Miesiąc: Październik 2019

IGLOMEN&RodzinneRestauracje uciekają!

Dywizja A:

 

Złote Chłopaki – MK Team 3:3 (2:1)

(Mierzejewski 2, Starzycki – Szubartowski 2, Kępka)

Żółta kartka: Kaniewski (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Pieczonka – Gnutek, Mierzejewski, Kaniewski, Maj, Starzycki, Dzikowski, Załuski, Łyduch

MK Team: Guliński, Jamka – Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Grabiec, Warszawa, Doniec

 

DRUG-ony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:5 (1:0)

(Rogóż, Działowy – Ścieszka 4, Otrębski)

Żółte kartki: Dębski (DRUG-ony) oraz Pohl i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Khulla, Kotula, Pohl, Ogonek, Ścieszka, Otrębski, Piwowarczyk

 

Drink Team – Microtec 8:2 (5:0)

(P. Cholewicki 3, Ordonez 3, K. Cholewicki, Paciora – J. Kowaliński, B. Kowaliński)

Czerwona kartka: Bonek (Microtec, 40. minuta – akcja ratunkowa)

Drink Team: Szala – Rajek, Włodarz, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Lis, Paciora, Ordonez, Żaba

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Musiał, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Zając, Bonek, Wandasz

 

AZS Collegium Medicum UJ – Czyste Buty 4:3 (2:2)

(Poremba 3, Surdacki – Cebula, M. Kluza, D. Kluza)

AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Surdacki, Sierny, Konik, Kokoszka, Poremba, Banaczyk

Czyste Buty: Dybała – Cebula, Gruszecki, Turlej, D. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza

 

Piątka kolejki: Sergiusz Palion (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Łukasz Poremba (AZS Collegium Medicum UJ), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Szubartowski (MK Team), Paweł Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Łukasz Poremba (AZS Collegium Medicum UJ) – tylko dzięki Niemu AZS przełamał się w mecz z obrońcą tytułu.

 

Dywizja B:

Wataha – Żarłacze 8:4 (3:1)

(Śnieżek 4, Tomczyk, Brzeń, Stepaniak, Ilczuk – D. Janiszyn 2, K. Janiszyn 2)

Żółta kartka: Antoszewski (Żarłacze)

FC Wataha: Gąsior – Bielski, Tomczyk, Śnieżek, Brzeń, Kania, Stepaniak, Ilczuk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Sobesto, Wieszeniewski, Wróblewski, Kopeć, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn

 

Pumas Kraków – Venatores FC 5:5 (1:3)

(Nowak 3, Dadouch 2 – Witek 2, Michowicz, Chowaniec, Broński)

Żółta kartka: Dadouch (Pumas Kraków)

Pumas Kraków: Ziobroń – Osiecki, Marczak, Nowak, Konopka, Wojtych, Dadouch

Venatores FC: Sapuła – Broński, Witek, Chowaniec, Michnowicz, Pakuła, Wątroba, Zimowski, Kopacz

 

eNHa – Team One 4:3 (3:1)

(Czaja 3, Długosz – Zygmunt 3)

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Krajewski, Kubior, Górka, Piskorz, Kaserczyk, Czaja, Długosz, Wochnik

Team One: Ferreira – Wolan, Karpeta, Zygmunt, Wyporski, Sobczyk, Zabawski, De Sousa, Magalhaes

 

Hattrick – Popalone Styki 14:1 (5:1)

(Górski 6, Janowicz 4, Bałchan 2, Mikrut, Gruszczyński – Szlag)

Czerowna kartka: Michalik (Popalone Styki, 14 minuta – akcja ratunkowa)

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Bałchan, Barański, Gruszczyński, Fischer, Janowicz, Górski

Popalone Styki: Suchanek – Kieblesz, M. Gal, Szlag, Uroda, Michalik, Pasiut

Piątka kolejki: Paweł Gibas (eNHa) – Mateusz Śnieżek (Wataha), Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Norbert Czaja (eNHa), Wojciech Górski (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dariusz Nowak (Pumas Kraków) – w ostatniej chwili uratował remis Pumasom

,,Jacyś” Pumasi w ćwierćfinale!

