Serdecznie zapraszam do obejrzenia czy raczej wysłuchania nowych magazynów ligowych
W kolejnej serii spotkań będą pauzować Karol Michalik (Popalone Styki) oraz Rafał Bonek (Microtec) ukarani czerwonymi kartkami za akcje ratunkowe.
Dywizja A:
Złote Chłopaki – MK Team 3:3 (2:1)
(Mierzejewski 2, Starzycki – Szubartowski 2, Kępka)
Żółta kartka: Kaniewski (Złote Chłopaki)
Złote Chłopaki: Pieczonka – Gnutek, Mierzejewski, Kaniewski, Maj, Starzycki, Dzikowski, Załuski, Łyduch
MK Team: Guliński, Jamka – Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Grabiec, Warszawa, Doniec
DRUG-ony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:5 (1:0)
(Rogóż, Działowy – Ścieszka 4, Otrębski)
Żółte kartki: Dębski (DRUG-ony) oraz Pohl i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Khulla, Kotula, Pohl, Ogonek, Ścieszka, Otrębski, Piwowarczyk
Drink Team – Microtec 8:2 (5:0)
(P. Cholewicki 3, Ordonez 3, K. Cholewicki, Paciora – J. Kowaliński, B. Kowaliński)
Czerwona kartka: Bonek (Microtec, 40. minuta – akcja ratunkowa)
Drink Team: Szala – Rajek, Włodarz, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Lis, Paciora, Ordonez, Żaba
Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Musiał, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Zając, Bonek, Wandasz
AZS Collegium Medicum UJ – Czyste Buty 4:3 (2:2)
(Poremba 3, Surdacki – Cebula, M. Kluza, D. Kluza)
AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Surdacki, Sierny, Konik, Kokoszka, Poremba, Banaczyk
Czyste Buty: Dybała – Cebula, Gruszecki, Turlej, D. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza
Piątka kolejki: Sergiusz Palion (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Łukasz Poremba (AZS Collegium Medicum UJ), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Szubartowski (MK Team), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Łukasz Poremba (AZS Collegium Medicum UJ) – tylko dzięki Niemu AZS przełamał się w mecz z obrońcą tytułu.
Dywizja B:
Wataha – Żarłacze 8:4 (3:1)
(Śnieżek 4, Tomczyk, Brzeń, Stepaniak, Ilczuk – D. Janiszyn 2, K. Janiszyn 2)
Żółta kartka: Antoszewski (Żarłacze)
FC Wataha: Gąsior – Bielski, Tomczyk, Śnieżek, Brzeń, Kania, Stepaniak, Ilczuk
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Sobesto, Wieszeniewski, Wróblewski, Kopeć, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn
Pumas Kraków – Venatores FC 5:5 (1:3)
(Nowak 3, Dadouch 2 – Witek 2, Michowicz, Chowaniec, Broński)
Żółta kartka: Dadouch (Pumas Kraków)
Pumas Kraków: Ziobroń – Osiecki, Marczak, Nowak, Konopka, Wojtych, Dadouch
Venatores FC: Sapuła – Broński, Witek, Chowaniec, Michnowicz, Pakuła, Wątroba, Zimowski, Kopacz
eNHa – Team One 4:3 (3:1)
(Czaja 3, Długosz – Zygmunt 3)
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Krajewski, Kubior, Górka, Piskorz, Kaserczyk, Czaja, Długosz, Wochnik
Team One: Ferreira – Wolan, Karpeta, Zygmunt, Wyporski, Sobczyk, Zabawski, De Sousa, Magalhaes
Hattrick – Popalone Styki 14:1 (5:1)
(Górski 6, Janowicz 4, Bałchan 2, Mikrut, Gruszczyński – Szlag)
Czerowna kartka: Michalik (Popalone Styki, 14 minuta – akcja ratunkowa)
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Bałchan, Barański, Gruszczyński, Fischer, Janowicz, Górski
Popalone Styki: Suchanek – Kieblesz, M. Gal, Szlag, Uroda, Michalik, Pasiut
Piątka kolejki: Paweł Gibas (eNHa) – Mateusz Śnieżek (Wataha), Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Norbert Czaja (eNHa), Wojciech Górski (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Dariusz Nowak (Pumas Kraków) – w ostatniej chwili uratował remis Pumasom
Magazyn ligowy na jutubie. Oglądajcie od 0:26, bo w montażu filmów jestem tak samo dobry jak w grze w futsal!
