Kategoria: Dywizja B

Kolejne przełożenie powrotu na halę – tym razem na 2 marca

W dalszym ciągu mamy wątpliwą przyjemność być szczególnie wyróżniani przez administrację rządową. Wreszcie rozmrożono sport amatorski, ale… nie w zamkniętych pomieszczeniach. Oznacza to kolejny przestój dla naszej futsalowej rodziny i oznacza, że po raz kolejny wszystkie spotkania zostały ponownie przesunięte o dwa tygodnie. Do grania wracamy 2 marca, a nowa edycja rozpocznie się 30 marca. Przesuwają się również terminy dotyczące zapisów:

19 marca 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

25 marca 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi

27 marca 2021 – ogłoszenie terminarza

30 marca 2021 – start rozgrywek

Do gry wracamy jednak dopiero 16 lutego

Toniemy w oparach absurdu, a obostrzenia dotyczące imprez sportowych zostały ponownie przedłużone o dwa tygodnie. Wszystkie spotkania zostały ponownie przesunięte o dwa tygodnie. Oznacza to, że do grania wrócimy dopiero 16 lutego, a nowa edycja rozpocznie się 16 marca. Przesuwają się również terminy dotyczące zapisów:

5 marca 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

11 marca 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi

13 marca 2021 – ogłoszenie terminarza

16 marca 2021 – start rozgrywek

Zapisy na sezon wiosenny otwarte!

Pandemia, pandemią, ale NALF gra i będzie grał! Zapraszam do zapisów na kolejną edycję!

30-31 marca 2021 rozpocznie się 22. edycja Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Każdą z drużyn czeka 14 spotkań ligowych i co najmniej jedno pucharowe (puchar będzie rozgrywany systemem przegrywający odpada). Oznacza to, że każda z drużyn rozegra CO NAJMNIEJ 15 spotkań.

Wpisowe do ligi wyniesie 1600 zł, a jeśli liczba spotkań gwarantowanych z jakiejś przyczyny będzie mniejsza lub większa to wówczas wpisowe będzie proporcjonalnie zmienione. Rozgrywki będą toczyć się od marca do lipca (jeśli ominą nas kolejne lockdowny), dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie omówiony w magazynie ligowym dostępnym na kanale ligi na YouTube. Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali. Wyróżnienia otrzymają również wszyscy zawodnicy, którzy będą w piątce sezonu poszczególnych poziomów ligowych. W każdej kolejce jedno spotkanie będzie na żywo transmitowany na kanale Ligi, a sezon rozpocznie się od meczu ALL STARS: najlepszych 10 graczy Dywizji A zmierzy się z 10 najlepszymi graczami Dywizji B.

W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com

Nowe drużyny będą występować w Dywizji B lub w przypadku dużego zainteresowania w Dywizji C (zostanie ona uruchomiona tylko wtedy jeśli liczna zgłoszeń do Dywizji B przekroczy 13). Oba te poziomy ligowe będą swoje mecze rozgrywać we wtorki i środy. Dywizja A tradycyjnie będzie grać tylko w środy.

Terminy:

13 stycznia 2021 – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny (kapitanowie zostaną poinformowani mejlowo o fakcie rozpoczęcia zapisów)

19 marca 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.
 
25 marca 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi
 
28 marca 2021 – ogłoszenie terminarza
 
30 marca 2021 – start rozgrywek

 

 

Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Zapraszam do obejrzenia ostatnich w tym roku magazynów ligowych Dywizji A i Dywizji B

Nie wiadomo jeszcze czy spotkania 12-13 stycznia zostaną rozgrane. Póki co zakładam, ze tak. Gdyby miało być inaczej to poinformuję o tym w osobnym wpisie.

Sankcje dyscyplinarne:

Michał Bielski (Wataha) – dwa mecze pauzy za czerwoną kartkę za brutalny faul

Jarosław Grych (JRU Futsal) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

Artur Maciejaszek (Nie Przez Środek) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie

RK co raz bliżej tytułu mistrzowskiego! Boanerges nie obroni Pucharu Ligi!

Dywizja A

 

Grupa spadkowa

 

Złote Chłopaki – Nie Przez Środek 3:2 (2:1)

(Wałaszek 2, K. Mazur – Bartosik, Popławski)

Żółte kartki: Krajewski (Złote Chłopaki) oraz Maciejaszek (Nie Przez Środek)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Wlazło, Łyduch, Wałaszek, K. Mazur, Krajewski

Nie Przez Środek: Teterycz – Bartosik, Popławski, Świerad, Słabicki, Maciejaszek, Kowalski, Pytel

 

Sparta Kraków – Hattrick 8:2 (5:0)

(Lachowicz 3, Gruchała 2, Kaczmarczyk 2, Kawula – Rybski 2)

Sparta Kraków: Dudzik – Przeniosło, Kawula, Lachowicz, Kaczmarczyk, Kułaga, Gruchała

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Rybski, Barański, Gruszczyński, Janowicz, C. Turek, Fischer

 

Grupa mistrzowska

 

MK Team – Racing Kart – tor gokartowy 6:7 (2:3)

(Szubartowski 2, Rogowski 2, Karaś, Warszawa – Ciuśniak 3, Lekki 2, Grochalski, Karaś – samobójcza)

Żółta kartka: Lekki (Racing Kart – tor gokartowy)

MK Team: Jamka – Karaś, Kępka, Szubartowski, Warszawa, Doniec, Rogowski

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Lekki, Ciuśniak, D. Nowak, Grochalski

 

AZS Collegium Medicum UJ – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:6 (1:2)

(Orłowski, Sierny – Polachow 4, Ścieszka 2)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Zalewski, Skoczek, Sierny, Cwięczek, Orłowski, Banaczyk, Ochwat

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Piwowarczyk, Polachow, Ścieszka, Ogonek, Klęk

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy) – jedyny gracz RK, który do meczu z MK Teamem nie podszedł z nastawieniem: chuja grają, opierdolimy Ich

 

Dywizja B:

 

Grupa spadkowa

 

Ocean’s Eleven – Geco Team 6:0 (2:0)

(Kowalewski 3, Wcisło 2, Jakub Chrapisiński)

Ocean’s Eleven: Smoluch, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar, Wcisło, Jakub Chrapisiński

Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, B. Klich, Gorecki, Gębala, K. Kostrzewa, Jaskowski

 

Krakowiak – Venatores FC 5:3 (2:1)

(Zając 2, Stawiarski 2, Idzik – Witek, Wątroba, Królikowski)

Żółte kartki: Idzik (Krakowiak) oraz Wątroba (Venatores FC)

Krakowiak: Mendel – Kociński, Zając, Idzik, Bartos, Stawiarski, Janus, Gicala

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Broński, Wątroba, Świątek, Maksymiak, Chowaniec, Królikowski

 

Rocket Fuel – eNHa 9:2 (3:0)

(Warzecha 3, Bednarek 2, Stupka 2, Rollauer, Małucha – Górka, Chajdecki)

Żółte kartki: Wochnik i Chajdecki (eNHa)

Rocket Fuel: Gross – Małucha, Bednarek, Rollauer, Bednarek, Krzemień, d’Amato, Warzecha, Pawłowski, Stupka, Stańczyk

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Chajdecki, Górka, Wochnik

 

Grupa mistrzowska

 

Wataha – Żarłacze 11:4 (9:1)

(Kania 3, Szczepan 2, Ilczuk 2, Bielski, Bujas, Śmietana, Dziura – D. Janiszyn 2, Sobest, Czajczyk)

Czerwona kartka: Bielski (Wataha, 22. Minuta – brutalny faul)

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Ilczuk, Kania, Śmietana

Żarłącze: Dzięgiel – Sobest, Antoszewski, Kope, Panek, Wieszeniewski, Gajewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Czajczyk

 

Team One – JRU Futsal 8:4 (2:4)

(Zugmunt 4, Karpeta 3, Oussouss – Kapusta 2, Walczyk, Warchałowski)

Żółte kartki: Zygmunt i Oussouss (Team One) oraz J. Klich i Grych (JRU Futsal)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Oussouss, Stolarski, Concia

JRU Futsal: Drużyński – J Kowalisńki, J. Klich, Grych, Wojciechowski, Walczyk, Kapusta, Warchałowski

 

Piątka kolejki: Filip Kowalewski (Ocean’s Eleven), Dariusz Zając (Krakowiak), Łukasz Warzecha (Rocket Fuel), Bartosz Karpeta (Team One), Grzegorz Szczepan (Wataha)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – dzięki Niemu Wataha nie składa broni w walce o Dywizję A

 

Półfinał Pucharu Ligi

Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:3 (0:2)

(Świderski – Polachow 2, Ścieszka)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Turlej, Świderski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Knapik, W. Kopacz – Polachow, Otrębski, Piwowarczyk, Klęk, Ogonek, Ścieszka

Mecz życia Siernego! Pierwszy punkt Geco Team w historii!

Dywizja A:

Grupa mistrzowska

 

MK Team – AZS Collegium Medicum UJ 4:5 (1:2)

(Szubartowski 2, Kępka, Rogowski – Sierny 3, Zalewski, Banaczyk)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Warszawa, Prochwicz, Rogowski, Goraj

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Surdacki, R. Ogórek, Zalewski, Sierny, Konik, Kokoszka, Migoń, Banaczyk, Ćwięczek

 

Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 6:5 (3:2)

(Świderski 3, M. Kluza 2, Sz. Kluza – Khulla 2, Otrębski, Ścieszka, Sz. Kluza – samobójcza)

Żółta kartka: Świderski (Boanerges)

Czerwona kartka: Świderski (Boanerges, 29. Minuta – druga żółta)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, D. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, Cebula, Świderski, Gruszecki

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Piwowarczyk, Khulla, Ochel, Klęk, Polachow, Ścieszka

 

Grupa spadkowa

Sparta Kraków – DRUG-ony 2:8 (0:4)

(Gruchała, Kaczmarczyk – Filipowski 5, Rogóż, Kurylak, Działowy)

Żółta kartka: Kaczmarczyk (Sparta Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik – Kawula, Gruchała, Kułaga, Przeniosło, Kaczmarczyk, Gałka

DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Filipowski, Kurylak, Świderek, Działowy, Dębski

 

Hattrick – Nie Przez Środek 3:9 (1:4)

(Rybski 2, Janowicz – Bartosik 3, Świerad 2, Kowalski 2, Słabicki, Pytel)

Żółte kartki: Janowicz (Hattrick) i Pytel (Nie Przez Środek)

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer

Nie Przez Środek: Teterycz – Popławski, Bartosik, Słabicki, Świerad, Kowalski, Pytel

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ), Marcin Kluza (Boanerges), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Mateusz Świerad (Nie Przez Środek)

Zawodnik kolejki: Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ) – mecz życia zwieńczony bramkami na 30 i 4 sekundami przed końcem meczu, które wydarły trzy punkty MK Teamowi z gardła.

 

Dywizja B:

 

Grupa mistrzowska

Drink Team – Żarłacze 5:7 (1:2)

(K Cholewicki 3, P. Cholewicki, samobójcza – D. Janiszyn 6, K. Janiszyn)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Alegre, Canovas, Żaba, Lis, Włodarz

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Sobesto, Panek, Wieszeniewski, Gajewski, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn

 

Team One – Wataha 10:6 (5:2)

(Zygmunt 8, Karpeta, Zraidi – Bujas 2, Szczepan, Kania, Śmietana, Stepaniak)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Stolarski, Oussouss, Karpeta, Kyrcz, Zaraidi, Bąk

Wataha: Dziura – Ilczuk, Śmietana, Bujas, Szczepan, Bielski, Kania, Stepaniak

 

Grupa spadkowa

 

Krakowiak – Rocket Fuel 4:3 (2:0)

(Stawiarski 2, Bartos, Kociński – Bednarek 2, Małucha)

Żółta kartka: Rollauer (Rocket Fuel)

Krakowiak: Mendel – Zając, Kociński, Bartos, Idzik, Gicala, Stawiarski

Rocket Fuel: d’Amato – Rollauer, Krzemień, Warzecha, Bednarek, Stańczyk, Stupka, Małucha, Pawłowski

 

Venatores FC – Geco Team 3:3 (2:1)

(Michnowicz, Wątroba, Maksymiak – Jaskowski, B. Klich, J. Kostrzewa)

Venatores FC: Sapuła – Wątroba, Michnowicz, Chowaniec, Broński, Maksymiak, Kopacz

Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Bała, B. Klich, Jaskowski, Gorecki

 

Ocean’s Eleven – eNHa 8:4 (4:1)

(Jan Chrapisiński 5, Jakub Chrapisiński 3 – Górka 2, Rajczyk, Jakub Chrapisiński – samobójcza)

Żółta kartka: Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven)

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Tęczar, Kowalewski, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński

eNHa: Gibas – Rajczyk, Koś, Bystroń, Petkun, Wochnik, Górka, Chajdecki

 

Piątka kolejki: Arkadiusz Zmarz (Geco Team) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Patryk Zygmunt (Team One), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Jacek Stawiarski (Krakowiak)

 

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – wydawało się, ze Żarłacze będą statystami w grupie mistrzowskiej, ale Dariusz Janiszyn dał sygnał, by zawalczyć o najwyższe cele

 

Żarłacze w grupie mistrzowskiej! Faworyci wygrywają w ćwierćfinałach Pucharu Ligi!

Dywizja B:

 

JRU Futsal – Krakowiak 5:0 (3:0)

(J. Klich 2, Kapusta, J. Kowaliński, Grych)

JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Kapusta, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Warchałowski, J. Klich, Walczyk

Krakowiak: Mendel – Zając, Gicala, Kociński, Bartos, Stawiarski, Idzik, Janus

 

eNHa – Żaracze 2:4 (2:2)

(Ciuruś, Chajdecki – Czajczyk, Sobesto, K. Janiszyn, Kopeć)

Żółte kartki: Ciuruś (eNHa) oraz Kopeć (eNHa)

eNHa: Gibas – Górka, Ciuruś, Ludwig, Warszycki, Petkun, Bystroń, Chajdecki, Wochnik, Rajczyk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Panek, Sobesto, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D, Janiszyn

 

Geco Team – Wataha 2:13 (1:3)

(B. Klich 2 – Kania 4, Stepaniak 3, Ilczuk 3, Szczepan 2, Bujas)

Geco Team: Gębala – J. Kostzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich, Bała, Gorecki

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Kania, Stepaniak, Ilczuk, Szczepan

 

Venatores FC – Ocean’s Eleven 4:4 (4:1)

(Królikowski 2, Broński, Świątek – Jan Chrapisiński 3, Tęczar)

Żółte kartki: Królikowski (Venatores FC) oraz Jan Chrapisiński, Tęczar (Ocean’s Eleven)

Czerowna kartka: Jan Chrapisiński  (Ocean’s Eleven, 40. Minuta – druga żółta kartka)

Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, Królikowski, Świątek, M. Kopacz

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Gajda, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar

 

Team One – Rocket Fuel 5:5 (2:3)

(Zygmunt 4, Bąk – Pawłowski 2, Warzecha 2, Stupka)

Żółta kartka: Concia (Team One)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Bąk, Concia

Rocket Fuel: Gross – Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Warzecha, D’Amato, Stupka, Pawłowski

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Jan Klich (JRU Futsal), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Kamil Stepaniak (Wataha),Patryk Zygmunt (Team One)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – uratował swojej drużynie punkt i szanse na baraż

 

Zaległy mecz 8. kolejki:

 

Rocket Fuel – Drink Team 2:5 (2:2)

(Rollauer, Warzecha – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki 2, Lis)

Żółte kartki: Rollauer (Rocket Fuel) oraz Szala i P. Cholewicki (Drink Team)

Czerwona kartka: Bednarek (Rocket Fuel, 33. Minuta – akcja ratunkowa)

Rocket Fuel: Gross – Krzemień, Rollauer, Stańczyk, Bednarek, Stupka, Warzecha, Małucha, Mrozowicz

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Cánovas, Żaba

 

Piątka zaległej kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Jacek Stawiarski (Krakowiak), Piotr Królikowski (Venatores FC), Grzegorz Szczepan (Wataha), Paweł Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – najlepszy zawodnik meczu po którym Wataha włączyła się do walki o baraż

 

Cwierfinały Pucharu Ligi

 

Boanerges – Team One 6:2 (2:1)

(M. Kluza 3, K. Łęcki 2, Turlej – Zygmunt, Bąk)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski, Gruszecki, Turlej, Świderski

Team One: Bath – Karpeta, Zygmunt, Stolarski, Wyporski, Bąk, Zraidi, Skim

 

Venatores FC – MK Team 1:7 (1:3)

(Królikowski – Szubartowski 3, Doniec, Karaś, Warszawa, Kępka)

Żółta kartka: Królikowski (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Królikowski, Michnowicz, Wątroba, Broński, Kubal

MK Team: Jamka – Kępka, Jurczyk, Goraj, Rogowski, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Doniec

 

Hattrick – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:6 (0:2)

(Barański – Polachow 3, Ścieszka, Otrębski, Ochel)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, Turek

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Ochel, Khulla, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Otrębski, Polachow, Ścieszka

 

Racing Kart – tor gokartowy – AZS Collegium Medicum UJ 9:3 (5:1)

(Ciuśniak 3, Nowak 3, Lekki 3 – Banaczyk 2, Golonka)

Żółta kartka: Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Nowak, Urbaniec, Lekki

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Orłowski, Golonka, Karpiński, Surdacki, R. Ogórek, Zalewski, Kokoszka, Cwięczek, Banaczyk

 

Pierwsza porażka Racing Kart! JRU Futsal najlepsze w rundzie zasadniczej Dywizji B!

Dywizja A:

 

AZS Collegium Medicum UJ – DRUG-ony 1:6 (0:4)

(Sieprawski – Filipowski 3, Działowy 3)

Żółte kartki: Ćwięczek (AZS Collegium Medicum UJ) oraz Dębski (DRUG-ony)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Surdacki, R. Ogórek, Sierny, Orłowski, Kokoszka, Ptak, Ćwięczek, Migoń, Sieprawski

DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski

 

MK Team – Nie Przez Środek 4:1 (1:0)

(Szubartowski 3, Warszawa – Bartosik)

Żółte kartki: Szubartowski (MK Team) oraz Popławski (Nie Przez Środek)

MK Team: Jamka – Doniec, Kępka, Karaś, Jurczyk, Warszawa, Rogowski, Prochwicz, Szubartowski

Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Rymarski, Pytel, Maciejaszek, Kowalski, Popławski, Bartosik, Piwowarski

 

Racing Kart – tor gokartowy – Boanerges 1:6 (0:0)

(Lekki – K. Łęcki 2, M. Kluza 2, Świderski, Sz. Kluza)

Żółte kartki: Grochalski (Racing Kart – tor gokartowy) oraz D. Łęcki i Grabski (Boanerges)

Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Grochalski, Nowak, Lekki, Serafin

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, Turlej, Świderski, Grabski

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 8:4 (3:2)

(Ścieszka 3, Khulla, Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Dziurdzia – samobójcza – Mazur, M. Kuc, Wałaszek, Mierzejewski)

Żółte kartki: Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Dziurdzia (Złote Chłopaki)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, Knapik – Khulla, Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Ogonek, Ochel, Ścieszka

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, M. Kuc, Łyduch, Mierzejewski, Dziurdzia, Wałaszek

 

Hattrick – Sparta Kraków 4:5 (2:2)

(Janowicz, Fischer, C. Turek, Gałka – samobójcza – Mroczek, Gałka, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz)

Żółta kartka: Barański (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, C. Turek

Sparta Kraków Dudzik, Mroczek – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

 

Piątka kolejki: Marek Mroczek (Sparta Kraków) – Marcin Kluza (Boanerges), Maciej Szubartowski (MK Team), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Filipowski (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki: : Marcin Kluza (Boanerges)  – sprawił, że Racing Kart mocno zabuksowało na końcu rundy zasadniczej i że będą emocje w rundzie finałowej

 

Dywizja B:

 

Krakowiak – Venatores FC 6:6 (3:2)

