14 czerwca o 21.00 w klubie Kombinator rozdano medale i puchary kończąc tym samym oficjalnie 18. edycję rozgrywek Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Laureatów nagród zespołowych oraz najlepszych strzelców i asystentów poznaliśmy już wcześniej, a na gali ogłoszono wyniki plebiscytów na najlepszych zawodników i bramkarzy w obu edycjach. W Dywizji A laury te powędrowały do Marcina Kluzy oraz Bartosza Dybały. W Dywizji B wyróżnienia zgarnęli Paweł Gibas oraz Mateusz Bodziony. Zdjęcia z gali znajdują się facebookowym fanpejdżu Ligi
Zawodnicy z obu piątek sezonu dla poszczególnych Dywizji zagrają 17 września (wtorek) o 20.45 w meczu gwiazd NALF (proszę potwierdzić swój udział, zawodnicy którzy nie potwierdzą udziału, a nie pojawią się na Meczu Gwiazd nie zostaną już powołani na Mecz Gwiazd w przyszłości)
Dywizja A (głosowało 5 z 8 Kapitanów)
Piątka sezonu: Bartosz Dybała (Czyste Buty) – Krzysztof Ciuśniak (Pawia-ny), Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ), Marcin Kluza (Czyste Buty), Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Druga piątka: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Dominik Karaś (MK Team), Maciej Szubartowski (MK Team), Wojciech Ślusarczyk (DRUG-ony), Piotr Ochel (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
MVP Dywizji A (piątki kolejki i kanadyjska + głosowanie)
1. | Kluza Marcin | Czyste Buty | 46 | 26+20 |
2. | Cempa Jakub | AZS CMUJ | 21 | 21+0 |
Ciuśniak Krzysztof | Pawia-ny | 21 | 21+0 | |
Piwowarczyk Maciej | IGLOMEN&RR | 21 | 13+8 | |
5. | Karaś Dominik | MK Team | 20 | 13+7 |
6. | Szubartowski Maciej | MK Team | 18 | 15+3 |
7. | Ślusarczyk Wojciech | DRUG-ony | 16 | 12+4 |
Ścieszka Michał | IGLOMEN&RR | 16 | 12+4 | |
9. | Ochel Piotr | IGLOMEN&RR | 15 | 13+2 |
10. | Banaczyk Arkadiusz | AZS CMUJ | 13 | 13+0 |
Rogóż Rafał | DRUG-ony | 13 | 10+3 | |
12. | Łęcki Konrad | Czyste Buty | 7 | 7+0 |
13. | Kępka Mateusz | MK Team | 6 | 6+0 |
Sikora Przemysław | Sparta-Banzai | 6 | 4+2 | |
15. | Bujas Hubert | Pawia-ny | 3 | 3+0 |
Mateusz Bębenek | Złote Chłopaki | 3 | 3+0 | |
17. | Khulla Wasyl | IGLOMEN&RR | 2 | 2+0 |
18. | Zaczyk Krzysztof | DRUG-ony | 1 | 1+0 |
Błachut Rafał | Pawia-ny | 1 | 1+0 | |
Pohl Mateusz | IGLOMEN&RR | 1 | 1+0 | |
Grabiec Krzysztof | Sparta-Banzai | 1 | 1+0 | |
Mateusz Raźny | IGLOMEN&RR | 1 | 1+0 | |
Sieprawski Jakub | AZS CMUJ | 1 | 1+0 | |
Łęcki Dawid | Czyste Buty | 1 | 1+0 | |
Gruchała Rafał | Sparta-Banzai | 1 | 1+0 | |
Zaczyk Leszek | DRUG-ony | 1 | 1+0 | |
Ogonek Kamil | Pawia-ny | 1 | 1+0 | |
Doniec Dominik | MK Team | 1 | 1+0 |
Najlepszy bramkarz Dywizji A (piątki kolejki + głosowanie):
1. | Dybała Bartosz | Czyste Buty | 16 | 7+9 |