  1. runda Pucharu Ligi

 

Popalone Styki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:10 (1:2)

(Michalik 2 – Piwowarczyk 4, Ogonek 3, Khulla, Pohl, W. Kopacz)

Popalone Styki: Suchanek – Pasiut, Szlag, J. Gal, Michalik, Kieblesz, M. Gal, Uroda

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, M. Knapik, Kotula, Pohl, Khulla, Piwowarczyk, Ogonek, Połomski

 

Czyste Buty – FC Wataha 5:3 (3:0)

(M. Kluza 3, S. Kluza, Gruszecki – Tomczyk 2, Śnieżek)

Czyste Buty: Dybała – Cebula, M. Kluza, D. Kluza, S. Kluza, Gruszecki,

FC Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bartusiak, Śnieżek, Bodziony, Tomczyk, Brzeń, Ignasik

 

Żarłacze – Team One 0:2 (0:0)

(De Sousa, Karpeta)

Żółta kartka: Czajczyk (Żarłacze)

Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Sobesto, Czajczyk, Połubiński, Panek, Wieszeniewski, Antoszewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn

Team One: Ferreira – Markiewicz, Wolan, Wyporski, Karpeta, De Sousa, Siquera, Maghalaes

 

eNHa – MK Team 5:8 (2:4)

(Ludwig 2, Górka, Długosz, Apostolski – Karaś 4, Szubartowski 3, Jurczyk)

Żółte kartki: Czaja i Apostolski (eNHa)

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Górka, Ludwig, Długosz, Czaja, Wochnik, Apostolski

MK Team: Jamka, Guliński – Karaś, Kępka, Szubartowski, Jurczyk, Warszawa, Grabiec, Doniec

 

Drink Team – AZS Collegium Medicum UJ 5:5 (2:4), karne 5:4

(K. Cholewicki 2, P. Cholewicki, Włodarz, Ordonez – Cempa 3, Sierny, Kokoszka)

Karne: 0-1 Cempa, 1-1 K. Cholewicki, 1-2 Sierny, 2-2 P. Cholewicki, 2-3 Poremba, 3-3 Ordonez, 3-4 Surdacki, 4-4 K. Cholewicki, 4-4 Kokoszka (obok bramki), 5-4 K. Cholewicki

Żółta kartka: K. Cholewicki (Drink Team)

Drink Team: Szala – Rajek, Lis, K. Cholewicki, P. Choleiwcki, Włodarz, Paciora, Ordonez, Żaba, Palonek

AZS Collegium Medicum UJ: Zawiślak – Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Kokoszka, Poremba

Pumas Kraków – Złote Chłopaki 8:2 (1:1)

(Zębala 3, Nowak 2, Pyciak, Dadouch, Grochalski – Załuski, Maj)

Pumas Kraków: Ziobroń – Pyciak, Marczak, Nowak, Dadouch, Wojtych, Zębala, Grochalski

Złote Chłopaki: Cieślak – Kaniewski, Mierzejewski, Łyduch, Dzikowski, Załuski, Kasprzycki, Maj, Pieczonka

 

Venatores FC – Hattrick 3:2 (3:0)

(Broński, Chowaniec, Wątroba – Górski, Makuła)

Żółte kartki: Królikowski (Venatores FC) oraz Górski i Rybski (Hattrick)

Czerwona kartka: Królikowski (Venatores FC, 40. Minuta – za drugą żółtą)

Venatores FC: Sapuła – Broński, Witek, Michnowicz, Chowaniec, Pakuła, Królikowski, Zimowski, Wątroba, Świątek, M. Kopacz

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Czernik, Walerowski, Rybski, Bałchan, Górski, Barański, Makuła

 

DRUG-ony – Microtec 3:0 (2:0)

(Rodrigues, Rogóż, Filipowski)

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Zając, Czepirski, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Musiał, Walczyk, Kociński

Żarłacze w ciągu!