(Zając 3, Idzik, Bartos, Stawiarski – Michnowicz 2, Witek 2, Chowaniec, Kubal)

Żółta kartka: Wątroba (Venatores FC)

Krakowiak: Mendel – Stawiarski, Gicala, Bartos, Zając, Kociński, Idzik, Janus

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Chowaniec, Broński, Kubal, Wątroba, Królikowski, M. Kopacz

 

Rocket Fuel – Geco Team 5:1 (1:0)

(Bednarek 2, Mohylnyi, Buras – Kostrzewa)

Żółta kartka: Zmarz (Geco Team)

Rocket Fuel – Krzemień – Mohylnyi, Małucha, Bednarek, Stańczyk, Bińczycki, Warzecha, Buras, Stupka, Rollauer

Geco Team – Zmarz – Bała, Jaskowski, Klich, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Gębala, Gorecki

 

Ocean’s Eleven – eNHa 2:2 (1:0)

(Tęczar, Kowalewski – Rajczyk, Górka)

Żółte kartki: Koś i Bystroń (eNHa)

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Gajda, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Ostrowski, Tęczar, Kowalewski

eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Chajdecki, Dudek, Rajczyk, Wochnik, Petkun, Koś, Bystroń

 

Wataha – JRU Futsal 2:3 (0:1)

(Szczepan, Stepaniak – Warchałowski, Walczyk, Grych)

Żółte kartki: Bielski, Bujas, Śmietana i Dziura (Wataha) oraz J. Klich i Walczyk (JRU Futsal)

Wataha: Dziura – Szczepan, Tomczyk, Kania, Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bujas, Śmietana

JRU Futsal: Drużyński – Grych, J. Kowaliński, J. Klich, Warchałowski, Walczyk, Wojciechowski

 

Drink Team – Team One 3:4 (2:2)

(K. Cholewicki 2, P. Cholewicki – Karpeta 3, Zygmunt)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Lis, Alegre, Canovas, Żaba

Team One: Zajączkowski – Zygmunt, Wyporski, Karpeta, Concia, Stolarski, Bąk

 

Piątka kolejki: Konrad Dziura (Wataha) – Bartosz Karpeta (Team One), Dariusz Zając (Krakowiak), Tomasz Bednarek (Rocket Fuel), Karol Tęczar (Ocean’s Eleven)

Zawodnik kolejki: Bartosz Karpeta (Team One) – pokazał, że nie tylko jeden gracz w Team One potrafi wziąć sprawy w swoje nogi

 

Zaległy mecz 8. kolejki

Ocean’s Eleven – JRU Futsal 2:5 (0:3)

(Gajda 2 – J. Klich 2, Warchałowski, J. Kowaliński, Drużyński)

Ocean’s Eleven: Mazur – Ostrowski, Gajda, Smoluch, Jan Chrapisiński, Mikoś

JRU Futsal: Drużyński – Grych, J. Kowaliński, J. Klich, Warchałowski, Kapusta

Racing Kart z ośmioma punktami przewagi! Ależ się robi ciekawie w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Nie Przez Środek – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:8 (1:5)

(Świerad, Rymarski – Polachow 2, Ścieszka 2, Otrębski, Piwowarczyk, Ogonek, Khulla)

Żółte kartki: Świerad i Rymarski (Nie Przez Środek)

Nie Przez Środek: Cnota – Świerad, Wolarek, Gajos, Popławski, Piwowarski, Pytel, Kowalski, Bartosik, Rymarski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, M. Kopacz – Polachow, Otrębski, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Khulla, Ścieszka

 

Boanerges – MK Team 5:5 (3:1)

(M. Kluza 3, K. Łęcki, Kępka – samobójcza – Szubartowski 3, Karaś, Kępka)

Żółte kartki: Dybała i K. Łęcki (Boanerges) oraz Rogowski (MK Team)

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, Gruszecki, D. Łęcki, M. Kluza, Sz. Kluza, Grabski, Świderski

MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Prochwicz, Jurczyk, Kępka, Rogowski, Warszawa

 

Złote Chłopaki – AZS Collegium Medicum UJ 3:5 (3:0)