Popalone Styki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:10 (1:2)
(Michalik 2 – Piwowarczyk 4, Ogonek 3, Khulla, Pohl, W. Kopacz)
Popalone Styki: Suchanek – Pasiut, Szlag, J. Gal, Michalik, Kieblesz, M. Gal, Uroda
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, M. Knapik, Kotula, Pohl, Khulla, Piwowarczyk, Ogonek, Połomski
Czyste Buty – FC Wataha 5:3 (3:0)
(M. Kluza 3, S. Kluza, Gruszecki – Tomczyk 2, Śnieżek)
Czyste Buty: Dybała – Cebula, M. Kluza, D. Kluza, S. Kluza, Gruszecki,
FC Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bartusiak, Śnieżek, Bodziony, Tomczyk, Brzeń, Ignasik
Żarłacze – Team One 0:2 (0:0)
(De Sousa, Karpeta)
Żółta kartka: Czajczyk (Żarłacze)
Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Sobesto, Czajczyk, Połubiński, Panek, Wieszeniewski, Antoszewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn
Team One: Ferreira – Markiewicz, Wolan, Wyporski, Karpeta, De Sousa, Siquera, Maghalaes
eNHa – MK Team 5:8 (2:4)
(Ludwig 2, Górka, Długosz, Apostolski – Karaś 4, Szubartowski 3, Jurczyk)
Żółte kartki: Czaja i Apostolski (eNHa)
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Górka, Ludwig, Długosz, Czaja, Wochnik, Apostolski
MK Team: Jamka, Guliński – Karaś, Kępka, Szubartowski, Jurczyk, Warszawa, Grabiec, Doniec
Drink Team – AZS Collegium Medicum UJ 5:5 (2:4), karne 5:4
(K. Cholewicki 2, P. Cholewicki, Włodarz, Ordonez – Cempa 3, Sierny, Kokoszka)
Karne: 0-1 Cempa, 1-1 K. Cholewicki, 1-2 Sierny, 2-2 P. Cholewicki, 2-3 Poremba, 3-3 Ordonez, 3-4 Surdacki, 4-4 K. Cholewicki, 4-4 Kokoszka (obok bramki), 5-4 K. Cholewicki
Żółta kartka: K. Cholewicki (Drink Team)
Drink Team: Szala – Rajek, Lis, K. Cholewicki, P. Choleiwcki, Włodarz, Paciora, Ordonez, Żaba, Palonek
AZS Collegium Medicum UJ: Zawiślak – Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Kokoszka, Poremba
Pumas Kraków – Złote Chłopaki 8:2 (1:1)
(Zębala 3, Nowak 2, Pyciak, Dadouch, Grochalski – Załuski, Maj)
Pumas Kraków: Ziobroń – Pyciak, Marczak, Nowak, Dadouch, Wojtych, Zębala, Grochalski
Złote Chłopaki: Cieślak – Kaniewski, Mierzejewski, Łyduch, Dzikowski, Załuski, Kasprzycki, Maj, Pieczonka
Venatores FC – Hattrick 3:2 (3:0)
(Broński, Chowaniec, Wątroba – Górski, Makuła)
Żółte kartki: Królikowski (Venatores FC) oraz Górski i Rybski (Hattrick)
Czerwona kartka: Królikowski (Venatores FC, 40. Minuta – za drugą żółtą)
Venatores FC: Sapuła – Broński, Witek, Michnowicz, Chowaniec, Pakuła, Królikowski, Zimowski, Wątroba, Świątek, M. Kopacz
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Czernik, Walerowski, Rybski, Bałchan, Górski, Barański, Makuła
DRUG-ony – Microtec 3:0 (2:0)
(Rodrigues, Rogóż, Filipowski)
DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski
Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Zając, Czepirski, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Musiał, Walczyk, Kociński
Dywizja A:
MK Team – DRUG-ony 9:4 (2:3)
(Jurczyk 3, Wątek, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Kępka, Doniec – Działowy 2, Rogóż, Rodrigues)
Żółta kartka: Doniec (MK Team)
MK Team: Jamka, Guliński – Jurczyk, Wątek, Warszawa, Kułaga, Szubartowski, Karaś. Kępka, Doniec
DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Działowy, Filipowski
Czyste Buty – Drink Team 1:1 (1:1)
(Fanderowski – Paciora)
