Miesiąc: Luty 2017

Zakończono zapisy do Ligi!

Zakończyły się zapisy do czternastej edycji rozgrywek. Naturalnie w Dywizji A wystąpi 8 drużyn. Natomiast z rozgrywek Dywizji B wycofały się drużyny Enigmy, ISTS i Universum Kraków. Nie wiadomo jeszcze czy na drugim froncie wystąpi 9 czy 10 drużyn, ale będzie to jasne do dnia jutrzejszego, gdy zostaną podane terminarze oraz zostanie ogłoszony system rozgrywek Dywizji B.

Królowie strzelców z dodatkowymi wyróżnieniami

Królowie strzelców Dywizji A i B zostali wybrani również MVP w swoich ligach. Z kolei swoje pierwsze indywidualne laury zdobyli Tomasz Płatek (DRUG-ony) i Filip Flank (GLOB-BUS Bidvest Kraków), którzy zostali wybrani najlepszymi bramkarzami w swoich ligach.

W galerii znajdziecie garść zdjęć.

Dywizji A

Piątka sezonu: Filip Flank (GLOB-BUS Bidvest Kraków) – Maciej Szubartowski (MK Team), Konrad Linczowski (GLOB-BUS Bidvest Kraków), Karol Janas (GLOB-BUS Bidvest Kraków), Michał Koźlak (Arbitro De Futbol)

Druga piątka: Tadeusz Jamka (Banzai MMA) – Dominik Karaś (MK Team), Michał Chachlowski (Hattrick), Konrad Łęcki (Czyste Buty), Artur Konrad (Banzai MMA)

Klasyfikacja MVP:

1. Linczowski Konrad GLOB-BUS 34 19+15
2. Koźlak Michał Arbitro de futbol 28 14+14
3. Szubartowski Maciej MK Team 24 17+7
4. Janas Karol GLOB-BUS 20 15+5
5. Karaś Dominik MK Team 19 11+8
6. Łęcki Konrad Czyste Buty 15 15+0
Konrad Artur Banzai MMA 15 15+0
8. Chachlowski Michał Hattrick 14 14+0
9. Bętkowski Rafał Banzai MMA 13 13+0
10. Majewski Patryk Krakowiak 11 11+0
11. Piwowarczyk Maciej GLOB-BUS 9 9+0
12. Gruchała Rafał Sparta Kraków 8 4+4
13. Kluza Marcin Czyste Buty 6 6+0
Makuła Radosław Hattrick 6 6+0
15. Gruszczyński Krystian Hattrick 3 3+0
Majcherczyk Mateusz Banzai MMA 3 3+0
17. Raźny Mateusz Banzai MMA 2 2+0
Banaś Wojciech GLOB-BUS 2 2+0
Kociński Wojciech Krakowiak 2 2+0
Sikora Przemysław Banzai MMA 2 1+1
21. Biela Tomasz Arbitro de futbol 1 1+0
Marek Łukasz Arbitro de futbol 1 1+0
Szymczyk Łukasz Arbitro de futbol 1 1+0
Raźny Marcin I Banzai MMA 1 1+0
Cebula Damian Czyste Buty 1 1+0
Mikrut Damian Hattrick 1 1+0
Rybski Janusz Hattrick 1 1+0
Walczyk Damian Krakowiak 1 1+0
Nawrot Mariusz MK Team 1 1+0
Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 1 1+0
Pohl Mateusz GLOB-BUS 1 0+1

Po sumarycznej ilości punktów podano ile punktów pochodziło z piątek kolejki i klasyfikacji kanadyjskiej oraz ile z głosowania.

Klasyfikacja bramkarzy

 

1. Flank Filip GLOB-BUS 12 4+8
2. Jamka Tadeusz Banzai MMA 8 1+7
3. Starmach Rafał Arbitro De Futbol 7 2+5
4. Mroczek Marek Sparta Kraków 6 1+5
5. Guliński Konrad MK Team 5 0+5

Po sumarycznej ilości punktów podano ile punktów pochodziło z piątek kolejki oraz ile z głosowania.

Głosowało 5 z 8 kapitanów

Dywizja B:

Piątka sezonu: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Paweł Cholewicki (Drink Team), Rafał Rogóż (DRUG-ony), Karol Rzepecki (Konkret), Arkadiusz Wałaszek (eNHa)

Druga piątka: Krzysztof Szala (ISTS)  – Michał Zaczyk (ISTS), Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Mariusz Stanula (Konkret), Leszek Zaczyk (ISTS)

Klasyfikacja MVP

1. Wałaszek Arkadiusz eNHa 54 22+32
2. Cholewicki Paweł Drink Team 41 19+22
3. Rzepecki Karol Konkret 32 16+16
4. Rogóź Rafał Drug-ony 30 13+17
5. Zaczyk Michał ISTS 27 13+14
6. Cholewicki Krzysztof Drink Team 17 11+6
Zaczyk Leszek ISTS 17 10+7
8. Stanula Mariusz Konkret 14 9+5
9. Górka Kamil eNHa 12 12+0
10. Gaca Robert eNHa 10 5+5
Skiba Łukasz Drug-ony 10 5+5
12. Ślusarczyk Wojciech Drug-ony 8 8+0
13. Rajczyk Tomasz WKS Futsal Team 6 6+0
14. Napora Grzegorz Konkret 5 5+0
15. Piątek Michał TBR – Groteska 4 3+1
16. Grudzień Krzysztof Pumas Kraków 3 3+0
Lenart Łukasz Pumas Kraków 3 3+0
Walicki Lech TBR – Groteska 3 3+0
Luengo Beni Venatores FC 3 3+0
Ciuruś Rafał Venatores FC 3 1+2
21. Połednik Andrzej Drink Team 2 2+0
Szymański Paweł Żarłacze 2 1+1
Kaczorowski Łukasz Universum Kraków 2 2+0
24. Krężołek Krzysztof eNHa 1 1+0
Marczak Tomasz Pumas Kraków 1 1+0
Włodarz Marcin Drink Team 1 1+0
Pal Michał eNHa 1 1+0
Czarny Paweł Konkret 1 1+0
Korfel Damian Konkret 1 1+0
Melero Garcia Manuel Konkret 1 1+0
Leśniak Rafał Pumas Kraków 1 1+0
Madej Piotr Universum Kraków 1 1+0
Markuszewski Piotr Venatores FC 1 1+0
Zimowski Szymon Venatores FC 1 1+0
Fijoł Bartosz WKS Futsal Team 1 1+0
Kot Janusz WKS Futsal Team 1 1+0
Handzel Łukasz Żarłacze 1 1+0
Paluch Piotr Żarłacze 1 1+0
Warszycki Dawid eNHa 1 0+1

 

Po sumarycznej ilości punktów podano ile punktów pochodziło z piątek kolejki i klasyfikacji kanadyjskiej oraz ile z głosowania.

Klasyfikacja bramkarzy

1. Płatek Tomasz DRUG-ony 18 4+14
2. Szala Krzysztof ISTS 14 2+12
3. Kisiel Marek eNHa 13 0+13
Dzięgiel Maciej Żarłacze 13 3+10
5. Kochan Krzysztof Universum 6 1+5

Po sumarycznej ilości punktów podano ile punktów pochodziło z piątek kolejki oraz ile z głosowania.

Głosowało 9 z 12 kapitanów

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC