bajerczak, K. Bajerczak, O. Domiczek, Janus, Neumann

Wataha: Gąsior – Tomczyk, Śmietana, Ilczuk, Bujas, Szczepan, Majda

 

Venatores FC – Racing Kart – tor gokartowy 3:14 (1:4)

(Broński, Maksymiak, Światek – Lekki 7, Ciuśniak 5, Grochalski, Pakuła – samobójcza)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Zimowski, M. Kopacz, Witek, Broński, Maksymiak, Świątek, Pakuła

Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Lekki, CIuśniak, Błachut, Grochalski, Kościółek

 

Piątka kolejki: Arkadiusz Zmarz (Geco Team) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Patryk Zygmunt (Team One), Marcin Włodarz (Drink Team), Hubert Bujas (Wataha)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – samodzielnie zdemontował eNHę

 

Cwiercfinały Pucharu Ligi:

 

DRUG-ony – Sparta Kraków 5:3 (5:0)

(Filipowski 2, Działowy, Slusarczyk, L. Zaczyk – Gruchała, Kułaga, Przeniosło)

Żółta kartka: Dębski (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Świderek, Działowy, Ślusarczyk, Dębski, Knapik, L. Zaczyk

Sparta Kraków: Dudzik –  Grabiec, Gruchała, Kułaga, Gałka, Przeniosło, Lachowicz

 

Hattrick – Drink Team 1:0 (0:0)

(Makuła)

Żółta kartka: Rybski (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Janowicz, Fischer, Makuła

Drink Team: Rajek – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Ordonez, Włodarz, Cabeza, Żaba

 

 

 

 

 

Magazyny ligowe bedą opóźnione oraz sankcje dyscyplinarne

Magazyny ligowe z tego tygodnia najprawdopodobniej pojawią się dopiero pod koniec przyszłego tygodnia wraz z magazynami z kolejnej kolejki. Najmocniej przepraszam za komplikacje

 

Sankcje dyscyplinarne:

Mykhoła Petkun (eNHa) – pauza w jednym meczu za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Vitalyi Savchuk (Złote Chłopaki) – pauza w jednym meczu za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki) – pauza w jednym meczu za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Dariusz Zając (Krakowiak) – pauza w jednym meczu za czerwoną kartkę za akcję ratunkową

Czyste Buty znów Mistrzem Nowej Huty w futsalu!

Dywizja A:

 

DRUG-ony – MK Team 2:5 (0:4)

(Filipowski, Działowy – Szubartowski, Doniec, Kępka, Karaś, Jurczyk)

Żółta kartka: Ślusarczyk (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – Ślusarczyk, Świderek, Działowy, Dębski, Kubior, L. Zaczyk, Filipowski

MK Team: Jamka – Kępka, Warszawa, Karaś, Prochwicz, Doniec, Jurczyk, Szubartowski

 

Czyste Buty – Złote Chłopaki 7:4 (3:2)

(K. Łęcki 3, M. Kluza 2, Matławski, Grudnik – M. Kuc 2, Krajewski, Łyduch)

Czyste Buty: Dybała – M. Kluza, Matławski, D. Kluza, Sz. Kluza, Grudnik, Turlej, K. Łęcki

Złote Chłopaki: Kargul – Krajewski, Mierzejewski, Łyduch, Dziurdzia, Kaniewski, M. Kuc

 

Hattrick – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:9 (0:3)

(Barański 2, Rybski, Janowicz – Ścieszka 5, Polachow 2, Khulla, Pohl)

Żółte kartki: Gajoch i Walerowski (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Barański, Makuła, Walerowski, Rybski, Fischer, Janowicz

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Piwowarczyk, Pohl, Otrębski, Klęk, Khulla, Ścieszka, Polachow

 

Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Konrad Łęcki (Czyste Buty), Dominik Karas (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty)

Zawodnik kolejki: Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – nieudany cwierfinał Pucharu Ligi powetował sobie tak, że nie było czego zbierac.

 

Dywizja B:

 

Consorfrut Polska – Racing Kart – tor gokartowy 4:7 (2:4)

(Bodziony 3, Mateja – Lekki 4, Ciuśniak 2, Nowak)

Consorfrut Polska: Przybyłek – Przywara, Sternal, Kossak, Bodziony, Handziak, Mateja

Racing Kart – tor gokartowy: Kościółek – Serafin, Błachut, Ciuśniak, Lekki, Nowak

 

Venatores FC – Drink Team 4:3 (1:0)

(Królikowski 2, Witek, Pyda – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki)

Żółte kartki: Maksymiak i Królikowski (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Pyda, Broński, Maksymiak, Zimowski, Królikowski, Witek

 

Nie Przez Środek – eNHa 5:1 (3:1)

(Rymarski 2, Bartosik, Pytel, Wolarek – Rajczyk)

Żółte kartki: Warszycki i P. Gibas (eNHa)

Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Bartosik, Rymarski, Piwowarski, Popławski, Pytel, Wolarek

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Wochnik, Górka, Petkun, Rajczyk, Gaca, Ciuruś

 

Microtec – Krakowiak 9:3 (3:2)

(Skowron 3, Grych, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Widomski, Warchałowski, Wojciechowski – O. Domiczek, D. Zając, Kociński)

Microtec: Ofiarski – Mularczyk, Grych, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Widomski, Warchałowski, Wojciechowski, Skowron

Krakowiak: Biel – Janus, P. Bajerczak, A. Domiczek, O. Domiczek, Zając, Kociński, Kot

 

Team One – Sparta Kraków 1:6 (1:3)

(Zygmunt – Gałka 2, Przeniosło, Gruchała, Grabiec, Lachowicz)

Team One: Zajączkowski – Wolan, Wyporski, Oussouss, Da Sousa, Tokarz, Sobczyk, Zygmunt

Sparta Kraków: Dudzik – Kawula, Przeniosło, Gruchała, Grabiec, Lachowicz, Gałka

 

Rocket Fuel – Geco Team 6:1 (3:1)

(Bednarek 2, Jarosz 2, Krzemień 2 – Gębala)

Żółta kartka: Bednarek (Rocket Fuel)

Rocket Fuel: Gross – Bednarek, Jarosz, Zajdel, Rollauer, Krzemień, d’Amato, Stańczyk

Geco Team: Zmarz – Abmicki,  K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Klich, Jaskowski, Gebala

 

Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Piotr Królikowski (Venatores FC), Łukasz Skowron (Microtec), Dawid Rymarski (Nie Przez Środek)

Zawodnik kolejki: Piotr Królikowski (Venatores FC) – reżyser chyba najlepszego meczu w historii Venatores FC

 

Puchar Ligi (cwiercfinały)

 

Team One – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 6:5 (1:5)

(Zygmunt 4, Wolan, Oussouss – Ścieszka 2, Klęk, Ogonek, Khulla)

Team One: Zajączkowski – Wolan, Zygmunt, de Sousa, Oussouss, Zabawski, Sobczyk, Stolarski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Piwowarczyk, Otrębski, Pohl, Ogonek, Klęk, Ścieszka, Khulla

 

Nie Przez Środek – Czyste Buty 3:8 (1:6)

(Świerad 2, Popławski – K. Łęcki 3, M. Kluza 2, S. Kluza, D. Kluza, Cebula)

Żółta kartka: Matławski (Czyste Buty)

Nie Przez Środek: Teterycz – Piwowarski, Popławski, Bartosik, Świerad, Pytel

Czyste Buty: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, M. Kluza, S. Kluza, D. Kluza, Matławski, Cebula