Dywizja A:

 

MK Team – DRUG-ony 9:4 (2:3)

(Jurczyk 3, Wątek, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Kępka, Doniec – Działowy 2, Rogóż, Rodrigues)

Żółta kartka: Doniec (MK Team)

MK Team: Jamka, Guliński – Jurczyk, Wątek, Warszawa, Kułaga, Szubartowski, Karaś. Kępka, Doniec

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Działowy, Filipowski

 

Czyste Buty – Drink Team 1:1 (1:1)

(Fanderowski – Paciora)

Żółta kartka: Turlej (Czyste Buty)

Czyste Buty: Dybała – M. Kluza, D. Łęcki, Matławski, Cebula, Fanderowski, Turlej

Drink Team: Szala – Rajek, Kręzel, Lis, Włodarz, K. Cholewicki, Paciora, Żaba, Palonek

 

IGLOMEN & Rodzinne Restauracje – AZS Collegium Medicum UJ 4:2 (0:2)

(Khulla 2, Ścieszka 2 – Sierny, Banaczyk)

Żółte kartki: Ogonek (IGLOMEN & Rodzinne Restauracje) oraz Surdacki (AZS Collegium Medicum UJ)

IGLOMEN & Rodzinne Restauracje: Palion – Knapik, Pohl, Klęk, Khulla, Ogonek, Ścieszka, Otrębski, Kotula

AZS Collegium Medicum UJ: Zawiślak, Ginter – Surdacki, Sierny, Migoń, Poremba, Banaczyk

 

Microtec – Złote Chłopaki 3:2 (1:0)

(Bonek, J. Kowaliński, Walczyk – Kaniewski, Dzikowski)

Microtec: Ofiarski – Mularczyk, Wojciechowski, Kociński, Bonek, Musiał, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Walczyk

Złote Chłopaki: Pieczonka – Gnutek, Maj, Mierzejewski, Załuski, Starzycki, Kaniewski, Dzikowski, Łyduch, Hanus

 

Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Wasylk Khulla (IGLOMEN & Rodzinne Restauracje), Marcin Jurczyk (MK Team), Filip Fanderowski (Czyste Buty)

Zawodnik kolejki: Marcin Jurczyk (MK Team) – reprymenda Dońca w pierwszej kolejce podziała tak budująco, że błyskawicznie doszlusował do wąskiego grona najlepszych zawodników

 

Zaległy mecz 1. Kolejki

 

AZS Collegium Medicum UJ – DRUG-ony 2:3 (1:1)

(Banaczyk 2 – Kurylak, Ślusarczyk, Rogóż)

Żółta kartka: Ślusarczyk (DRUG-ony)

Czerwona kartka: Kurylak (DRUG-ony, 26. Minuta – za faul taktyczny)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Zawiślak, Surdacki, Sierny, Poremba, Banaczyk

DRUG-ony: Płatek – Kurylak, Skiba, Ślusarczyk, Dębski, Rogóż, Świderek, Filipowski, Działowy

 

Dywizja B:

 

Team One – Pumas Kraków 16:0 (8:0)

(Zygmunt 8, Karpeta 5, Wyporski, Magalhaes, Dadouch samobójcza)

Team One: Ferreira – Wyporski, Karpeta, Zygmunt, Siqueira, Magalhaes, Pinto, Sobczyk

Pumas Kraków: Kapela – Wojtych, Dadouch, Leśniak, Konopka, Nowak

 

Popalone Styki – FC Wataha 6:6 (4:2)

(Pasiut 2, Michalik, M. Gal, Szlag, Kieblesz – Śnieżek 3, Stepaniak 2, Ilczuk)

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, J. Gal, M. Gal, Szlag, Kieblesz, Piszczek

FC Wataha: Ilczuk – Stepaniak, Bielski, Śnieżek

 

Żarłacze – eNHa 7:6 (3:3)

(D. Janiszyn 3, K. Janiszyn 2, Czajczyk 2 – Czaja 3, Piskorz, Górka, Ludwig)

Czerwona kartka: Krajewski (eNHa)

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Kopeć, Hańderek, Panek, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Czajczyk

eNHa: Gibas – Ludwig, Górka, Czaja, Krajewski, Długosz, Wochnik, Piskorz

 

Venatores FC – Hattrik 5:12 (3:7)

(Witek 2, Broński 2, M. Kopacz – Górski 3, Bałchan 2, Gruszczyński 2, Barański 2, Janowicz, Mikrut, Walerowski)

Venatores FC: Sapuła – Zimowski, D. Mroczek, M. Kopacz, Pakuła, Świątek, Broński, Witek, Michnowicz, Chowaniec

Hattrick: Gajoch, Czernik – Walerowski, Mikrut, Rybski, Barański, Górski, Bałchan, Gruszczyński, Janowicz, Makuła

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Patryk Zygmunt (Team One), Kamil Stepaniak (Wataha), Wojciech Górski (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – nasypał piachu w tryby eNHy

Opoznienia

Z racji faktu, ze jestem w delegacji aktualizacje strony i magazyny pojawia sie dopiero w weekend. Przepraszam za niedogodnosci.

Żarłacze w gazie!

Dywizja A:

 

DRUG-ony – Złote Chłopaki 6:1 (2:0)

(Rogóż 2, Rodriguez, Skiba, Kurylak, Ślusarczyk – Dzikowski)

Żółta kartka: Płatek (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – Rodriguez, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Działowy, Świderek

Złote Chłopaki: Pieczonka – Dzikowski, Mierzejewski, Łyduch, Kaniewski, Gnutek, Barbacki, Skórzecki

 

AZS Collegium Medicum UJ – MK Team 2:6 (1:4)

(Sierny 2 – Szubartowski 2, Kępka 2, Doniec, Kępka)

Żółte kartki: Doniec i Jurczyk (MK Team)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Golonka, Surdacki, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk, Ginter

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Wątek, Warszawa, Grabiec, Kułaga

 

Czyste Buty – Microtec 3:3 (1:2)

(M. Kluza 2, Gruszecki – Bonek 2, Walczyk)

Żółta kartka: Wandasz (Microtec)

Czyste Buty: Dybała – D. Kluza, Fanderrowski, Sz. Kluza, Gruszecki, D. Łęcki, D. Kluza

Microtec: Pawlik – Mularczyk, Czepirski, Kociński, Wojciechowski, Musiał, Walczyk, Bonek, Wandasz, J. Kowaliński, B. Kowaliński

 

Drink Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:7 (0:2)

(P. Cholewicki – Ścieszka 4, Połomski 2, Otrębski)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Rajek, Żaba

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion, W. Kopacz – Połomski, Piwowarczyk, Pohl, Ścieszka, Ogonek, Klęk, Otrębski, Khulla

 

Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Rafał Bonek (Microtec), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Czyste Buty) – uratował punkt Mistrzowi Nowej Huty

 

Dywizja B:

 

Pumas Kraków – Żarłacze 4:9 (1:4)

(Żurek, Wojtych, Pyciak, Marczak – D. Janiszyn 5, Kopeć 2, Hańderek, Czajczyk)

Żółta kartka: Kopeć (Żarłacze)

Pumas Kraków: Żurek, Wojtych, Pyciak, Konopka, Marczak, Nowak, Leśniak, Dadouch

Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Kopeć, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Antoszewski, Połubiński, Czajczyk

 

eNHa – Wataha 8:3 (2:2)

(Ludwig 2, Piskorz 2, Górka 2, Warszycki, Kubior – Śnieżek 2, Tomczyk)

Żółta kartka: Czaja (eNHa)

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Kubior, Górka, Piskorz, Długosz, Czaja, Kasperczyk, Ludwig

Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bodziony, Tomczyk, Ignasik, Śnieżek

 

Venatores FC – Popalone Styki 7:1 (5:0)

(Witek 3, Broński 2, Michnowicz, Królikowski – Michalik)

Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Królikowski, Michnowicz, Witek, Broński, Pakuła, Świątek, M. Kopacz

Popalone Styki: Suchanek – Szlag, M. Gal, J. Gal, Michalik, Piszczek, Uroda, Pasiut, Kieblesz

 

Hattrick – Team One 4:4 (1:1)

(Gruszczyński 2, Górski, Liberka – Karpeta 2, Zygmunt, Wolan)

Hattrick: Gajoch, Czernik – Janowicz, Mikrut, Walerowski, Górski, Gruszczyński, Liberka, Makuła

Team One: Markiewicz – Wyporski, Wolan, Karpeta, Zygmunt, Da Sousa, Maghalaes

 

Piątka kolejka: Michał Gajoch (Hattrick) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Norbert Czaja (eNHa), Mirosław Witek (Venatores FC), Paweł Wolan (Team One)

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – 13 bramek w 3 meczach, to robi wrażenie.