(Mierzejewski 2, M. Kuc – Cempa 2, Banaczyk, R. Ogórek, Surdacki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, M. Kuc, L. Kuc, Mazur, Łyduch, Wlazło

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – R. Ogórek, Cempa, Ptak, Poremba, Banaczyk, Surdacki, Golonka

 

Sparta Kraków – Racing Kart – tor gokartowy 3:9 (2:3)

(Gruchała 2, Kawula – Lekki 4, Ciuśniak 2, Nowak, Błachut, Kościółek)

Żółta kartka: Przeniosło (Sparta Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik – Lachowicz, Przeniosło, Kawula, Kaczmarczyk, Stefańczyk, Gruchała, Gałka

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Lekki, Nowak, Błachut, Ciuśniak, Kościółek

 

DRUG-ony – Hattrick 7:3 (3:1)

(Działowy 3, Filipowski 2, Świderek, Skiba – C. Turek 3)

Żółta kartka: Rybski (Hattrick)

DRUG-ony: Płatek – Skiba, Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, C. Turek

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Marcin Kluza (Boanerges), Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Jakub Działowy (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – niósł na plecach swoją drużynę w meczu z MK Team i tylko Jemu Mistrzowie Ligi zawdzięczają, że wydłużyli passe spotkań bez porażki ze swoim rywalem do ośmiu meczów

 

Dywizja B:

 

 

Geco Team – Ocean’s Eleven 2:8 (1:6)

(Jaskowski, Klich – Jan Chrapisiński 4, Kowalewski 2, Noworyta, Ostrowski)

Żółta kartka: Ostrowski (Ocean’s Eleven)Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, Klich, Gorecki, Gębala

Ocean’s Eleven: Soczyński – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar, Ostrowski, Noworyta, Kowalewski

 

Drink Team – Wataha 2:4 (1:2)

(Włodarz, Canovas – Bujas 2, Dziura, Szczepan)

Żółta kartka: Bielski (Wataha)

Drink Team: Szala – Paciora, Włodarz, Canovas, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Szczepan, Ilczuk, Tomczyk

 

JRU Futsal – Żarłacze 1:2 (1:1)

(Grych – K. Janiszyn 2)

Żółta kartka: D. Janiszyn (Żarłacze)

JRU Futsal – Drużyński – Wojciechowski, Kapusta, Walczyk, J. Kowaliński, Grych, J. Klich, Warchałowski

Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Wieszeniewski, Antoszewski, Gajewski, Sobest, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Czajczyk, Kopec

 

Team One – Krakowiak 10:4 (4:2)

(Zygmunt 7, Karpeta 2, Skim – Bartos 2, Stawiarski 2)

Team One: Bath – Zygmunt, Stolarski, Karpeta, Wyporski, Skim, Concia, Oussouss

Krakowiak: Mendel – Bartos, Idzik, Zając, Kociński, Stawiarski

 

Venatores FC – eNHa 4:2 (2:1)

(Witek 2, Michnowicz, Świątek – Górka, Ciuruś)

Żółte kartki: Gibas i Wochnik (eNHa)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, M. Kopacz, Królikowski, Chowaniec, Pakuła, Wątroba, Witek, Broński, Świątek

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Bystroń, Górka, Chajdecki, Wochnik, Ciuruś, Petkun

 

Piątka kolejki: Konrad Dziura (Wataha) – Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Przemysław Gajewski (Żarłacze), Mirosław Witek (Venatores FC), Patryk Zygmunt (Team One)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – odbił sobie z nawiązką poprzedni, nieudany mecz

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 5:5 (3:1) karne 2:3

(M. Kuc 3, Wlazło, Łyduch – D. Nowak 2, Kościółek, Grochalski, Ciuśniak)

Karne: 1:0 Mazur, 1:1 Grochalski, 2:1 M. Kuc, 2:2 Kościółek, 2:2 Kaniewski (D. Kuc obronił), 2:3 D. Nowak

Żółta kartka: Mazur (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, M. Kuc, L. Kuc, Mierzejewski, Wlazło, Łyduch, Mazur

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Grochalski, Nowak, Kościółek