Dywizja A:
MK Team – Brotherm 6:3 (1:1)
(Szubartowski 2, Doniec, Gruchała, Kaczmarczyk, Radłowski – Burkat 2, Świątek)
Żółte kartki: Gruchała (Mk Team) oraz Biegun (Brotherm)
MK Team: Stolarski – Doniec, Karaś, Szubartowski, Szczupak, Gruchała, Kaczmarczyk, Radłowski, Warszawa
Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Świątek, Rajca, Biegun, Burkat
Boanerges – WKS Futsal Team 11:2 (3:1)
(M. Kluza 5, K. Łęcki 3, Świerad 2, Myshko – Fijoł, Magiera)
Żółta karka: D. Łęcki (Boanerges)
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, Myshko, Świerad, Cebula
WKS Futsal Team: D. Turek – Rajczyk, Fijoł, Gniadek, Magiera, Gębski
DRUGony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:5 (0:1)
(Sadlak, Ślusarczyk – Stanula, Półtorak, Ścieszka, K. Klęk, Sawczuk)
Żółta kartka: Półtorak (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
DRUGony: Płatek – Łudzik, Skiba, Sadlak, Przesór, Ślusarczyk, Pietrańczyk, Działowy
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Stanula, J. Klęk, K. Klęk, Półtorak, Ścieszka, Sawczuk
Trivium Słomniki Warriors – Ukrainian Legion 5:2 (1:0)
(Jarczak 2, O. Nowak 2, Jabłoński – Nazarov, Kysylytsia)
Żółta kartka: Sadovyi (Ukrainian Legion)
Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński, Strzelec – Kłosiński, Gugała, Migas, Jatczak, O. Nowak, Kmita, Ciszewski
Ukrainian Legion: D. Bahrii – S. Bahrii, Kononenko, Tanskiy, Nazarov, Kysylytsia, Onipko, Sadovyi
Piątka kolejki: Piotr Jabłoński (Trivium Słomniki Warriors) – Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Oskar Nowak (Trivium Słomniki Warriors), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Piotr Jabłoński (Trivium Słomniki Warriors) – wspaniały powrót po 6 miesięcznej kontuzji okraszony golem!
Dywizja B:
Drink Team – Popalone Styki 7:1 (3:1)
(Paciora 3, K. Cholewicki, Piwowarczyk, Kuciel – Michalik)
Żółte kartki: D. Rajek (Drink Team) oraz Michalik (Popalone Styki)
Drink Team: Szala – Kuciel, Piwowarczyk, D. Rajek, K. Cholewicki, Paciora, Włodarz
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Jakubas, Kopacz, Król, Kodyra
Nowohucki Klub Sportowy – Laga Bonito 0:11 (0:4)
(Bartyzel 3, Wandasz 3, Klich 2, Filipowicz, J. Kowaliński, B. Kowaliński)
Nowohucki Klub Sportowy: Soja – A. Jachymczak, F. Jachymczak, Buszek, Hamowski, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński
Laga Bonito: Druzyński – Kolasa, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Klich, Bartyzel, Filipowicz, Jaskowski, Wandasz
Nowy Ład – eNHa 9:3 (5:2)
(Szczepan 3, Marszałek 3, Ilczuk, Kopera, Pytlakowski – Gwóźdź 3)
Żółta kartka: Wiesner (eNHa)
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Szczepan, Kopera, Marszałek, Kapuścik, Pytlakowski, Międlar
eNHa: Kisiel – Górka, Gwóźdź, Rachwał, Warszycki, Wiesner
Hattrick – eNHa II 9:3 (4:2)
(Czepiec 3, Makuła 3, Kasprzyk 2, Kot – Jurasiński, Stawiarski, Krajewski)
Hattrick: Klimczyk – Czepiec, Kasprzyk, Walerowski, C. Turek, Makuła, Kot
eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, Stawiarski, Świątek, Jurzak, Krajewski, Petkun
Piątka szóstej kolejki zostanie wybrana po rozegraniu ostatniego meczu z tej kolejki