Żółta kartka: Turlej (Czyste Buty)
Czyste Buty: Dybała – M. Kluza, D. Łęcki, Matławski, Cebula, Fanderowski, Turlej
Drink Team: Szala – Rajek, Kręzel, Lis, Włodarz, K. Cholewicki, Paciora, Żaba, Palonek
IGLOMEN & Rodzinne Restauracje – AZS Collegium Medicum UJ 4:2 (0:2)
(Khulla 2, Ścieszka 2 – Sierny, Banaczyk)
Żółte kartki: Ogonek (IGLOMEN & Rodzinne Restauracje) oraz Surdacki (AZS Collegium Medicum UJ)
IGLOMEN & Rodzinne Restauracje: Palion – Knapik, Pohl, Klęk, Khulla, Ogonek, Ścieszka, Otrębski, Kotula
AZS Collegium Medicum UJ: Zawiślak, Ginter – Surdacki, Sierny, Migoń, Poremba, Banaczyk
Microtec – Złote Chłopaki 3:2 (1:0)
(Bonek, J. Kowaliński, Walczyk – Kaniewski, Dzikowski)
Microtec: Ofiarski – Mularczyk, Wojciechowski, Kociński, Bonek, Musiał, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Walczyk
Złote Chłopaki: Pieczonka – Gnutek, Maj, Mierzejewski, Załuski, Starzycki, Kaniewski, Dzikowski, Łyduch, Hanus
Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Wasylk Khulla (IGLOMEN & Rodzinne Restauracje), Marcin Jurczyk (MK Team), Filip Fanderowski (Czyste Buty)
Zawodnik kolejki: Marcin Jurczyk (MK Team) – reprymenda Dońca w pierwszej kolejce podziała tak budująco, że błyskawicznie doszlusował do wąskiego grona najlepszych zawodników
Zaległy mecz 1. Kolejki
AZS Collegium Medicum UJ – DRUG-ony 2:3 (1:1)
(Banaczyk 2 – Kurylak, Ślusarczyk, Rogóż)
Żółta kartka: Ślusarczyk (DRUG-ony)
Czerwona kartka: Kurylak (DRUG-ony, 26. Minuta – za faul taktyczny)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Zawiślak, Surdacki, Sierny, Poremba, Banaczyk
DRUG-ony: Płatek – Kurylak, Skiba, Ślusarczyk, Dębski, Rogóż, Świderek, Filipowski, Działowy
Dywizja B:
Team One – Pumas Kraków 16:0 (8:0)
(Zygmunt 8, Karpeta 5, Wyporski, Magalhaes, Dadouch samobójcza)
Team One: Ferreira – Wyporski, Karpeta, Zygmunt, Siqueira, Magalhaes, Pinto, Sobczyk
Pumas Kraków: Kapela – Wojtych, Dadouch, Leśniak, Konopka, Nowak
Popalone Styki – FC Wataha 6:6 (4:2)
(Pasiut 2, Michalik, M. Gal, Szlag, Kieblesz – Śnieżek 3, Stepaniak 2, Ilczuk)
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, J. Gal, M. Gal, Szlag, Kieblesz, Piszczek
FC Wataha: Ilczuk – Stepaniak, Bielski, Śnieżek
Żarłacze – eNHa 7:6 (3:3)
(D. Janiszyn 3, K. Janiszyn 2, Czajczyk 2 – Czaja 3, Piskorz, Górka, Ludwig)
Czerwona kartka: Krajewski (eNHa)
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopeć, Hańderek, Panek, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Czajczyk
eNHa: Gibas – Ludwig, Górka, Czaja, Krajewski, Długosz, Wochnik, Piskorz
Venatores FC – Hattrik 5:12 (3:7)
(Witek 2, Broński 2, M. Kopacz – Górski 3, Bałchan 2, Gruszczyński 2, Barański 2, Janowicz, Mikrut, Walerowski)
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, D. Mroczek, M. Kopacz, Pakuła, Świątek, Broński, Witek, Michnowicz, Chowaniec
Hattrick: Gajoch, Czernik – Walerowski, Mikrut, Rybski, Barański, Górski, Bałchan, Gruszczyński, Janowicz, Makuła
Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Patryk Zygmunt (Team One), Kamil Stepaniak (Wataha), Wojciech Górski (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – nasypał piachu w tryby eNHy
Z racji faktu, ze jestem w delegacji aktualizacje strony i magazyny pojawia sie dopiero w weekend. Przepraszam za niedogodnosci.