2. | Płatek Tomasz | DRUG-ony | 15 | 5+10 |
3. | Mroczek Marek | Sparta-Banzai | 12 | 4+8 |
4. | Dudzik Piotr | Pawia-ny | 4 | 1+4 |
5. | Strug Jakub | AZS CMUJ | 1 | 1+0 |
Dywizja B (głosowało 10 z 12 Kapitanów)
Piątka sezonu: Paweł Gibas (eNHa) – Paweł Cholewicki (Drink Team), Jędrzej Kowaliński (Microtec), Artur Dobosz (ELTE GPS), Mateusz Bodziony (ELTE GPS)
Druga piątka: Krzysztof Szala (Drink Team) – Janusz Rybski (Hattrick), Bartłomiej Paciora (Drink Team), Marcin Kraj (Microtec), Patryk Zygmunt (Team One)
MVP Dywizji B (piątki kolejki i kanadyjska + głosowanie)
1. | Bodziony Mateusz | ELTE GPS | 51 | 25+26 |
2. | Cholewicki Paweł | Drink Team | 45 | 16+29 |
3. | Kowaliński Jędrzej | Microtec | 32 | 17+15 |
4. | Dobosz Artur | ELTE GPS | 27 | 14+13 |
5. | Zygmunt Patryk | Team One | 19 | 15+4 |
6. | Paciora Bartłomiej | Drink Team | 17 | 12+5 |
7. | Rybski Janusz | Hattrick | 15 | 15+0 |
Kraj Marcin | Microtec | 15 | 9+6 | |
9. | Czaja Norbert | eNHa | 13 | 11+3 |
10. | Gruszczyński Krystian | Hattrick | 11 | 11+0 |
11. | Makuła Radosław | Hattrick | 10 | 10+0 |
12. | Zabawski Patryk | Team One | 7 | 7+0 |
Królikowski Piotr | Venatores FC | 7 | 1+6 | |
14. | Warszycki Dawid | eNHa | 5 | 0+5 |
Janiszyn Kamil | Żarłacze | 5 | 0+5 | |
16. | Owsiany Tomasz | TBR | 4 | 0+4 |
Wandasz Norbet | Microtec | 4 | 4+0 | |
18. | Babicz Patryk | 16BPD | 3 | 0+3 |
Janiszyn Dariusz | Żarłacze | 3 | 1+2 | |
Wałaszek Arkadiusz | eNHa | 3 | 2+1 | |
Barański Andrzej | Hattrick | 3 | 3+0 | |
Oussouss Brahim | Team One | 3 | 3+0 | |
Wlazło Wit | 16BPD | 3 | 3+0 | |
Mularczyk Łukasz | Microtec | 3 | 3+0 | |
25. | Przybyłek Wojciech | ELTE GPS | 2 | 2+0 |
Stepaniak Kamil | Pumas Kraków | 2 | 2+0 | |
Michnowicz Dawid | Venatores FC | 2 | 1+1 | |
28. | Pal Michał | eNHa | 1 | 0+1 |
Paluch Piotr | Żarłacze | 1 | 0+1 | |
Witek Mirosław | Venatores FC | 1 | 1+0 | |
Wochnik Rafał | eNHa | 1 | 1+0 | |
Ciuruś Rafał | eNHa | 1 | 1+0 | |
Jakubczak Łukasz | ELTE GPS | 1 | 1+0 | |
Rajek Dariusz | Drink Team | 1 | 1+0 | |
Żaba Adam | Drink Team | 1 | 1+0 | |
Wątroba Sławomir | Venatores FC | 1 | 1+0 | |
Marczak Tomasz | Pumas Kraków | 1 | 1+0 | |
Nowak Dariusz | Pumas Kraków | 1 | 1+0 | |
Zych Grzegorz | KP Dołęga | 1 | 1+0 | |
Petlic Michał | eNHa | 1 | 1+0 | |
Szafraniec Mateusz | KP Dołęga | 1 | 1+0 | |
Kociński Wojciech | Microtec | 1 | 1+0 | |
Sobesto Artur | Żarłacze | 1 | 1+0 |
Najlepszy bramkarz Dywizji B (piątki kolejki + głosowanie):
1. | Gibas Paweł | eNHa | 26 | 4+22 |
2. | Szala Krzysztof | Drink Team | 22 | 2+20 |
3. | Kaszuba Łukasz | ELTE GPS | 8 | 2+6 |
4. | Ofiarski Jarosław | Microtec | 7 | 1+6 |
Zimowski Szymon | Venatores FC | 7 | 1+6 |