Dywizja A:
DRUG-ony – Złote Chłopaki 6:1 (2:0)
(Rogóż 2, Rodriguez, Skiba, Kurylak, Ślusarczyk – Dzikowski)
Żółta kartka: Płatek (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – Rodriguez, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Działowy, Świderek
Złote Chłopaki: Pieczonka – Dzikowski, Mierzejewski, Łyduch, Kaniewski, Gnutek, Barbacki, Skórzecki
AZS Collegium Medicum UJ – MK Team 2:6 (1:4)
(Sierny 2 – Szubartowski 2, Kępka 2, Doniec, Kępka)
Żółte kartki: Doniec i Jurczyk (MK Team)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Golonka, Surdacki, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk, Ginter
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Wątek, Warszawa, Grabiec, Kułaga
Czyste Buty – Microtec 3:3 (1:2)
(M. Kluza 2, Gruszecki – Bonek 2, Walczyk)
Żółta kartka: Wandasz (Microtec)
Czyste Buty: Dybała – D. Kluza, Fanderrowski, Sz. Kluza, Gruszecki, D. Łęcki, D. Kluza
Microtec: Pawlik – Mularczyk, Czepirski, Kociński, Wojciechowski, Musiał, Walczyk, Bonek, Wandasz, J. Kowaliński, B. Kowaliński
Drink Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:7 (0:2)
(P. Cholewicki – Ścieszka 4, Połomski 2, Otrębski)
Drink Team: Szala – P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Rajek, Żaba
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion, W. Kopacz – Połomski, Piwowarczyk, Pohl, Ścieszka, Ogonek, Klęk, Otrębski, Khulla
Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Rafał Bonek (Microtec), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Czyste Buty) – uratował punkt Mistrzowi Nowej Huty
Dywizja B:
Pumas Kraków – Żarłacze 4:9 (1:4)
(Żurek, Wojtych, Pyciak, Marczak – D. Janiszyn 5, Kopeć 2, Hańderek, Czajczyk)
Żółta kartka: Kopeć (Żarłacze)
Pumas Kraków: Żurek, Wojtych, Pyciak, Konopka, Marczak, Nowak, Leśniak, Dadouch
Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Kopeć, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Antoszewski, Połubiński, Czajczyk
eNHa – Wataha 8:3 (2:2)
(Ludwig 2, Piskorz 2, Górka 2, Warszycki, Kubior – Śnieżek 2, Tomczyk)
Żółta kartka: Czaja (eNHa)
eNHa: P. Gibas – Warszycki, Kubior, Górka, Piskorz, Długosz, Czaja, Kasperczyk, Ludwig
Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bodziony, Tomczyk, Ignasik, Śnieżek
Venatores FC – Popalone Styki 7:1 (5:0)
(Witek 3, Broński 2, Michnowicz, Królikowski – Michalik)
Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Królikowski, Michnowicz, Witek, Broński, Pakuła, Świątek, M. Kopacz
Popalone Styki: Suchanek – Szlag, M. Gal, J. Gal, Michalik, Piszczek, Uroda, Pasiut, Kieblesz
Hattrick – Team One 4:4 (1:1)
(Gruszczyński 2, Górski, Liberka – Karpeta 2, Zygmunt, Wolan)
Hattrick: Gajoch, Czernik – Janowicz, Mikrut, Walerowski, Górski, Gruszczyński, Liberka, Makuła
Team One: Markiewicz – Wyporski, Wolan, Karpeta, Zygmunt, Da Sousa, Maghalaes
Piątka kolejka: Michał Gajoch (Hattrick) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Norbert Czaja (eNHa), Mirosław Witek (Venatores FC), Paweł Wolan (Team One)
Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – 13 bramek w 3 meczach, to robi wrażenie.
Już jutro na kanale ligi o 20.45 transmisja na żywo spotkania eNHa – FC Wataha! Serdecznie zapraszamy!